Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle w Zieleni

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż Ul. Wiadukt, oferowane bezpośrednio przez

Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Białystok, Ul. Wiadukt

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle w ZieleniOsiedle w Zieleni

7 zdjęć

Osiedle w Zieleni
Osiedle w Zieleni
Osiedle w Zieleni
Osiedle w Zieleni

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 28000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest nieopodal osiedla Nowe Miasto – przy zbiegu ulic Ciołkowskiego i Kawaleryjskiej.  Osiedle W Zieleni – położone w sąsiedztwie terenów zielonych i lasów zapewnia mieszkańcom przestrzeń i warunki do uprawy joggingu, wycieczek rowerowych i spacerów.Rozległe tereny rekreacyjne oraz najlepsze ceny metra kwadratowego w obrębie miasta Białegostoku to poważne atuty inwestycji.

Inwestycja Osiedle w Zieleni znajduje się w Białymstoku (4.4 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle w Zieleni została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle w Zieleni nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle w Zieleni?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle w Zieleni mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 15 metrów od inwestycji Osiedle w Zieleni znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiadukt/PKP Stadion.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle w Zieleni znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle w Zieleni znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Super Kids w odległości 313 m, Przedszkole Samorządowe nr 1 w odległości 351 m, przedszkole w odległości 353 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle w Zieleni jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Kleosin w odległości 439 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle w Zieleni składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 57 m znajduje się TOP MARKET, w odległości 209 m znajduje się Arhelan, w odległości 509 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle w Zieleni w odległości 260 m znajduje się boisko / kort, w odległości 311 m znajduje się Klub Bokserski Gladiator, w odległości 521 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023