Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 58 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wille na Woli

11 zdjęć

Wille na Woli
Wille na Woli
Wille na Woli
Wille na Woli

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

  • pompa ciepła

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 3 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Konstrukcja budynku

Tradycyjna z pustaka ceramicznego Leier AKU

Ogrzewanie

pompa ciepła

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : 2 miejsca postojowe pod wiatą garażową lub 8 do pierwszego bliźniaka przewidziano parking zew..

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Wille na Woli logo

Wille na Woli, ul. Królowej Jadwigi 301

Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy: ciesz się spokojem wśród łąk i lasu, lub korzystaj intensywnie z atrakcji dużego miasta, teraz już nie musisz wybierać, jedno i drugie znajdziesz właśnie tutaj!

Oferujemy 2 typy domów, w zabudowie bliźniaczej, która obejmuje dwa segmenty po 142 m2 oraz dom wolnostojący o powierzchni 209 m2. Do każdego oferowanego budynku zostały przewidziane co najmniej 2 miejsca postojowe.

Przy każdym domu jest ogródek, nie zapomnieliśmy też o pomieszczeniach technicznych.

Nasze domy to połączenie komfortu i funkcjonalności, z efektywnością energetyczną oraz wysoką jakością i dobrą architekturą.

Projektując nasze domy, myśleliśmy o wygodzie, funkcjonalności i optymalnym wykorzystaniu przestrzeni. Układy każdego z pomieszczeń - oraz całych kondygnacji - zostały zaaranżowane tak, aby zwiększyć przyjemność z codziennego życia.

Domy są wyposażone w ogrzewanie podłogowe i pompy ciepła - to pozwoli na efektywne wykorzystanie energii i obniżenie kosztów utrzymania.

Inwestorem projektu jest znana z solidności i długiego doświadczenia w branży deweloperskiej, krakowska firma z tradycjami, Proxima Service; obecna na rynku od 1991 roku. O wysokiej jakości naszych projektów świadczą liczne nagrody i wyróżnienia przyznane za zrealizowane przedsięwzięcia.

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Inwestycja Wille na Woli znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Królowej Jadwigi 301 (6.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Wille na Woli.

Inwestycja Wille na Woli została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Wille na Woli nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wille na Woli przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wille na Woli?

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wille na Woli mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Wille na Woli znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grabowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wille na Woli znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wille na Woli znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Waldorfskie w odległości 250 m.

Data publikacji: 31.01.2023
Data aktualizacji: 28.04.2023

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: