Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Czartoryskiego 4

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Adama Jerzego Czartoryskiego, oferowane bezpośrednio przez

Triada Dom Sp.j.

Wrocław, Psie Pole, Poświętne, ul. Adama Jerzego Czartoryskiego 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 65 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Czartoryskiego 4Czartoryskiego 4

4 zdjęcia

Czartoryskiego 4
Czartoryskiego 4
Czartoryskiego 4
Czartoryskiego 4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 78 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja „Czartoryskiego 4” realizowana jest przy ul. Czartoryskiego (boczna ul. Kamieńskiego) we Wrocławiu. Składać się będzie z jednego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym i lokalem usługowym wraz z towarzyszącą infrastrukturą.

W budynku zaprojektowano trzy klatki schodowe, z których obsługiwanych będzie łącznie 78 mieszkań oraz 1 lokal usługowy z osobnym wejściem z terenu.

Budynek zaprojektowany został w formie „kaskadowej”. Od klatek schodowych K2 i K3 posiada pięć kondygnacji nadziemnych, od klatki schodowej K1 posiada sześć kondygnacji nadziemnych.

Każde z mieszkań posiada wyjście na balkon lub taras.

Pod całym budynkiem zaprojektowany jest garaż podziemny na 30 stanowisk. Poza miejscami parkingowymi w garażu podziemnym powstanie 62 miejsc parkingowych zewnętrznych.

Inwestycja „Czartoryskiego 4” to doskonała lokalizacja

W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, żłobek, szpital wojewódzki i szpital chorób serca, apteka, przychodnia zdrowia, prywatne gabinety lekarskie, gabinet weterynaryjny, sklepy osiedlowe, salony kosmetyczne i fryzjerskie oraz kościół.

Ponadto w odległość 2 km od osiedla jest Centrum Handlowe Galeria Marino.

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z resztą Wrocławia. W odległości 150 m jest przystanek autobusowy komunikacji miejskiej oraz obwodnica śródmiejska i trasa S8.

Do wrocławskiego Rynku jest 6 km.

Wszystkie te atuty stanowią o atrakcyjności tego osiedla, co bezpośrednio przekłada się na zainteresowanie tą inwestycja, które następnie generuje bardzo dobrą sprzedaż mieszkań również jako inwestycje „pod wynajem”.

Inwestycja Czartoryskiego 4 znajduje się na Poświętnem, ul. Adama Jerzego Czartoryskiego 4 (5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Triada Dom Sp.j.

Inwestycja Czartoryskiego 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 78 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Czartoryskiego 4 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Triada Dom Sp.j. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Czartoryskiego 4?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Czartoryskiego 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2939 metrów od inwestycji Czartoryskiego 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Sołtysowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Czartoryskiego 4 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Czartoryskiego 4 znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Akademia Wojsk Lądowych w odległości 297 m, Przedszkole Publiczne "Planeta Skarbów" w odległości 712 m, "Wyspa Skarbów" w odległości 749 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Czartoryskiego 4 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: CardioHome w odległości 164 m, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu w odległości 200 m, Echo-Med w odległości 264 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Czartoryskiego 4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 61 m znajduje się Chata Polska, w odległości 103 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 171 m znajduje się Aligator.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Czartoryskiego 4 w odległości 220 m znajduje się boisko / kort, w odległości 237 m znajduje się boisko / kort, w odległości 429 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 08.05.2023
Data aktualizacji: 30.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023