Niedziałkowskiego 25

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Niedziałkowskiego, oferowane bezpośrednio przez

Yard Development

Poznań, Wilda, Osiedle Wilda, ul. Niedziałkowskiego 25

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 239 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Niedziałkowskiego 25

5 zdjęć

Niedziałkowskiego 25
Niedziałkowskiego 25
Niedziałkowskiego 25
Niedziałkowskiego 25

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 7 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 42 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

ZAMIESZKAJ W CENTRUM

Niedziałkowskiego25 to miejsce w ścisłym centrum Poznania. Park Drwęskich uchroni Cię przed zgiełkiem miasta. Tu znajdziesz wytchnienie po dniu pracy.

Niedziałkowskiego25 to 42 mieszkania o zróżnicowanym metrażu i liczbie pokoi. Proponujemy Tobie idealne dla osób aktywnych i ceniących wygodę życia w mieście kawalerki, mieszkania 2,3 i 4-pokojowe. Zakup mieszkania w tej lokalizacji stanowi doskonałą lokatę kapitału!

Niedziałkowskiego25 to 42 mieszkania na 6 kondygnacjach. Oferujemy zróżnicowanych metrażu, z przewagą funkcjonalnych kawalerek idealnych dla osób aktywnych i ceniących wygodę życia w mieście. Zakup mieszkania w tej lokalizacji stanowi doskonałą lokatę kapitału!

Wybierz mieszkanie i korzystaj z możliwości, jakie daje Ci miasto.

Komfort życia w mieście

Kino? Restauracja? Teatr? Zakupy? - w zasięgu spaceru masz dostęp do wszelkich wygód miejskiego życia – uczelnie, obiekty kulturalne, centra handlowe. Korzystaj z bogatej oferty którą daje Ci miasto i żyj tak jak lubisz!

Masz dość korków?

Poruszaj się po mieście bez samochodu – w tej lokalizacji jest to możliwe! Skorzystaj z alternatyw – rower, komunikacja miejska, spacer. Sam decyduj!

Nie martw się o parking!

Poruszasz się autem? Nie musisz martwić się o miejsce postojowe – mamy dla Ciebie wygodną halę garażową, z której do części mieszkaniowej dotrzesz komfortową windą

Zacisze w ścisłym centrum

Obawiasz się wielkomiejskiego hałasu? Nasz budynek znajduje się w drugiej linii zabudowy, pozbawiony jest usług w parterze, dzięki czemu inwestycja nabiera kameralnego charakteru.

Kontakt z naturą

Spacer z psem? Chwila z książką na ławce w parku? Poranny jogging? Sanki? Po przeciwnej stronie ulicy znajdziesz Park Dręwskich z urokliwym starodrzewem.

Inwestycja Niedziałkowskiego 25 znajduje się na Wildzie, ul. Niedziałkowskiego 25 (0.8 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Yard Development.

Inwestycja Niedziałkowskiego 25 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 42 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Niedziałkowskiego 25 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Yard Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Niedziałkowskiego 25 jest zlokalizowana na pograniczu modnej i wciąż rozwijającej się Wildy oraz tętniącego życiem Starego Miasta oferuje nieograniczony dostęp do udogodnień, które daje życie w mieście.

Stary Browar – 400m

Międzynarodowe Targi Poznańskie – 1300m

Stary Rynek – 1500m

Dworzec PKP – 1200m

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Niedziałkowskiego 25?

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Niedziałkowskiego 25 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 770 metrów od inwestycji Niedziałkowskiego 25 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Niedziałkowskiego 25 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Niedziałkowskiego 25 znajdują się 44 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole 87 im. Jacusia i Agatki w odległości 70 m, przedszkole w odległości 90 m, Zespół Szkół nr 5 im. Bolesława Chrobrego w odległości 90 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Niedziałkowskiego 25 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Credus Clinic w odległości 260 m, Medicover w odległości 310 m, Lux Med w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Niedziałkowskiego 25 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się Żabka Nano, w odległości 170 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Niedziałkowskiego 25 w odległości 150 m znajduje się boisko / kort, w odległości 160 m znajduje się boisko / kort, w odległości 180 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 20.03.2020
Data aktualizacji: 13.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: