Osiedle Pod Platanami II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTriada Dom Sp.j.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 157 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Forma(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Poświętne, ul. Kamieńskiego (5.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 430/m2
  Forma
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 24
  Powierzchnia: 38 - 64 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 23 oferty
  Archicom S.A.
 • CALMA(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Poświętne, ul. Kamieńskiego 202 (5.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 400 brutto/m2
  CALMA
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 40 - 41 m2
  Liczba pokoi: 2
  Dla inwestora 2 oferty
  DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k.
 • Osiedle Czartoryskiego(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Poświętne, ul. Czartoryskiego (5.1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 050/m2
  Osiedle Czartoryskiego
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 55
  Powierzchnia: 36 - 68 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 33 oferty
  Triada Dom Sp.j.

Opis Inwestycji

Osiedle “Pod Platanami” Etap II przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu to gwarancja właściwego wyboru miejsca do zamieszkania. Nowoczesna architektura zewnętrzna oraz funkcjonalność i różnorodność oferowanych mieszkań to główny atut powstającej inwestycji, która nawiązywać będzie do już wybudowanego  I Etapu Osiedla  “Pod Platanami”.II Etap inwestycji składać się będzie z 3 budynków, w których łącznie powstanie 159 mieszkań i 15 lokali usługowych. Miejsca parkingowe dostępne będą w garażach podziemnych, wielostanowiskowych oraz na zewnątrz budynków.W pierwszym etapie wybudowany zostanie budynek B1, którego termin realizacji zaplanowany został na  lipiec 2013 roku. Powstanie w nim 39 mieszkań i 30 miejsc parkingowych, jego budowę rozpoczęliśmy 02.12.2011 r.Kolejny budynek -  B2 będzie mieścił 40 mieszkań i 32 miejsc postojowych, jego budowa rozpoczęła się 17.02.2012 r. a zakończenie jej zaplanowane zostało na  grudzień 2013 r.Budynek B3,  który usytuowany będzie w drugiej linii zabudowy od ul. Kamieńskiego powstanie jako ostatni, jego termin realizacji został zaplanowany na grudzień 2014 r.  znajdować się w nim będzie 80 mieszkań i 63 miejsca postojowe.W prezentowanej inwestycji zaprojektowane zostały mieszkania:1 – pokojowe o powierzchni ok. 33 mkw.,2 – pokojowe o powierzchni od 50 do 57 mkw.,3 – pokojowe o powierzchni ok. 70 mkw.,4 – pokojowe o powierzchni  ok. 75 mkw.Teren osiedla  będzie w pełni zagospodarowany,  z miejscami parkingowymi dla samochodów i rowerów, placem zabaw dla dzieci i roślinnością.W budynkach  B1 i B2 zlokalizowanych bezpośrednio przy ul. Kamieńskiego w części parterowej zaplanowane zostały  lokale usługowe doskonale nadające się pod sklepy, gabinety lekarskie, gastronomię czy biura.W budynku B3 stojącym w drugiej linii zabudowy od ulicy Kamieńskiego do mieszkań na parterze przynależeć będą duże, zielone tarasy.Osiedle zaprojektowano jako przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Dobra komunikacja z Centrum miasta oraz bliskość terenów rekreacyjnych stanowi ciekawą propozycję mieszkaniową dla osób w każdym wieku.BUDOWA BUDYNKU “B1” ZOSTANIE ZAKOŃCZONA W LIPCU 2013 R!BUDOWA BUDYNKU “B2” ZOSTANIE ZAKOŃCZONA W GRUDNIU 2013 R!BUDOWA BUDYNKU “B3” ZOSTANIE ZAKOŃCZONA W GRUDNIU 2014 R!

Inwestycja Osiedle Pod Platanami II znajduje się na Poświętnem, ul. Kamieńskiego (5.1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Triada Dom Sp.j..

Inwestycja Osiedle Pod Platanami II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Pod Platanami II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Triada Dom Sp.j. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Pod Platanami II

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Pod Platanami II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Osiedle Pod Platanami II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Milicka.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Pod Platanami II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: CardioHome w odległości 60 m, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu w odległości 620 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Pod Platanami II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Chata Polska, w odległości 70 m znajduje się Aligator, w odległości 100 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pod Platanami II w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.02.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie