Villa Chopin

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Fryderyka Chopina, oferowane bezpośrednio przez Venit

Gliwice, ul. Fryderyka Chopina

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 646 ofert w najbliższej okolicy!

Villa Chopin

3 zdjęcia

Villa Chopin
Villa Chopin
Villa Chopin

Najbliższe inwestycje

 • Ogrody Królowej Bony IV
  od: 6 500 zł/m2

  Ogrody Królowej Bony IV

  Radan Sp. z o.o.

  Mieszkanie Gliwice
  ul. Górnych Wałów 23A/B/C
  0.6 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 52 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 3
 • Apartamenty Mikołowska

  Apartamenty Mikołowska

  Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

  Mieszkanie Gliwice
  ul. Mikołowska
  0.4 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 36-96 m2
  • Mieszkań: 146
  • Pokoje: 2-5
 • Glivia - Etap III
  od: 7 200 zł/m2

  Glivia - Etap III

  Glivia

  Mieszkanie Gliwice
  ul. Daszyńskiego
  1.8 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 31-88 m2
  • Mieszkań: 39
  • Pokoje: 1-4

Opis Inwestycji

Budynek charakteryzuje się funkcjonalną prostotą połączoną z nowoczesnym detalem architektonicznym. Wyróżnia go spokojna, wyważona forma architektoniczna, korespondująca z sąsiadującymi, zabytkowymi kamienicami.

Mieszkania dostępne są z klatki schodowej, poprzedzonej wiatrołapem. Układ mieszkań zaprojektowany jest bardzo funkcjonalnie,z czytelnym podziałem na strefę nocną i dzienną. Strefę wejściową stanowi przestronny hall z miejscem na szafę garderobianą, pokoje dzienne oraz sypialniez wyjściem na taras, kuchnie przestronne, funkcjonalne, duże łazienki z oknem. Każde mieszkanie ukierunkowane strefą dzienną w stronę południową z widokiem na tereny zielone.

Dla wygody mieszkańców zapewniono miejsca postojowe w zamkniętym garażu usytuowanym w przyziemiu budynku.

Całość stanowi jednorodną, spójną przestrzeń, zapewniającą prawidłowe funkcjonowanie jej mieszkańców.

Inwestycja Villa Chopin znajduje się w Gliwicach, ul. Fryderyka Chopina (0.9 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez Venit.

Inwestycja Villa Chopin została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Villa Chopin nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Venit przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Chopin?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Chopin mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Villa Chopin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gliwice Kościuszki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Chopin znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Chopin znajdują się się 34 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Struga w Gliwicach w odległości 180 m, AKADEMIA DZIECI SUKCESU "RÓŻOWE OKULARY" w odległości 180 m, Przedszkole Miejskie Nr 23 w Gliwicach w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Chopin jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Miejski Nr 4 z Przychodnią w odległości 220 m, Lekarz w odległości 370 m, Corpora w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Chopin składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Delikatesy U Piotra, w odległości 290 m znajduje się Morawskie Sklepy, w odległości 290 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Chopin w odległości 150 m znajduje się Hala Widowiskowo-Sportowa "Górnych Wałów", w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.02.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: