Morenowa

4 zdjęcia

Morenowa
Morenowa
Morenowa
Morenowa

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Morenowa dostępnych jest 6 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 6 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 6 domów bliźniaków.

Powierzchnie domów:

od 155 do 212 m².

Ceny domów:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 382 do 8 420 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Przy ul. Morenowej w Bartągu realizowana jest budowa trzech domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z garażami w bryle budynków i z działkami od 284 m2 do 721 m2

Do wyboru jest sześciu lokali.

Oferujemy dwie wielkości.

Lokale B16/1A, B16/1B, B16/3A, B16/3B o powierzchni użytkowej 211,57 m2 składają się z kondygnacji piwnicy, parteru i piętra, na których znajduje się obszerny pokój dzienny z aneksem kuchennym z wyjściem do ogrodu, pięć pokoi, dwie łazienki, WC, dwie garderoby, pomieszczenie gospodarcze, garaż i obszerny strych nad kondygnacją piętra.

Lokale B16/2A, B16/2B o powierzchni użytkowej 154,98 m2 składają się z kondygnacji piwnicy, parteru i piętra, na których znajduje się kuchnia, salon z wyjściem do ogrodu, trzy pokoje, łazienka, WC, garderoba, pomieszczenie gospodarcze, garaż i obszerny strych nad kondygnacją piętra. Lokale w B16/2 będą dostępne również w wariancie otwartego na salon aneksu kuchennego.

Szczególną uwagę zwraca elewacja budynku min. zestawy okienne połaciowo – kolankowe, które stanowią doskonałe źródło naturalnego światła. Dolne okno znacznie wydłuża czas napływu światła dziennego. Przeszklenia na piętrze optycznie powiększą wnętrze, dodając przy tym nowoczesnego wyrazu całej przestrzeni. Wyjątkowego charakteru elewacji nadaje płytka klinkierowa widoczna na ścianach szczytowych budynków.

Inwestycja Morenowa znajduje się w Bartągu, ul. Morenowa null (0.2 km od Olsztyna), jest realizowana przez Ango Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Morenowa w sprzedaży jest 6 nowych domów o powierzchni od 155 do 212 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Ango Development nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja realizowana jest przy ul. Morenowej w Bartągu. Budynki są oddalone od szkoły w Bartągu o ok. 1,5 km. W bliskiej odległości realizowanych budynków znajduje się Osiedle Tęczowy Las, gdzie znajduje się kompletne zaplecze handlowo -usługowe min.: przedszkole, żłobek, poczta, apteka, przychodnia zdrowia, piekarnia, usługi kosmetyczne i fryzjer, a także sklep Żabka i Decathlon. Nieopodal jest również sklep Biedronka i Intermarche. Wzdłuż brzegu jeziora Bartąg wybudowano trakt pieszo-rowerowy, który umożliwiają spędzanie czasu w sposób aktywny. A i do lasu nie jest dalej jak 3 minuty spacerem. Połączenie komunikacje jest równie atrakcyjne. Dużym atutem jest min. oddalony o 2,5 km węzeł Olsztyn -Jaroty na obwodnicy Olsztyna.

Bartąg to miejscowość położona na Pojezierzu Olsztyńskim, nad lewym brzegiem Łyny, w odległości 6 km na południe od Olsztyna. Atutem lokalizacji jest umiejscowione od zachodnio- północnej strony, malownicze jezioro Bartąg. Wioska jest doskonałym miejscem zamieszkania dla osób na co dzień pracujących w stolicy województwa. Sprawna komunikacja miejska i dobra infrastruktura drogowa zapewniają łatwy dojazd do centrum miasta. Najmłodsi mieszkańcy swoje pierwsze kroki z edukacją mogą rozpocząć w przedszkolu, jedynej placówce oświatowej w miasteczku.

Komunikacja

Miejscowość położona na trasie linii kolejowej nr 216: Działdowo – Olsztyn Główny. Z przystanku Bartąg, znajdującego się w mieście, dostaniemy się w dalszą podróż po Polsce. Innym dogodnym środkiem lokomocji jest transport autobusowy Zarządu Komunikacji Miejskiej w Olsztynie, który do Bartąga dociera dwiema liniami: 36 z pętli Bartąska – Rondo do olsztyńskiego Tracka oraz 89 z pętli Bartąg – Kościół do wsi Ruś i Bartążek. Dojazd do Olsztyna umożliwia również Droga Krajowa 51 lub Wojewódzka 598.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Morenowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Morenowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Morenowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tęczowy Las.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Morenowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia w odległości 510 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Morenowa w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 21.11.2022
Data aktualizacji: 28.12.2022
Ango Development logo

Ango Development

Adres biura sprzedaży:

ul. Bartąska 172/1, Olsztyn

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 07:00 - 17:00
 • Wtorek: 07:00 - 16:00
 • Środa: 07:00 - 16:00
 • Czwartek: 07:00 - 16:00
 • Piątek: 07:00 - 16:00
 • Sobota: 07:00 - 16:00

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Bartągu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: