Osiedle Brylantowe

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Wojmex

Olsztyn, ul. Diamentowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Brylantowe

8 zdjęć

Osiedle Brylantowe
Osiedle Brylantowe
Osiedle Brylantowe
Osiedle Brylantowe

Opis Inwestycji

Osiedle domów jednorodzinnych w Olsztynie przy ulicy Diamentowej to optymalna i przyjazna lokalizacja, którą charakteryzuje szybki dojazd, bogata infrastruktura oraz spokojne i ciche otoczenie.Osiedle Brylanotowe otoczone jest naturalną zielenią, która daje poczucie oderwania się od codziennego zgiełku panującego w miastach.Etap 1 planujemy zakończyć w II kwartale 2013 -13 domów.Etap 2 planujemy zakończyć w IV kwartale 2013 – 10 domów.Etap 3 planujemy zakończyć w III kwartale 2014 – 12 domów.Osiedle będzie posiadało wykończoną drogę wewnętrzną z kostki po zakończeniu 3 etapu.Atuty lokalizacji:    w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych (jezioro Bartążek, rzeka Łyna)    ok. 6km od centrum miasta    w pobliżu planowanej linii tramwajowej

Inwestycja Osiedle Brylantowe znajduje się w Olsztynie, ul. Diamentowa (5.1 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez dewelopera Wojmex.

Inwestycja Osiedle Brylantowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych domów w tym 14 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Brylantowe pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wojmex nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 35 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Brylantowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Osiedle Brylantowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Antonowicza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Brylantowe znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Błękitne Okna w odległości 80 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Brylantowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 480 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Brylantowe w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.02.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: