Serce Suwałk

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezYuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 37 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Sobola Biel(2.6 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Suwałki, ul. Aleksandry Piłsudskiej (2.6 km od centrum Suwałk)
  Sobola Biel
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 6
  Powierzchnia: 77 - 419 m2
  Sobola Biel

Opis Inwestycji

Nowoczesny budynek usługowo- mieszkalny o trzech kondygnacjach znajduje się w samym sercu Suwałk, przy ulicy Noniewicza.Apartamentowiec przykuwa uwagę wyjątkowa elewacją przypominającą wyglądem miejską kamieniczkę, która będzie niewątpliwą ozdobą otoczenia.Komfort klientom zapewnią zniewalające jedno- i dwupoziomowe apartamenty z możliwością luksusowego wykończenia.Inwestycję odróżnia również wyższa kondygnacja mieszkań- nawet 2,70m, w przypadku lokali usługowych 3,60m.

Inwestycja Serce Suwałk znajduje się w Suwałkach, ul. Kościuszki/Noniewicza została zrealizowana przez dewelopera Yuniversal Podlaski Sp. z o.o..

Inwestycja Serce Suwałk została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 83 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Serce Suwałk pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (59 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 83 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (59 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 25000 zł.
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Serce Suwałk

Suwałki to miasto powiatowe leżące w woj. podlaskim, niedaleko granic z Białorusią, Litwą i Rosją. Jego powierzchnia wynosi 65,24 km2 . Mieszka tu ok. 69 000 ludzi. W mieście panuje niezwykły klimat, który zawdzięcza się m.in. ciekawej, częściowo zabytkowej zabudowie. Uwagę przykuwa neoklasycystyczna ul. Kościuszki oraz przechodzący przez miasto szlak turystyczny i szlak kulturowy. Suwałki położone są na malowniczych terenach, w otoczeniu rozległych obszarów zielonych, m.in. Wigierskiego Parku Narodowego i Puszczy Augustowskiej. Dynamiczny rozwój gospodarczy miasta zapewnia w ostatnich latach działająca tu Specjalna Strefa Ekonomiczna i park technologiczny. Miasto zapewnia mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Mieści się tu 6 szkół i 12 zespołów szkół. Działają też dwa szpitale, 12 przychodni lekarskich, dysponujący rozbudowaną infrastrukturą ośrodek sportu i rekreacji, kino, muzeum, a także galeria handlowa.

Komunikacja

Główną arterią drogową przebiegającą przez Suwałki jest europejska trasa E67. Przechodzą tędy także drogie wojewódzkie nr: 652, 653 i 655. Na terenie miasta za transport publiczny odpowiada 21 linii autobusów miejskich. Jest tu lotnisko sportowe Aeroklubu Suwałki i funkcjonuje transport kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Serce Suwałk mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Serce Suwałk znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Reja/Bulwarowa - TYMCZASOWY.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Serce Suwałk znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne "Koniczynka" w Suwałkach w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Serce Suwałk jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Melius Centrum Rehabilitacji w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Serce Suwałk składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Lidl, w odległości 430 m znajduje się Tesco extra, w odległości 470 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Serce Suwałk w odległości 450 m znajduje się Olimpia.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie