Osiedle ul. Jana Pawła II

Oferta archiwalna

Lublin, ul. Jana Pawła II

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle ul. Jana Pawła II

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w atrakcyjnej dzielnicy Lublina na nowoczesnym osiedlu z dogodnym dojazdem do centrum. Budynki są wykonane w nowoczesnej technologii z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów budowlanych, wyposażone w winę oraz energooszczędne logotermy.

W aktualnej ofercie sprzedaży posiadamy mieszkania o metrażach 48,15m2, 55,57m2 oraz 69m2. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji wnętrza, miejsce postojowe w cenie mieszkania.

Inwestycja Osiedle ul. Jana Pawła II znajduje się w Lublinie, ul. Jana Pawła II (4.9 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez Właszczyk Więckowski Nieruchomości Sp.J.

Inwestycja Osiedle ul. Jana Pawła II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle ul. Jana Pawła II nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Właszczyk Więckowski Nieruchomości Sp.J. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle ul. Jana Pawła II?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle ul. Jana Pawła II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Osiedle ul. Jana Pawła II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Perłowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle ul. Jana Pawła II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle ul. Jana Pawła II znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Językowe "Bursztynek" w odległości 230 m, Niepubliczne Przedszkole Pozwalamy Dzieciom w odległości 310 m, Szkoła Podstawowa nr 46 w LUBLINIE w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle ul. Jana Pawła II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Lidl, w odległości 470 m znajduje się Stokrotka, w odległości 490 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle ul. Jana Pawła II w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Lublinie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: