Sowińskiego 78

Mieszkania na sprzedaż ul. Sowińskiego, oferowane bezpośrednio przez White Stone

Szczecin, Śródmieście, Nowe Miasto, ul. Sowińskiego 78
Sowińskiego 78

4 zdjęcia

Sowińskiego 78
Sowińskiego 78
Sowińskiego 78
Sowińskiego 78

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Sowińskiego 78 dostępnych jest 11 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B3
1
41,99 m²
Parter
B26
2
45,34 m²
3
C10
3
59,18 m²
Parter
D2
3
59,18 m²
Parter
D13
3
59,03 m²
1
B7
1
49,48 m²
1
REZERWACJA
D22
1
39,91 m²
1
REZERWACJA
B9
1
45,25 m²
1
REZERWACJA
A34
2
45,23 m²
4
REZERWACJA
A26
2
50,08 m²
3
REZERWACJA
D5
2
48,92 m²
Parter
REZERWACJA

Opis Inwestycji

Nowa Inwestycja Sowińskiego 78 powstaje w sercu doskonale rozwiniętej i urokliwej dzielnicy Nowego Miasta. Projekt budynku opiera się na synergii nowoczesnej architektury i bogatej historii tego miejsca – na elewacji zagości elegancka biel i klasyczna czerwień cegły klinkierowej. Tym samym, nowa inwestycja na mapie Szczecina wpisze się w charakter lokalnej zabudowy.

Budynek zaprojektowany jest kaskadowo, w niższej części znajdą się cztery piętra z parterem, w wyższej – 6 pięter z parterem. W inwestycji znajdziemy 242 funkcjonalne mieszkania o powierzchni od ok. 27 m² do ok. 60 m² oraz 6 lokali usługowych z przeszklonymi witrynami, umożliwiającymi doskonałą ekspozycję. Budynek będzie posiadał 4 klatki schodowe z łagodnymi podjazdami, ułatwiającymi swobodne poruszanie się rodzinom z dziećmi i osobom niepełnosprawnym.

Ustawne doskonale nasłonecznione mieszkania, to atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących wymarzonego azylu, a jednocześnie pragnących korzystać z bogatej infrastruktury okolicy i udogodnień miejskiego życia. W ofercie znajdują się zarówno kawalerki jak i większe mieszkania 2 i 3-pokojowe. Przewidziano również miejsca postojowe w halach garażowych oraz funkcjonalne komórki lokatorskie. Dla każdego mieszkania przewidziano również balkon, ogródek, loggię lub balkon francuski, aby pozwolić sobie na chwilę wytchnienia, nie wychodząc ze swojego wymarzonego mieszkania.

W trosce o bezpieczeństwo i komfort mieszkańców teren inwestycji będzie ogrodzony, a wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w wideodomofony i drzwi antywłamaniowe.

Inwestycja Sowińskiego 78 znajduje się w Nowym Mieście, ul. Sowińskiego 78 (1.4 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez White Stone.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 242 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Sowińskiego 78 w sprzedaży jest 11 nowych mieszkań o powierzchni od 40 do 59 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 40 do 49 m2 (4 mieszkania)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 45 do 50 m2 (4 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni 59 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców White Stone przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 242 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 11 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 40 do 59 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Sowińskiego 78 to inwestycja mieszkaniowa położona w miejscu, umożliwiającym połączenie wypoczynku w domowym zaciszu i korzystania z udogodnień centrum Szczecina. Bliskość sklepów, galerii handlowej, dworca PKP (5 minut spacerem) oraz części rekreacyjnej i rozrywkowej miasta (15 minut spacerem na Bulwary) sprawia, że adres Sowińskiego 78 jest idealny tak dla rodzin z dziećmi jak i młodych, spontanicznych klientów. KOMUNIKACJA Punkt Sowińskiego 78 znajduje się w centrum (Nowe Miasto). Jest to miejsce z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej – przystanek tramwajowy oraz autobusowy znajdują się w odległości 190 m od inwestycji oraz 850 m od Dworca Głównego PKP. BLISKOŚĆ PLACÓWEK KULTUROWO-OŚWIATOWYCH W bliskim sąsiedztwie znajdują się: przedszkole, szkoła podstawowa, szkoły ponadpodstawowe oraz uczelnie wyższe. (Uniwersytet Szczeciński oraz Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny) TERENY ZIELONE I ROZRYWKA Zaledwie 15 minut od inwestycji znajdują się Szczecińskie Bulwary. Dopełnieniem okolicznej oferty rekreacyjnej jest oddalony jedynie 15 minut spacerem od inwestycji Park Pomorzański oraz Park imienia Generała Andersa.

Śródmieście to centrum Szczecina, które liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Znajdują się w niej najważniejsze placówki administracyjne miasta, a dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działa tu 7 kin i 7 teatrów, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. W Śródmieściu jest 8 stacji kolejowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje. Rozwija się tu także transport wodny. Wykonywane są rejsy pasażerskie i towarowe.

Komunikacja

Przez centrum Szczecina biegną drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. W dzielnicy i jej najbliższej okolicy znajduje się 8 stacji kolejowych, w tym Dworzec Szczecin Główny. Regularnie kursują tu autobusy miejskie. Przez dzielnicę prowadzi 12 tras tramwajowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sowińskiego 78?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sowińskiego 78 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Sowińskiego 78 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sowińskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sowińskiego 78 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sowińskiego 78 znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Nr 3 w odległości 50 m, Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego Nr 7 w odległości 50 m, Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w odległości 110 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sowińskiego 78 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sowińskiego 78 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Żabka, w odległości 340 m znajduje się Żabka, w odległości 370 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sowińskiego 78 w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.09.2019
Data aktualizacji: 17.09.2021
White Stone logo

White Stone

Sprzedaż prowadzi REDNET24

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Powstańców Śląskich 5/7 (wejście od ul. Madalińskiego) 70-100 Szczecin

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: