Apartamenty Dolny Sopot

GOTOWE APARTAMENTY

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTree Development Group Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Dolny Sopot dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
B.30
2
39,44 m²
3
A2.50
3
68,25 m²
3
B.32
3
73,73 m²
3
A2.43
3
77,23 m²
2
B.36
4
88,31 m²
3
A1.24
5
112,91 m²
3

Oferty specjalne

 • Gorąca oferta

  APARTAMENTY GOTOWE DO ZAMIESZKANIA. ODBIERZ KLUCZE JUŻ DZIŚ!

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Apartamenty Dolny Sopot

Apartamenty z tarasami i prywatnymi ogródkamiBogata oferta pozwala na wybór apartamentów dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Do mieszkań na parterze przynależą prywatne ogródki otoczone żywopłotem, a mieszkania na piętrach posiadają balkony lub tarasy ze szklanymi balustradami. Miejsca postojowe są dostępne w podziemnych halach garażowych oraz na terenie osiedla.Komfortowe mieszkanieSpokojne i pełne zieleni sąsiedztwo, szybka i wygodna komunikacja z centrum Sopotu oraz całym Trójmiastem, a także pełna infrastruktura handlowo-usługowa sprawiają, że jest to idealne miejsce do zamieszkania. W okolicy znajdują się szkoły, przedszkola i żłobki, służba zdrowia oraz liczne sklepy i punkty usługowe. Dodatkowo na terenie osiedla powstał zielony dziedziniec z zaciszną alejką spacerową i placem zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Inwestycja Apartamenty Dolny Sopot znajduje się w Sopocie, al. Niepodległości (1.1 km od centrum Sopotu), została zrealizowana przez dewelopera Tree Development Group Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Dolny Sopot została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Dolny Sopot pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 39 do 113 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 39 m2 (1 mieszkanie)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 68 do 77 m2 (3 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 88 m2 (1 mieszkanie)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 113 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Tree Development Group Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, taras.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 39 do 113 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Dolny Sopot

Apartamenty położone są niedaleko piaszczystej plaży, molo oraz deptaku Bohaterów Monte Cassino (popularnego „Monciaka”), gdzie znajdują się kino, teatr oraz liczne kawiarnie, restauracje i kluby. Miłośnicy aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu również znajdą coś dla siebie. W pobliżu znajdują się nowoczesne obiekty sportowo-rekreacyjne, m.in. korty tenisowe i Aquapark, a także malowniczo położony Park Północny i Trójmiejski Park Krajobrazowy. To doskonałe miejsca do uprawiania sportów, pieszych i rowerowych wycieczek oraz relaksu w gronie najbliższych. Doskonała lokalizacja osiedla sprawia, że cały Sopot pozostaje „w zasięgu ręki”.

Sopot to miasto w województwie pomorskim, środkowe i najmniejsze z trzech miast tworzących Trójmiasto. Od południa sąsiaduje z gdańską dzielnicą Jelitkowo, od północy z gdyńskim Orłowem, od wschodu z Morzem Bałtyckim a od zachodu z Lasami Sopockimi, które stanowią ok. 50 % powierzchni miasta. Ofertę sportową uzupełnia Aquapark Sopot, prywatne centra fitness i sztuk walki a także Ergo Arena, która leży przy południowej granicy miasta. Na powierzchni 17 km kw mieszka tu ok. 35 tys. mieszkańców. W mieście działają liczne uniwersytety, m.in. Sopocka Szkoła Wyższa, Europejska Szkoła Hotelarstwa, Turystyki i Przedsiębiorczości, Wydział Zamiejscowy Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Sopocka Szkoła Zarządzania. Najważniejsze muzea to Państwowa Galeria Sztuki i Muzeum Sopotu. Miasto najbardziej znane jest z tutejszego zespołu uzdrowiskowego, drewnianego molo i letniego festiwalu piosenki.

Komunikacja

Transport publiczny w Sopocie zapewnia ZKM w Gdyni i ZTM w Gdańsku. Łącznie kursuje tu 11 linii autobusów. Dalekobieżne połączenia kolejowe obsługuje stacja Sopot. Lotnisko im. Lecha Wałęsy mieści się w odległości ok. 10 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Dolny Sopot mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Apartamenty Dolny Sopot znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cmentarz.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Dolny Sopot znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Sopockie Przedszkole Niepubliczne w odległości 380 m, Sopockie Ognisko Plastyczne w odległości 380 m, Niepubliczn Policealna Sopocka Szkoła Fotografii WFH w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Dolny Sopot składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 180 m znajduje się ABC, w odległości 460 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Dolny Sopot w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.06.2017

Data aktualizacji: 18.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie