Vienna Ołtaszyn Classic

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVienna Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 119 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zaciszny Ołtaszyn(1.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn, ul. Grota Roweckiego 211 (6.8 km od centrum Wrocławia)
  Zaciszny Ołtaszyn
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba domów: 3
  Powierzchnia: 145 m2
  Liczba pokoi: 5
  M3 Invest
 • Iwaszkiewicza 47(1.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Iwaszkiewicza 47 (5.8 km od centrum Wrocławia)
  Iwaszkiewicza 47
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 8
  Powierzchnia: 95 m2
  Liczba pokoi: 4
  Town House Sp. z o.o.
 • Park Wojszyce(1.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Iwaszkiewicza (5.8 km od centrum Wrocławia)
  Park Wojszyce
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 5
  Powierzchnia: 130 m2
  Liczba pokoi: 5
  Grupa Park

Opis Inwestycji

Vienna Ołtaszyn Classic to kompleks funkcjonalnie zaprojektowanych domów w zabudowie szeregowej. Jest to siódma inwestycja, którą realizujemy we Wrocławiu i najbliższej okolicy. Na doskonałą lokalizację osiedla składają się: bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych, świetna komunikacja z centrum miasta i kompleksem handlowym w Bielanach Wrocławskich. Komunikację w przyszłości ułatwi Wschodnia Obwodnica Wrocławia.W trosce o Państwa poczucie bezpieczeństwa i komfortu osiedle usytuowane będzie na zamkniętym terenie. Sąsiedztwo osiedla stanowi nowa kameralna zabudowa jednorodzinna i niska zabudowa wielorodzinna. W trosce o Państwa poczucie bezpieczeństwa i komfortu proponujemy opcjonalne funkcje „inteligentnego domu”.W ramach podwyższonego standardu, każdy z domów wyposażony będzie w automatyczne rolety w oknach, a bramy wjazdowe na osiedle i do garaży będą otwierane elektronicznie. Ponadto w każdym domu przewidziano możliwość podłączenia kominka.Starannie przemyślana aranżacja domów oraz brak skosów na I piętrze, zaprocentują otwartą przestrzenią wnętrz, dużą ilością światła i widokiem na przydomowe ogródki. Za praktyczne i funkcjonalne uznaliśmy zbudowanie dwóch miejsc postojowych, z których jedno znajduje się w garażu.Każdy dom wyposażony będzie w domofon oraz - opcjonalnie - w funkcje „inteligentnego domu”.Osiedle powstanie w otoczeniu zieleni i bliskości ośrodków rekreacyjnych, takich jak: Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice i kompleks Zamku Topacz. Liczne ścieżki spacerowe i rowerowe, niedawno wyremontowany osiedlowy stadion sportowy z kompletem urządzeń rekreacyjnych, a także malowniczy Park Kleciński, zaoferują Państwu możliwość odpoczynku, zabawy i wytchnienia od miejskiego zgiełku.

Inwestycja Vienna Ołtaszyn Classic znajduje się w Wysokiej, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej została zrealizowana przez dewelopera Vienna Development.

Inwestycja Vienna Ołtaszyn Classic została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Vienna Ołtaszyn Classic pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 109 do 127 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Vienna Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 17 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Konstrukcja budynku
Ściany nośne murowane z bloczków silikatowych ocieplonych styropianem Ścianki działowe wewnętrzne z bloczków silikatowych, częściowo zabudowa gips-karton Ławy i fundamenty - betonowe Stropy żelbetowe
Dach
Dach o konstrukcji drewnianej, pokrycie dachu - dachówka betonowa
Elewacja
Elewacja - częściowo tynki strukturalne, mineralne, barwione, częściowo elementy drewniane
Stolarka okienna
Okna PCV z szybą 0,7W/(m2xK) i okleiną w kolorze drewna Żaluzje zewnętrzne sterowane elektrycznie (za wyjątkiem okien dachowych)
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe klasy 2
Balkony
Brak
Posadzka
Posadzka (cementowa, ocieplona styropianem)
Ściany
Ściany nośne murowane z bloczków silikatowych ocieplonych styropianem Ścianki działowe wewnętrzne z bloczków silikatowych, częściowo zabudowa gips-karton
Sufity
Ocieplenie wełną mineralną sufitu I piętra (drugiej kondygnacji) wykończone płytami gipsowo kartonowymi
Parapety wewnętrzne
Brak
Instalacje
Wodna, zakończona podejściami pod urządzenia w łazience i kuchni Gazowa wyłącznie do kotła c.o. w łazience, licznik przed wejściem na posesję Kanalizacyjna: z rur PCV podłączona do kanalizacji miejskiej, zakończona podejściami pod urządzenia w łazience i kuchni, Elektryczna zakończona gniazdami i włącznikami, zasilanie pod kuchenkę elektryczną, licznik przed wejściem na posesję Internetowa - światłowód w każdym domu; kabel LAN w każdym pokoju, w tym w salonie podwójny Telewizyjna: podwójne gniazdo anteny TV w salonie (możliwość wykorzystania funkcji nagrywania i oglądania jednocześnie) oraz pojedyncze gniazdo TV w pozostałych pokojach; przewidziana „dachówka antenowa” umożliwiająca montaż masztu antenowego (bez masztu) Jako opcja dostępny system inteligentnego domu umożliwiający zdalne sterowanie (również przez Internet) żaluzjami, oświetleniem, temperaturą itp.
Ogrzewanie
Instalacja centralnego ogrzewania: kocioł gazowy z zamkniętą komorą spalania; w łazience, kuchni i przedpokoju ogrzewanie podłogowe, w salonie grzejniki lub ogrzewanie podłogowe Możliwość podłączenia kominka w salonie
Wentylacja
Grawitacyjna
Wyposażenie łazienki
Piec dwufunkcyjny, z zamkniętą komorą spalania
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, TV kablowa, internet, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Vienna Ołtaszyn Classic

Osiedle powstanie w otoczeniu zieleni i bliskości ośrodków rekreacyjnych, takich jak: Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice i kompleks Zamku Topacz. Liczne ścieżki spacerowe i rowerowe, niedawno wyremontowany osiedlowy stadion sportowy z kompletem urządzeń rekreacyjnych, a także malowniczy Park Kleciński, zaoferują Państwu możliwość odpoczynku, zabawy i wytchnienia od miejskiego zgiełku.

Wysoka to podmiejska miejscowość, która od strony południowej sąsiaduje z Wrocławiem oddalonym od niej o zaledwie 8 km. Miejscowość Wysoka należy do gminy Kobierzyce w powiecie wrocławskim, a na jej obszarze zamieszkuje 2367 osób. Wysoka graniczy bezpośrednio z Wrocławskim Torem Wyścigów Konnych, zaś przez jej zachodnie krańce przepływa rzeka Ślęża. Występuje tutaj zarówno wiejska, dawna zabudowa wraz z otaczającymi ją terenami rolnymi, jak i nowe osiedla domów jednorodzinnych i podmiejskie wille. Na rozwój architektury mieszkaniowej w tym rejonie wpływają zaciszne okolice, zielony pejzaż oraz lokalizacja w pobliżu Wrocławia. Niecałe 4 km od centrum handlowo-usługowego w Bielanach Wrocławskich, a w zaledwie 5 minut można dojechać z Wysokiej do Ślęzy, gdzie atrakcją jest Zamek Topacz wraz z Muzeum Motoryzacji i terenami rekreacyjnymi. W pobliżu przebiegają także: autostrada A4 i droga krajowa nr 5. Do Wrocławia kursują autobusy podmiejskie (2 linie) oraz busy PKS Polbus.

Komunikacja

W pobliżu Wysokiej przebiegają ważne arterie: autostrada A4 oraz droga krajowa nr 5 (Nowe Marzy – Wrocław – Lubawka). Do oddalonego o zaledwie 8 km Wrocławia można dojechać autobusem wrocławskiej komunikacji miejskiej (linia nr 612), autobusem podmiejskiej komunikacji gminnej (linia nr 812) bądź busem firmy PKS Polbus. W kilka minut można dojechać z Wysokiej do Bielan Wrocławskich oraz Ślęzy, zaś siedziba gminy – Kobierzyce, znajduje się w odległości 12 km od Wysokiej.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Vienna Ołtaszyn Classic znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE DZIECI SWIATA w odległości 290 m, Young Leders Early Education Academy w odległości 540 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Vienna Ołtaszyn Classic składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się Warzywniak Witaminka, w odległości 380 m znajduje się Żabka, w odległości 430 m znajduje się City Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Vienna Ołtaszyn Classic w odległości 170 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.06.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie