Osiedle Olimpijskie

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Wróblewskiego, oferowane bezpośrednio przez Wikana S.A.

Puławy, ul. Wróblewskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Osiedle Olimpijskie

6 zdjęć

Osiedle Olimpijskie
Osiedle Olimpijskie
Osiedle Olimpijskie
Osiedle Olimpijskie

Opis Inwestycji

Osiedle Olimpijskie to budynek mieszkalno-usługowy zlokalizowany w samym sercu Puław pomiędzy ulicami Wróblewskiego i Prusa. W budynku, który liczy 5 kondygnacji naziemnych i jedną podziemną znajdzie się 69 mieszkań, 8 lokali usługowych, oraz 91 miejsc postojowych (z czego 68 na parkingu wewnętrznym usytuowanym na kondygnacjach 0 i -1 budynku).

Nazwa inwestycji nawiązuje wprost do jej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Analogia została również zachowana przy doborze kolorystyki elewacji, która utrzymana w bieli i szarościach zaakcentowana została detalami w kolorach olimpijskiej flagi.

Usytuowane na parterze budynku lokale usługowe znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie ciągów komunikacji pieszej. Mają również dostęp do miejsc postojowych usytuowanych na dziedzińcu budynku. Przeszkolone witryny umożliwiają odpowiednie oznakowanie państwa działalności a otwarta przestrzeń wewnątrz – dostosowanie lokalu do indywidualnych potrzeb.

Inwestycja Osiedle Olimpijskie znajduje się w Puławach, ul. Wróblewskiego (0.5 km od centrum Puław), została zrealizowana przez Wikana S.A.

Inwestycja Osiedle Olimpijskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Olimpijskie nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Wikana S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 9 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Puławy zlokalizowane są w województwie lubelskim. Są ważnym ośrodkiem przemysłowym, naukowym oraz turystyczno-kulturalnym regionu. Nałęczów jest również miastem, w którym powstało pierwsze muzeum na Ziemiach Polskich oraz jedno z najstarszych w Europie Środkowej. Jest to również atrakcyjny region dla inwestorów. Działa tam Puławski Park Przemysłowy, którego zadaniem jest przyciągnąć poprzez ulgi podatkowe inwestorów. Część terenów inwestycyjnych w Puławach, położonych w obrębie Zakładów Azotowych "Puławy" S.A. została także włączona do Starachowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Komunikacja

Komunikacje miejską w mieście świadczy Miejski Zakład Komunikacji w Puławach. Obsługuje on 21 linii autobusowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Olimpijskie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Olimpijskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Osiedle Olimpijskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wróblewskiego - MOSiR 275.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Olimpijskie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Olimpijskie znajduje się się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "EDU terapeutica" w odległości 210 m, Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa "EDU terapeutica" w odległości 210 m, Puławska Szkoła Językowa IKA w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Olimpijskie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Salus. Sp. z o.o. w odległości 20 m, Centrum Medyczne w odległości 200 m, SPZOZ Przychodnia POZ nr 1 w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Olimpijskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Lidl, w odległości 240 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 380 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Olimpijskie w odległości 40 m znajduje się Boisko, w odległości 40 m znajduje się Boisko, w odległości 70 m znajduje się Puławskie Korty Tenisowe.

Data publikacji: 25.09.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: