Drzewna 3

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Drzewna, oferowane bezpośrednio przez

Zakład Usług Budowlanych Mytych Sp. z o.o.

Elbląg, ul. Drzewna 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 134 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Drzewna 3

2 zdjęcia

Drzewna 3

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Drzewna 3 to nasza nowa oferta dla osób pragnących nabyć mieszkanie w ścisłym centrum Elbląga a zarazem w lokalizacji o małej intensywności zabudowy. W odległości zaledwie kilku minut spacerem od Starego Miasta rozpoczynamy budowę budynku mieszkalnego, w którym na 3 kondygnacjach zostało zaprojektowanych 18 mieszkań o powierzchni użytkowej od 47 do 76 metrów kwadratowych. Kameralny charakter przedsięwzięcia podkreśla wejście do budynku przez zamknięty teren patio, dostępny tylko dla przyszłych mieszkańców.

Położenie inwestycji w miejscu o małej intensywności zabudowy powoduje, że w tym rejonie istnieje możliwość bezproblemowego zaparkowania samochodów w pobliżu zamieszkania, jednocześnie układ komunikacyjny tej części miasta pozwala na szybki dojazd do innych dzielnic miasta.

Miejsce to zapewnia połączenie wygody życia w Centrum z atmosferą zacisza, urokliwych zakątków Starego Miasta. Za tą lokalizacją przemawiają przede wszystkim znikome odległości od największych atrakcji turystycznych, punktów handlowych, gastronomicznych w Elblągu jak również do dróg wyjazdowych w kierunku morza, Trójmiasta, Warszawy oraz Malborka. W pobliżu inwestycji znajduje się niezbędna na co dzień infrastruktura miejska: przedszkole, szkoła podstawowa, markety spożywcze i budowlane.

Drzewna 3 to osiemnaście mieszkań dwu-, trzy- oraz czteropokojowych z przylegającymi do każdego z nich balkonami w przypadku parterów ogródkami oraz windą, która jest skomunikowana do poziomu -1.W podpiwniczeniu budynku zostały usytuowane przynależne do poszczególnych mieszkań komórki lokatorskie oraz wspólne, duże pomieszczenie wózkarni/ rowerowni na potrzeby mieszkańców.

Przewidywany termin przekazania kluczy: koniec roku 2022.

Inwestycja Drzewna 3 znajduje się w Elblągu, ul. Drzewna 3 (0.4 km od centrum Elbląga), została zrealizowana przez Zakład Usług Budowlanych Mytych Sp. z o.o.

Inwestycja Drzewna 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Drzewna 3 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Zakład Usług Budowlanych Mytych Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Elbląg  – miasto na prawach powiatu w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba władz powiatu elbląskiego (Elbląg nie wchodzi w jego skład, stanowi odrębną jednostkę samorządu terytorialnego), a także siedziba gminy Elbląg. Od 1992 – stolica diecezji elbląskiej. Elbląg jest najstarszym miastem w województwie, a także jednym z najstarszych miast w Polsce (rok założenia 1237, prawa miejskie 1246). Jest to również najniżej położone miasto w Polsce – leży u ujścia rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego. Największym zakładem w mieście jest Browar wchodzący w skład Grupy Żywiec, ABB (dawny Zamech) oraz Alstom Power. Elbląg to główny ośrodek przemysłu ciężkiego (turbiny, śruby okrętowe itp.), przemysłu spożywczego (browar) oraz turystycznego (Kanał Elbląski ze słynnymi pochylniami). Największy jednak rozwój miasta przypada na okres od 1 czerwca 1975 r. do 31 grudnia 1998 r., kiedy Elbląg był stolicą województwa, co wiązało się ze znacznym napływem ludności do miasta. W mieście oddano niedawno do użytku węzeł Elbląg-Wschód, znacznie skracający szlak z Gdańska i Warszawy do Elbląga i obwodu kaliningradzkiego (tzw. Berlinka, teraz droga ekspresowa S22 Elbląg – Grzechotki). Wraz z nowo budowanym przejściem Grzechotki – Mamonowo II będzie to najkrótsza droga z zachodu na wschód Europy. Obecnie trwa przebudowa na odcinku Elbląg węzeł Wschód–Jazowa w kierunku Gdańska. Dzięki dotacjom z Unii Europejskiej rozbudowywany jest Port Morski, sieć tramwajowa, a także odbudowywane Stare Miasto. Jednocześnie budowane są nowe osiedla mieszkaniowe: Modrzewina-Północ, Krasny Las, Dąbrowa oraz przemysłowa Modrzewina-Południe. Elbląg jest jednym z najlepiej przebadanych archeologicznie polskich miast. Dzięki temu elbląskie muzeum posiada liczne unikalne w skali światowej eksponaty (np. średniowieczną windę).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Drzewna 3?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Drzewna 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1260 metrów od inwestycji Drzewna 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Elbląg.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Drzewna 3 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Drzewna 3 znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w odległości 20 m, szkoła w odległości 21 m, szkoła w odległości 117 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Drzewna 3 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 243 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 271 m, Katarzyna Chodnikiewicz Indywidualna Praktyka Lekarska w odległości 285 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Drzewna 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 157 m znajduje się Biedronka, w odległości 245 m znajduje się Żabka, w odległości 260 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Drzewna 3 w odległości 85 m znajduje się boisko / kort, w odległości 105 m znajduje się boisko / kort, w odległości 148 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 20.12.2022
Data aktualizacji: 30.01.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: