Kowarzyka etap I

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 162 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • CALMA(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Poświętne, ul. Kamieńskiego 202 (5.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 400 brutto/m2
  CALMA
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 37 - 41 m2
  Liczba pokoi: 2
  Dla inwestora 7 ofert
  DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k.
 • Forma(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Poświętne, ul. Kamieńskiego (5.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 430/m2
  Forma
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 24
  Powierzchnia: 38 - 64 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 23 oferty
  Archicom S.A.
 • Zamieszkaj na Rudawskiej 3(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Poświętne, ul. Rudawska (5.1 km od centrum Wrocławia)
  Zamieszkaj na Rudawskiej 3
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 76
  Powierzchnia: 30 - 62 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 72 oferty
  RT Deweloper Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle składać się będzie z 4 budynków 5-cio kondygnacyjnych, w których powstanie łącznie 237 mieszkań oddawanych do użytku w deweloperskich standardzie wykończenia. W ofercie znajdują się mieszkania jedno, dwu, trzy, czteropokojowe. Metraże dostosowane do potrzeb każdego Klienta – od 26 do 74 m2. W dwóch budynkach, w mieszkaniach na 4 piętrze zaplanowano antresole.Dla zmotoryzowanych przewidziano podziemny garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi i pomieszczeniami gospodarczymi.Najmłodsi mieszkańcy będą mogli bezpiecznie bawić się na ogrodzonym placu zabaw.Budynki przy ul. Kowarzyka dają gwarancję bezpieczeństwa, komfortu i wysokiego standardu zamieszkania.Dach kryty dachówką oraz wyważona kolorystyka fasad doskonale harmonizują z otaczającą przyrodą i okolicznymi zabudowaniami. Na parterze znajdują się przestronne tarasy, a na wszystkich pozostałych kondygnacjach balkony. Budynki będą wyposażone w windy.Termin realizacji I etapu inwestycji to 31.12.2017 r.Dodatkowym atutem jest możliwość nabycia mieszkania w programie MdM.

Inwestycja Kowarzyka etap I znajduje się na Poświętnem, ul. Hugona Kowarzyka (5.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o..

Inwestycja Kowarzyka etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 165 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kowarzyka etap I pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 44 do 58 metrów kwadratowych w cenie od 5 370 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (100 miejsc)

W inwestycji znajduje się 61 komórek lokatorskich Pomieszczenie gospodarcze przynależne: 2 000,00 zł za m2 - 15 sztuk w bud. nr 2. Pomieszczenie gospodarcze w garażu: 1 600,00 zł za m2: - 37 sztuk w bud. nr 2 - 9 sztuk w bud. nr 3.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 165 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (61): Pomieszczenie gospodarcze przynależne: 2 000,00 zł za m2 - 15 sztuk w bud. nr 2. Pomieszczenie gospodarcze w garażu: 1 600,00 zł za m2: - 37 sztuk w bud. nr 2 - 9 sztuk w bud. nr 3.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (100 miejsc): Miejsce postojowe pojedyncze: 17 000,00 zł za szt. - dostępnych 46 sztuk w bud. nr 2, - dostępnych 25 sztuk w bud. nr 3. Miejsce postojowe podwójne: 25 000,00 zł za szt. - dostępnych 11 sztuk w bud. nr 2, - dostępnych 18 sztuk w bud. nr 3..
Udogodnienia: plac zabaw, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kowarzyka etap I

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Hugona Kowarzyka z dala od miejskiego zgiełku i zatłoczonych chodników. W okolicy osiedla zlokalizowane jest centrum handlowe, do którego prowadzi dogodny dojazd. Dzięki temu wszystkie zakupy można zrobić w promieniu najbliższych kilku kilometrów, bez czasochłonnych eskapad w różne punkty miasta. Łatwo dojechać także do autostrady A4, A8 i drogi ekspresowej S5 oraz pozostałych arterii wylotowych z miasta.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kowarzyka etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Kowarzyka etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ługowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kowarzyka etap I znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole publiczne Planeta Skarbów w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kowarzyka etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: CardioHome w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kowarzyka etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 430 m znajduje się Żabka, w odległości 460 m znajduje się Aligator.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kowarzyka etap I w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.12.2016

Data aktualizacji: 01.04.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie