Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Rezydencja Piastowska

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Sybiraków, oferowane bezpośrednio przez

Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Białystok, ul. Sybiraków

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Rezydencja PiastowskaRezydencja Piastowska

3 zdjęcia

Rezydencja Piastowska
Rezydencja Piastowska
Rezydencja Piastowska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Marzysz o mieszkaniu w spokojnej okolicy blisko terenów zielonych na osiedlu z rozwiniętą infrastrukturą, a jednocześnie zależy Ci na szybkiej i sprawnej komunikacji z centrum miasta? Czy chciałbyś mieć całą kulturalną ofertę miasta w odległości 2-3 przystanków autobusowych? Jeśli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, Rezydencja Piastowska to miejsce wprost dla Ciebie idealne! Nowoczesny, designerski budynek, zaprojektowany przez sztab specjalistów z dbałością o najmniejszy szczegół, zadowoli nawet najbardziej wybredne gusta, a przemyślane i ustawne mieszkania zagwarantują, że projektowanie wymarzonego wnętrza będzie dla Was czystą przyjemnością.

REZYDENCJA PIASTOWSKA- TWOJE WYMARZONE MIEJSCE!

Inwestycja Rezydencja Piastowska znajduje się w Białymstoku, ul. Sybiraków (1.9 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Inwestycja Rezydencja Piastowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Piastowska nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Piastowska?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Piastowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 165 metrów od inwestycji Rezydencja Piastowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sybiraków/Andrukiewicza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Piastowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Piastowska znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Marchewka w odległości 56 m, Przedszkole i Żłobek Norlandia w odległości 90 m, przedszkole w odległości 118 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Piastowska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatolog w odległości 47 m, Plastyka Twarzy w odległości 88 m, Gabinet Stomatologiczny Brzozowska Beata w odległości 135 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Piastowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 21 m znajduje się Stokrotka, w odległości 41 m znajduje się Cukiernia Pani K., w odległości 63 m znajduje się Lech Garmażeria staropolska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Piastowska w odległości 143 m znajduje się boisko / kort, w odległości 164 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 186 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023