Domy na Zdrowiu

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Minerska, oferowane bezpośrednio przez

WALKO Development Sp. z o.o.

Łódź, Polesie, Zdrowie-Mania, ul. Minerska 26

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 58 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Domy na Zdrowiu

3 zdjęcia

Domy na Zdrowiu
Domy na Zdrowiu
Domy na Zdrowiu

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 16 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Domy na Zdrowiu logo

Domy na Zdrowiu, to kameralny zespół 16 domów w zabudowie szeregowej, położony w pięknej, cichej i zielonej okolicy. Inwestycja została stworzona z myślą o osobach, które cenią ciszę, ale potrzebują także łatwej i szybkiej komunikacji z centrum Łodzi.

Lokalizacja pozwala zarówno na łatwy i szybki dojazd do pracy i szkoły, jak i na odpoczynek od miejskiego zgiełku w ogrodzie lub na tarasie. Dodatkowo każdy z domów posiada albo własne wejście, albo dzieli je tylko z jednym sąsiadem, a więc kontakt z innymi osobami jest bardzo ograniczony.

W inwestycji znajdować się będą domy jedno- dwu- i trzy- kondygnacyjne o powierzchni od 83 m2 do 141 m2, z ogródkami lub tarasami o powierzchni do 86 m2. Teren będzie ogrodzony, oświetlony, z bramą na pilota, będą się nam znajdowały miejsca postojowe dla mieszkańców. Ceny domów rozpoczynają się od 530 000 zł. Termin realizacji inwestycji, to II kwartał 2022 roku.

Zalety Domów na Zdrowiu:

• Kanalizacja miejska

• Woda, gaz, energia elektryczna z sieci miejskiej

• Ogrzewanie gazowe

• Domy z ogródkami i tarasami

• Miejsca postojowe na terenie osiedla

• Teren ogrodzony

Inwestycja Domy na Zdrowiu znajduje się na Zdrowiu-Mani, ul. Minerska 26 (3.8 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez WALKO Development Sp. z o.o.

Inwestycja Domy na Zdrowiu została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy na Zdrowiu nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców WALKO Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Ulica Minerska położona jest blisko skrzyżowania ulic Konstantynowskiej i Krakowskiej, niedaleko komunikacji miejskiej, szkół, przedszkoli i sklepów. Jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się Park na Zdrowiu oraz korty tenisowe.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy na Zdrowiu?

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy na Zdrowiu mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2040 metrów od inwestycji Domy na Zdrowiu znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Kaliska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Domy na Zdrowiu znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy na Zdrowiu znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Marcina Gortata w Łodzi w odległości 140 m, szkoła w odległości 320 m, Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Domy na Zdrowiu jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Psychiatryczno-Psychologiczna w odległości 710 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy na Zdrowiu składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 720 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy na Zdrowiu w odległości 80 m znajduje się boisko / kort, w odległości 120 m znajduje się boisko / kort, w odległości 160 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 06.10.2020
Data aktualizacji: 25.10.2023

Inwestycje w pobliżu na Zdrowiu-Mani

Oferty na Zdrowiu-Mani

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: