Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Dolny Sopot

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż al. Niepodległości, oferowane bezpośrednio przez

Tree Development Group Sp. z o.o.

Sopot, al. Niepodległości

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 94 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Dolny SopotApartamenty Dolny Sopot

17 zdjęć

Apartamenty Dolny Sopot
Apartamenty Dolny Sopot
Apartamenty Dolny Sopot
Apartamenty Dolny Sopot

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Apartamenty Dolny Sopot logo

Apartamenty z tarasami i prywatnymi ogródkami

Bogata oferta pozwala na wybór apartamentów dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Do mieszkań na parterze przynależą prywatne ogródki otoczone żywopłotem, a mieszkania na piętrach posiadają balkony lub tarasy ze szklanymi balustradami. Miejsca postojowe są dostępne w podziemnych halach garażowych oraz na terenie osiedla.

Komfortowe mieszkanie

Spokojne i pełne zieleni sąsiedztwo, szybka i wygodna komunikacja z centrum Sopotu oraz całym Trójmiastem, a także pełna infrastruktura handlowo-usługowa sprawiają, że jest to idealne miejsce do zamieszkania. W okolicy znajdują się szkoły, przedszkola i żłobki, służba zdrowia oraz liczne sklepy i punkty usługowe. Dodatkowo na terenie osiedla powstał zielony dziedziniec z zaciszną alejką spacerową i placem zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Inwestycja Apartamenty Dolny Sopot znajduje się w Sopocie, al. Niepodległości (1.1 km od centrum Sopotu), została zrealizowana przez Tree Development Group Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Dolny Sopot została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Dolny Sopot nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Tree Development Group Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Apartamenty położone są niedaleko piaszczystej plaży, molo oraz deptaku Bohaterów Monte Cassino (popularnego „Monciaka”), gdzie znajdują się kino, teatr oraz liczne kawiarnie, restauracje i kluby. Miłośnicy aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu również znajdą coś dla siebie. W pobliżu znajdują się nowoczesne obiekty sportowo-rekreacyjne, m.in. korty tenisowe i Aquapark, a także malowniczo położony Park Północny i Trójmiejski Park Krajobrazowy. To doskonałe miejsca do uprawiania sportów, pieszych i rowerowych wycieczek oraz relaksu w gronie najbliższych. Doskonała lokalizacja osiedla sprawia, że cały Sopot pozostaje „w zasięgu ręki”.

Sopot to miasto w województwie pomorskim, środkowe i najmniejsze z trzech miast tworzących Trójmiasto. Od południa sąsiaduje z gdańską dzielnicą Jelitkowo, od północy z gdyńskim Orłowem, od wschodu z Morzem Bałtyckim, a od zachodu z Lasami Sopockimi, które stanowią ok. 50 % powierzchni miasta. Ofertę sportową uzupełnia Aquapark Sopot, prywatne centra fitness i sztuk walki, a także Ergo Arena, która leży przy południowej granicy miasta. W mieście działają liczne uniwersytety, m.in. Sopocka Szkoła Wyższa, Europejska Szkoła Hotelarstwa, Turystyki i Przedsiębiorczości, Wydział Zamiejscowy Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Sopocka Szkoła Zarządzania. Najważniejsze muzea to Państwowa Galeria Sztuki i Muzeum Sopotu. Miasto najbardziej znane jest z tutejszego zespołu uzdrowiskowego, drewnianego molo i letniego festiwalu piosenki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Dolny Sopot?

Transport publiczny w Sopocie zapewnia ZKM w Gdyni i ZTM w Gdańsku. Łącznie kursuje tu kilkanaście linii autobusów. Dalekobieżne połączenia kolejowe obsługuje stacja Sopot. Lotnisko im. Lecha Wałęsy mieści się w odległości ok. 10 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Dolny Sopot mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 755 metrów od inwestycji Apartamenty Dolny Sopot znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sopot Kamienny Potok.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Dolny Sopot znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Dolny Sopot znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Handlowych w Sopocie w odległości 185 m, szkoła w odległości 248 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 7 im. Tadeusza Kościuszki w odległości 417 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Dolny Sopot jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zdrowy Brzuch w odległości 538 m, Dr. Ewa Zjiawka w odległości 880 m, Blikpol w odległości 932 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Dolny Sopot składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 169 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 178 m znajduje się Żabka, w odległości 447 m znajduje się abc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Dolny Sopot w odległości 258 m znajduje się boisko / kort, w odległości 259 m znajduje się boisko / kort, w odległości 270 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 22.06.2017
Data aktualizacji: 29.12.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023