Apartamenty na Złotej

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Złota, oferowane bezpośrednio przez Wojt Bud Sp. z o.o.

Kraków, Zwierzyniec, ul. Złota

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 17 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty na Złotej

29 zdjęć

Apartamenty na Złotej
Apartamenty na Złotej
Apartamenty na Złotej
Apartamenty na Złotej

Najbliższe inwestycje

 • Wille Justowskie
  od: 14 499 zł/m2

  Property Partner Investments

 • Wille Tetmajera
  od: 7 612 zł/m2

  Urba Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Apartamenty na Złotej to kameralny kompleks pięciu budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej zlokalizowanych na ogrodzonej posesji w bardzo atrakcyjnej, willowej, a jednocześnie niezwykle spokojnej dzielnicy Krakowa, na Woli Justowskiej.  Budynki zostały zaprojektowane jako dwa szeregi połączone jednym garażem podziemnym ze wspólnym wjazdem w postaci wolnostojącego budynku. Zjazdy i przejazdy do garaży przekryte są tarasami zielonymi co stanowi zarówno bardzo atrakcyjny element zagospodarowania posesji jak i pomysłowe rozwiązanie komunikacyjne.  Każdy z budynków został zaprojektowany tak, aby znajdowały się w nim trzy niezależne, przestronne i funkcjonalne mieszkania.

Inwestycja Apartamenty na Złotej znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Złota (4.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Wojt Bud Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty na Złotej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego domu.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty na Złotej nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wojt Bud Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc).
Udogodnienia:
internet, teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty na Złotej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Apartamenty na Złotej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Strzelnica.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty na Złotej znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 76 im. Św.Jadwigi Królowej Polski w Krakowie w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty na Złotej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital ortopedyczny "ORTOPEDICUM" w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty na Złotej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Lewiatan, w odległości 340 m znajduje się Awiteks, w odległości 420 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty na Złotej w odległości 290 m znajduje się Korty tenisowe, w odległości 340 m znajduje się Wola Sport Paradise.

Data publikacji: 09.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: