Ogrody Tesoro

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTS Invest Tesoro Sp. z.o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Ogrody Tesoro dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B1
3
65,7 m²
1
B2
3
65,7 m²
1
B3
4
77,2 m²
Parter
B4
4
77,2 m²
Parter
C3
4
86,54 m²
Parter
C4
4
74,53 m²
1

Opis Inwestycji

Inwestycja Ogrody Tesoro zlokalizowana jest w Pogórzu, 7 km od centrum Gdyni, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych.Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane, przystanek autobusu miejskiego jest przy samym wjeździe na osiedle.Całość osiedla jest ogrodzona i profesjonalnie chroniona, zapewniając pełne bezpieczeństwo mieszkańcom.W sercu osiedla znajduje się zadbany park o powierzchni 4,5 ha z jeziorkiem, placem zabaw i licznymi alejkami do spacerowania czy jazdy rowerami. Dodatkową atrakcją jest duży, nowoczesny grill, do ogólnego korzystania przez mieszkańców i ich gości.Z okien domów rozpościera się widok na Zatokę Pucką.Ogrody Tesoro to spójna architektonicznie inwestycja, którą stanowią:o Kamieniczki rezydencjonalne z apartamentami od 52m2 do 107m2o Domy jednorodzinne:• SONATA pow. 150 mkw.• MARKIZA pow. 200 mkw.• TOLEDO pow. 250 mkw.• IMPERIUM/REGINA/BONITO pow. 350 mkw.o Domy bliźniacze: Dorado oraz Verde o pow. 160 mkw.o Rezydencje.Apartamenty w kamieniczkach rezydencjonalnych są jedno i dwukondygnacyjne o powierzchni od 51m2 do 164m2 (wszystkie apartamenty można łączyć w pionie).W każdej kamieniczce są tylko 4 apartamenty: 2 na parterze i 2 na piętrze.Apartamenty na parterze mają prywatne ogródki z opcją wybudowana basenu.Apartamenty na piętrze mają 2 tarasy oraz nieużytkowe poddasze z oknem dachowym i zamontowanymi schodami strychowymi.W cenę apartamentów wliczone jest stylowe zadaszone i oświetlone miejsce parkingowe, znajdujące się bezpośrednio przy wejściu do domu.Całkowita wysokość opłat miesięcznych dla apartamentów w kamieniczkach za ochronę, utrzymanie terenów zielonych, drogi oraz całą infrastrukturę osiedla a także za fundusz remontowy, wszelkie wymagane cykliczne przeglądy, administrację wynosi zależnie od wielkości lokalu od 389 zł do 460 złWszystkie apartamenty I i II etapu zostały już sprzedane. Pozostało już tylko kilka lokali z etapu IIIPonieważ projekt Ogrody Tesoro cieszy się dużym powodzeniem, kontynuujemy budowę i rozpoczęliśmy realizację kolejnego, IV etapu.Oferujemy również:• wyposażenie pod klucz w cenie od 700 zł/1m2.• wsparcie Doradcy Finansowego w zakresie dostosowania najdogodniejszej formy kredytu

Inwestycja Ogrody Tesoro znajduje się w Pogórzu, ul. Szkolna (0.7 km od Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera TS Invest Tesoro Sp. z.o.o..

Inwestycja Ogrody Tesoro została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Tesoro pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 66 do 87 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 66 m2 (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 75 do 87 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper TS Invest Tesoro Sp. z.o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, taras.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 66 do 87 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ogrody Tesoro

Powiat pucki to region o powierzchni 572 km2, leżący w północnej części woj. pomorskiego i liczący sobie ok. 82 400 mieszkańców. Składa się na niego 7 gmin, w których leżą cztery miasta. Stolicą regionu jest Puck. Powiat leży wyjątkowo malowniczym miejscu, od północy granicząc z Bałtykiem, od wschodu z Zatoką Pucką, od południa z Puszczą Darzlubską, Jeziorem Żarnowieckim i wzgórzami morenowymi. W jego granicach leży Półwysep Helski. Znaczna część zabudowy ma tu charakter małomiasteczkowy. Wiele budynków pełni jedynie funkcję turystyczną. W regionie działa szereg ośrodków i domów kultury oraz instytucji sportowych, co zapewnia mieszkańcom liczne rozrywki i daje dostęp do rozbudowanej infrastruktury sportowej. Dzięki plażom, trasom rowerowym i ścieżkom dydaktycznym, są to tereny o wysokich walorach rekreacyjnych. Znajduje się tu ok. 70 szkół różnego szczebla, a o zdrowie mieszkańców dbają lekarze z puckiego szpitala i 34 przychodni lekarskich. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie, kursuje linia kolejowa, a w Pucku mieści się port jachtowy.

Komunikacja

Przez powiat pucki biegną drogi wojewódzkie nr: 213, 215, 216, 218, a niespełna 5 km od jego południowo-wschodniej granicy ciągnie się droga krajowa nr 6. Czynna jest tu także kolej, kursuje linia nr 213. W regionie można również korzystać z mikrobusów. W niektórych miejscowościach latem do dyspozycji są tramwaje wodne i można wypożyczyć melexy. W Pucku znajduje się port jachtowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Tesoro mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Ogrody Tesoro znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pogórze - Szkolna 01 (NŻ).

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Tesoro znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w odległości 550 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Tesoro w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.07.2017

Data aktualizacji: 20.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie