Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Kowarzyka etap I

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Hugona Kowarzyka, oferowane bezpośrednio przez

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.

Wrocław, Psie Pole, Poświętne, ul. Hugona Kowarzyka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 65 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kowarzyka etap IKowarzyka etap I

5 zdjęć

Kowarzyka etap I
Kowarzyka etap I
Kowarzyka etap I
Kowarzyka etap I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 165 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (61): Pomieszczenie gospodarcze przynależne: 2 000,00 zł za m2 - 15 sztuk w bud. nr 2. Pomieszczenie gospodarcze w garażu: 1 600,00 zł za m2: - 37 sztuk w bud. nr 2 - 9 sztuk w bud. nr 3

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (100 miejsc) : Miejsce postojowe pojedyncze: 17 000,00 zł za szt. - dostępnych 46 sztuk w bud. nr 2, - dostępnych 25 sztuk w bud. nr 3. Miejsce postojowe podwójne: 25 000,00 zł za szt. - dostępnych 11 sztuk w bud. nr 2, - dostępnych 18 sztuk w bud. nr 3.

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle składać się będzie z 4 budynków 5-cio kondygnacyjnych, w których powstanie łącznie 237 mieszkań oddawanych do użytku w deweloperskich standardzie wykończenia. W ofercie znajdują się mieszkania jedno, dwu, trzy, czteropokojowe. Metraże dostosowane do potrzeb każdego Klienta – od 26 do 74 m2. W dwóch budynkach, w mieszkaniach na 4 piętrze zaplanowano antresole.

Dla zmotoryzowanych przewidziano podziemny garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi i pomieszczeniami gospodarczymi.

Najmłodsi mieszkańcy będą mogli bezpiecznie bawić się na ogrodzonym placu zabaw.

Budynki przy ul. Kowarzyka dają gwarancję bezpieczeństwa, komfortu i wysokiego standardu zamieszkania.

Dach kryty dachówką oraz wyważona kolorystyka fasad doskonale harmonizują z otaczającą przyrodą i okolicznymi zabudowaniami. Na parterze znajdują się przestronne tarasy, a na wszystkich pozostałych kondygnacjach balkony. Budynki będą wyposażone w windy.

Termin realizacji I etapu inwestycji to 31.12.2017 r.

Dodatkowym atutem jest możliwość nabycia mieszkania w programie MdM.

Inwestycja Kowarzyka etap I znajduje się na Poświętnem, ul. Hugona Kowarzyka (5.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.

Inwestycja Kowarzyka etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 165 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kowarzyka etap I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (100 miejsc)

W inwestycji znajduje się 61 komórek lokatorskich Pomieszczenie gospodarcze przynależne: 2 000,00 zł za m2 - 15 sztuk w bud. nr 2. Pomieszczenie gospodarcze w garażu: 1 600,00 zł za m2: - 37 sztuk w bud. nr 2 - 9 sztuk w bud. nr 3.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Hugona Kowarzyka z dala od miejskiego zgiełku i zatłoczonych chodników.

W okolicy osiedla zlokalizowane jest centrum handlowe, do którego prowadzi dogodny dojazd. Dzięki temu wszystkie zakupy można zrobić w promieniu najbliższych kilku kilometrów, bez czasochłonnych eskapad w różne punkty miasta. Łatwo dojechać także do autostrady A4, A8 i drogi ekspresowej S5 oraz pozostałych arterii wylotowych z miasta.

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kowarzyka etap I?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kowarzyka etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 178 metrów od inwestycji Kowarzyka etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ługowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kowarzyka etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kowarzyka etap I znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne "Planeta Skarbów" w odległości 217 m, "Wyspa Skarbów" w odległości 441 m, Terapeutyczny Punkt Przedszkolny w odległości 452 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kowarzyka etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Echo-Med w odległości 377 m, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Oddział Zamiejscowy w odległości 377 m, CardioHome w odległości 463 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kowarzyka etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 386 m znajduje się Dar-vit, w odległości 431 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kowarzyka etap I w odległości 441 m znajduje się boisko / kort, w odległości 443 m znajduje się boisko / kort, w odległości 562 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 01.04.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023