Baltic Marina Residence

7 zdjęć

Baltic Marina Residence
Baltic Marina Residence
Baltic Marina Residence
Baltic Marina Residence

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Baltic Marina Residence dostępnych jest 6 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (6)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • teren ogrodzony
 • usługi concierge
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Rekreacja

 • sauna
 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • 7 parków w okolicy
 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 85 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon, taras.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się morze

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 57 do 104 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Inwestycja Baltic Marina Residence to nowy rozdział w historii budynków klasy premium w Kołobrzegu. Daleka od zgiełku zwyczajności, wpisana w nadmorski klimat ciepłych plaż Kołobrzegu. Baltic Marina Residence, to miejsce, które pokochasz od pierwszego wejrzenia.

Jasna bryła budynku Baltic Marina Residence nieprzypadkowo przywodzi na myśl luksusowy statek pasażerski – znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie mariny. Przyjemna dla oka, naturalna kolorystyka elewacji współgra z otoczeniem. Inwestycja to coś więcej niż zmysłowe wrażenie podróży. To podróż sama w sobie. Podróż, w której liczy się przede wszystkim komfort. Właśnie dlatego inspiracja luskusowymi statkami wycieczkowymi jest widoczna – poza szlachetną linią bryły budynku – także w funkcjonalności rozwiązań i ekskluzywnych udogodnieniach.

Budynek będzie bogato wyposażona w ekskluzywne udogodnienia, takie jak jacuzzi, sauny, fitness, reprezentacyjne lobby, co pozwala spokojnie spędzić czas w atmosferze luksusu i wygody. Całość to kameralny projekt w standardzie premium, który zapewni Ci komfortowe warunki mieszkaniowe nad morzem. Wyposażony w nowoczesne rozwiązania, zachwyca nie tylko funkcjonalnością i jakością wykonania, lecz przede wszystkim myślą o Twoich potrzebach.

Planowane oddanie apartamentów nastąpi w III Q 2021 roku!

Baltic Marina Residence składa się z:

5 kondygnacji – 4 mieszkalnych i ostatniej, najwyższej, dostępnej wyłącznie dla naszych mieszkańców, gdzie przygotujemy specjalnie dla Was eleganckie tarasy widokowe oraz strefy wypoczynkowe typu sauna czy jacuzzi.

85 mieszkań – niezwykle funkcjonalnych, każdy z tarasem, balkonem i/lub ogrodem. Ergonomiczny rozkład pozwala na podział mieszkań na mniejsze, równie praktyczne metraże. Idealne rozwiązanie inwestycyjne, dla każdego kto chce zarabiać na najmie nieruchomości!

Mieszkania od 33 do 103 m2 - 2 i 3 pokojowe – a każdy z nich ma możliwość rozdzielenia na osobne apartamenty.

Tarasy widokowe na dachu.

Możliwość instalacji klimatyzacji.

Wysokość okien – 2,45 m!

Lokale na IV kondygnacji posiadają ponadnormatywną wysokość – 2,8 m, pozostałe 2,7m!

Apartamenty dostępne są dwóch stylach wykończenia new hampton oraz modern! Ten pierwszy – elegancki i ponadczasowy, drugi – zachwycający minimalizmem.

Dlaczego warto? Nasze wykończenia obejmują nie tylko podłogi czy ściany, ale również pełną zabudowę kuchenną wraz z AGD, kompletne wykończenie plus urządzenie łazienki – całość bez mebli ruchomych, co w ramach indywidualnych ustaleń, za dodatkową opłatą, można doposażyć. Nasi Klienci otrzymując klucze do mieszkania, mają pewność produktu, który przygotowany jest już do zamieszkania.

Nie zwlekaj i pozwól nam zachwycić Cię pięknem Baltic Marina Residence.

To Twój krok w stronę luksusu!

*********************************************************************************

Inwestycja Baltic Marina Residence znajduje się w Kołobrzegu, ul. Bałtycka 2 (1 km od centrum Kołobrzegu), została zrealizowana przez UMS Investments.

Inwestycja Baltic Marina Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 85 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Baltic Marina Residence w sprzedaży jest 6 nowych mieszkań o powierzchni od 57 do 104 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni 57 m2 (2 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni 80 m2 (1 mieszkanie)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 103 do 104 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców UMS Investments przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Kołobrzeg jest największym i najpiękniejszym polskim uzdrowiskiem o niezrównanym uroku i bogatej historii. Miasto w północno-zachodniej Polsce, w północnej części województwa zachodniopomorskiego, w powiecie kołobrzeskim, położone na Pomorzu Zachodnim, u ujścia rzeki Parsęty, nad Morzem Bałtyckim, przy drodze krajowej nr 11. Czwarty ośrodek miejski województwa (pod względem liczby ludności), uzdrowisko z trzema letnimi kąpieliskami morskimi. W ujściu rzeki znajduje się port morski z funkcjami: handlową, pasażerską, rybacką i jachtową. W mieście i okolicach występują źródła wody mineralnej, solanki oraz pokłady borowiny. W Kołobrzegu leczy się głównie choroby górnych dróg oddechowych, krążenia i choroby stawów. Kołobrzeg jest także regionalnym ośrodkiem kulturalnym. W okresie letnim odbywają się tu liczne koncerty popularnych piosenkarzy, muzyków, kabaretów.

Kołobrzeg jest miastem nadmorskim, przez które przepływa rzeka Parsęta. Jego terytorium wynosi 25,67 km2, a mieszka tu ok. 47 000 osób. To miasto uzdrowiskowe, obfitujące w tereny zielone i obiekty turystyczne. Znajdują się tu trzy rozległe parki, a jednym z ważniejszych obszarów zielonych jest Dolina Parsęty o niezwykłych walorach przyrodniczych. Pod względem architektonicznym Kołobrzeg jest ciekawą mieszanką gotyku, neogotyku i modernizmu. Na obrzeżach widać współczesną zabudowę mieszkalną, tworzone są osiedla domów jednorodzinnych. Miasto wyróżnia się długim molo i Bulwarem J. Szymańskiego rozciągającym się wzdłuż plaży. Infrastruktura społeczna celuje w potrzeby mieszkańców. Działa tu ponad 10 szkół różnego szczebla. W mieście jest szpital, ponad 10 przychodni lekarskich i 30 aptek. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia dostęp do szeregu obiektów sportowych. Jest tu galeria handlowa, amfiteatr, dwa kina.

Komunikacja

Kołobrzeg leży na drodze krajowej nr 11, ale przechodzą przez nie także drogi wojewódzkie nr 102 i 163. Znajduje się tu port jachtowy z 67 miejscami cumowniczymi. W sezonie letnim z Kołobrzegu odbywają się rejsy na Bornholm. Działa tu komunikacja miejska – jeździ ponad 20 linii autobusowych. Funkcjonuje również przewóz pasażerski PKS, czynne są także dwie linie kolejowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Baltic Marina Residence?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Baltic Marina Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 10 metrów od inwestycji Baltic Marina Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bałtycka - Zarząd Portu.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Baltic Marina Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Baltic Marina Residence znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Prywatna Szkoła Podstawowa "Morska Kraina" w odległości 500 m, Prywatne Gimnazjum MORSKA KRAINA w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Baltic Marina Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Biedronka, w odległości 440 m znajduje się Lidl, w odległości 490 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Baltic Marina Residence w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 17.10.2019
Data aktualizacji: 27.10.2022

Inwestycje w pobliżu w Kołobrzegu

Oferty w Kołobrzegu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: