Szczęśliwicka 42

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Szczęśliwicka, oferowane bezpośrednio przez Volumetric Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Ochota, Stara Ochota, ul. Szczęśliwicka 42

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 81 ofert w najbliższej okolicy!

Szczęśliwicka 42

5 zdjęć

Szczęśliwicka 42
Szczęśliwicka 42
Szczęśliwicka 42
Szczęśliwicka 42

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Inwestycja Szczęśliwicka 42 znajduje się na Starej Ochocie, ul. Szczęśliwicka 42 (3.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Volumetric Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Szczęśliwicka 42 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 37 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Szczęśliwicka 42 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Volumetric Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 4 000 zł za m2..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 37 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: 4 000 zł za m2.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: 49 000 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Szczęśliwicka 42?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szczęśliwicka 42 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Szczęśliwicka 42 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczęśliwicka 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Szczęśliwicka 42 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Szczęśliwicka 42 znajduje się się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Nr 4 im. Eugenisza Kwiatkowskiego w odległości 60 m, Szkoła Policealna Nr 12 w odległości 60 m, Technikum Nr 10 w odległości 60 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Szczęśliwicka 42 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna w odległości 190 m, Lexum w odległości 300 m, Poliklinika 24 w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szczęśliwicka 42 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Awak, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 240 m znajduje się Minuta 8.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szczęśliwicka 42 w odległości 190 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.12.2018
Data aktualizacji: 03.03.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: