Apartamenty Branickiego

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Jana Klemensa Branickiego, oferowane bezpośrednio przez

Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Białystok, ul. Jana Klemensa Branickiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 36 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Branickiego

2 zdjęcia

Apartamenty Branickiego

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

“Apartamenty Branickiego” to ekskluzywny budynek apartamentowy, zlokalizowany w centrum Białegostoku u zbiegu ulic E. Orzeszkowej i J.K. Branickiego. Będzie to jeden z najnowocześniejszych budynków na Podlasiu – komfort Klientom zapewni ogrzewanie podłogowe, podwyższone sufity (do 2,8m) i całodobowy monitoring.

Apartamenty Branickiego:

*Wspaniała panorama Białegostoku z wysokości 44m*Lokalizacja w centrum w pobliżu Pałacu Branickich oraz wyższych uczelni*W pobliżu centra handlowe Galeria Biała i Alfa*Budynek dozorowany – całodobowy monitoring*Miejsca parkingowe w przyziemiu i na wyższych kondygnacjach*rekreacja – salon odnowy biologicznej i fitness club*Budynek wyposażony w 3 cichobieżne windy oraz luksusowo wykończony

Ten jakże luksusowy budynek o niepowtarzalnej bryle buduje Belveder Podlaski, którego współwłaścicielem jest Yuniversal Podlaski.

Inwestycja Apartamenty Branickiego znajduje się w Białymstoku, ul. Jana Klemensa Branickiego (1.1 km od centrum Białegostoku), została zrealizowana przez Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Branickiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Branickiego nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Białystok to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Jest to stolica województwa podlaskiego. Białystok jest perłą Podlasia, w której znajdują się liczne zabytki, takie jak Ratusz Miejski, zbrojownia hetmańska czy katedra. Zabudowa Białegostoku jest charakterystyczna dla polskich miast - przeważają tu osiedla mieszkaniowe, a na przedmieściach zabudowa jednorodzinna. W mieście znajduję się wiele parków miejskich. Białystok to także największy węzeł komunikacyjny północno-wschodniej Polski. Przez miasto przebiega europejska linia kolejowa Warszawa-Tallin. Miasto posiada bezpośrednie połączenia kolejowe z Warszawą, Olsztynem, Gdańskiem i Poznaniem. Rozwinięty transport autobusowy to zasługa głównie PKS Białystok, które obsługuje zarówno linie lokalne jak i międzymiastowe. Przez miasto przebiega również droga ekspresowa E67, która krzyżuję się z drogą krajową nr 19.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Branickiego?

Przez Białystok przebiega europejska trasa kolejowa Via Baltica. Z tutejszej stacji kolejowej kursują pociągi do Warszawy, Poznania, Gdańska czy Bydgoszczy. Rozwinięty transport autobusowy zapewnia firma PKS Białystok, która w swojej ofercie ma połączenia ze wszystkimi większymi miastami Polski. Komunikacja miejska to komunikacja autobusowa, obecnie Białystok posiada kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym liczne linie dzienne oraz kilka linii nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Branickiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1620 metrów od inwestycji Apartamenty Branickiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Białystok Fabryczny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Branickiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Branickiego znajduje się 47 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe nr 30 im. Jana Pawła II "Radosne" w odległości 200 m, przedszkole w odległości 240 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Branickiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet ginekologiczny w odległości 60 m, Poradnia Dermatologiczna w odległości 180 m, Gabinet urologiczny w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Branickiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Pieczywo, ciastka, w odległości 210 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 220 m znajduje się Okruszek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Branickiego w odległości 330 m znajduje się boisko / kort, w odległości 340 m znajduje się boisko / kort, w odległości 380 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.05.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: