Julianowska 50

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez VARIO DEVELOPMENT Sp. z o.o. Sp. k.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 73 domy w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Cicha Łąka (694 m dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Cicha Łąka znajduje się w Piasecznie, ul. Cichej Łąki (1,8 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ancona Development Sp. z o.o.. Inwestycja Cicha Łąka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 66 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 48 nowych domów o powierzchniach od 89 do 119 m2.

Piaseczyński, Piaseczno, ul. Cichej Łąki (1,8 km od Warszawy)
Ceny od: 4 388 zł/m2

Inwestycja polecana

Cicha Łąka
 • Termin oddania: oddano
 • Liczba domów: 48
 • Powierzchnia: 89 - 119 m2
 • Liczba pokoi: 4 - 5
Ancona Development Sp. z o.o.
Domy spełniające kryteria

Villa Royale (1,5 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Villa Royale znajduje się w Józefosławiu, ul. Wilanowska/Sasanki (1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera City Living Polska Development Sp. z o.o.. Inwestycja Villa Royale została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 16 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 11 nowych domów o powierzchniach od 230 do 263 m2.

Piaseczyński, Józefosław, ul. Wilanowska/Sasanki (1 km od Warszawy)

Inwestycja polecana

Villa Royale
 • Termin oddania: oddano
 • Liczba domów: 11
 • Powierzchnia: 230 - 263 m2
 • Liczba pokoi: 5 - 6
City Living Polska Development Sp. z o.o.
Domy spełniające kryteria

Kabacka Przystań (2,2 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Kabacka Przystań znajduje się w Józefosławiu, ul. Działkowa (0,2 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera MDM Sp. z o.o. Sp. k.. Inwestycja Kabacka Przystań jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 32 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostały 32 nowe domy o powierzchniach od 128 do 129 m2.

Piaseczyński, Józefosław, ul. Działkowa (0,2 km od Warszawy)
Ceny od: 4 061 zł/m2

Inwestycja polecana

Kabacka Przystań
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba domów: 32
 • Powierzchnia: 128 - 129 m2
 • Liczba pokoi: 4
MDM Sp. z o.o. Sp. k.
Domy spełniające kryteria

Julianowska 50 to osiedle 23. domów w zabudowie szeregowej. Praca kreatywnych architektów, projektantów zieleni, sprawdzonych ekip budowlanych oraz nasze wieloletnie doświadczenie w branży deweloperskiej przyczyniły się do powstania tego pięknego miejsca. Oferujemy Państwu trzy typy domów w standardzie deweloperskim z możliwością jego podwyższenia, wykonane z najwyższej klasy, przyjaznych środowisku materiałów. Dzięki połączeniu tradycyjnych produktów z nową technologią budujemy solidne i funkcjonale domy o zróżnicowanych powierzchniach, każdy z możliwością adaptacji poddasza (ok. 44 m2), ogródkiem oraz garażem. Zagospodarowanie terenu: wszystkie media, droga, kwietniki, oświetlenie oraz zaaranżowany w zaciszu owocowych drzew plac zabaw dla dzieci to dodatkowe atuty osiedla.

Inwestycja Julianowska 50 znajduje się w Piasecznie, ul. Julianowska 50 (2,3 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera VARIO DEVELOPMENT Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Julianowska 50 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 23 nowych domów w tym 17 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Julianowska 50 pozostało na sprzedaż 0 nowych domów jednorodzinnych o powierzchniach od 137 do 156 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper VARIO DEVELOPMENT Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów: cała inwestycja składa się z 23 domów.
Liczba kondygnacji: domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Garaże: domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: (domy posiadają garaże i niezależne miejsca postojowe przed domem).
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Julianowska 50

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwia: 6 strefowych, jedna nocna i 10 lokalnych linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca. W odległości 200 metrów od inwestycji Julianowska 50 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: STRUMYKOWA 02 (PIASECZNO).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Julianowska 50 znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Angielsko Polskie Przedszkola ”Zebra” w odległości 200 m, Akademia Tańca I AM DANCE w odległości 600 m, Przedszkole Niepubliczne Przyjaciele Kubusia w odległości 600 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m Salon masażu, w odległości 600 m Dental House Poland Sp. z o.o., w odległości 750 m BONIS FARMA Sp z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: BPH w odległości 750 m, Fabryka pizzy w odległości 1 050 m, Sklep spożywczy w odległości 1 100 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Sekcja Jeździecka "Ami" w odległości 650 m, Tuan Day Spa w odległości 850 m, Poligon Urody. Sałek B. w odległości 1 150 m.

Data publikacji: 27 lipca 2018 12:59

Data aktualizacji: 18 października 2018 13:35

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet