Apartamenty na Złotej

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWojt Bud Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 145 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wille Tetmajera(2.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Kraków, Bronowice, ul. Włodzimierza Tetmajera (5.9 km od centrum Krakowa)
  Wille Tetmajera
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 3
  Powierzchnia: 184 m2
  Liczba pokoi: 5
  Urba Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Apartamenty na Złotej to kameralny kompleks pięciu budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej zlokalizowanych na ogrodzonej posesji w bardzo atrakcyjnej, willowej, a jednocześnie niezwykle spokojnej dzielnicy Krakowa, na Woli Justowskiej.  Budynki zostały zaprojektowane jako dwa szeregi połączone jednym garażem podziemnym ze wspólnym wjazdem w postaci wolnostojącego budynku. Zjazdy i przejazdy do garaży przekryte są tarasami zielonymi co stanowi zarówno bardzo atrakcyjny element zagospodarowania posesji jak i pomysłowe rozwiązanie komunikacyjne.  Każdy z budynków został zaprojektowany tak, aby znajdowały się w nim trzy niezależne, przestronne i funkcjonalne mieszkania.

Inwestycja Apartamenty na Złotej znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Złota (4.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Wojt Bud Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty na Złotej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z w tym 1 domu typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty na Złotej pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wojt Bud Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty na Złotej

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty na Złotej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Apartamenty na Złotej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Strzelnica.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty na Złotej znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 76 im. Św.Jadwigi Królowej Polski w Krakowie w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty na Złotej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital ortopedyczny "ORTOPEDICUM" w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty na Złotej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Lewiatan, w odległości 340 m znajduje się Awiteks, w odległości 420 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty na Złotej w odległości 290 m znajduje się Korty tenisowe, w odległości 340 m znajduje się Wola Sport Paradise.

Data publikacji: 09.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie