Traugutta Residence

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Traugutta/Kościuszki, oferowane bezpośrednio przez Traugutta Residence

piaseczyński, Konstancin-Jeziorna, ul. Traugutta/Kościuszki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 48 ofert w najbliższej okolicy!

Traugutta Residence

2 zdjęcia

Traugutta Residence

Najbliższe inwestycje

 • Kabacka Przystań Gardens 2
  od: 8 435 zł/m2

  Kabacka Przystań Gardens 2

  JDM Deweloper Sp. z o.o.

  Dom Józefosław, piaseczyński
  ul. Działkowa 93
  0.3 km od Warszawy
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Metraż: 94 m2
  • Domów: 8
  • Pokoje: 4
 • New Oakland Park
  od: 7 022 zł/m2

  New Oakland Park

  New Oakland Park

  Dom Chylice-Pólko, piaseczyński
  ul. Starochylicka
  2.6 km od Warszawy
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Metraż: 263 m2
  • Domów: 4
  • Pokoje: 7
 • Groen Konstancin

  Groen Konstancin

  Ghelamco GP 1 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Konstancin S.K.A.

  Dom Konstancin-Jeziorna, piaseczyński
  ul. Wczasowa
  0.1 km od Warszawy
  • Oddanie: 4 kw. 2021
  • Metraż: 177-207 m2
  • Domów: 48
  • Pokoje: 4

Opis Inwestycji

Traugutta Residence logo

Traugutta Residence - OFERTA BEZPOŚREDNIA, ZAKUP BEZ PODATKU PCC

Ostatni dom w inwestycji zlokalizowanej u zbiegu ulic Traugutta i Kościuszki w Konstancinie-Jeziornej.

Projekt:

Niezwykle efektowna i reprezentacyjna rezydencja. Nowoczesny styl przejawia się w sposobie wykończenia elewacji, dużymi przeszkleniami od strony ogrodu oraz ponad 3 metrowymi wysokościami pomieszczeń o pow. 304 m2.

Strefa dzienna to wyjątkowo reprezentacyjna i jasna przestrzeń o pow. 48,23 posiadająca narożne przeszklenia zapewniające wspaniały widok na ogród. Duży, częściowo zadaszony taras to doskonałe miejsce relaksu. Narożne okno doświetla otwartą kuchnię, której zaletą jest możliwość wysokiej zabudowy, duża ilość blatów roboczych, możliwość zaprojektowania wyspy oraz funkcjonalna spiżarnia. Dodatkowy pokój o pow. 16 m2 doskonale sprawdzi się jako gabinet. Tuż obok zaprojektowana została łazienka łazienka o pow. 4,47 m2m oraz praktyczny schowek. Z obszernego holu dostępna jest garderoba oraz duży, dwustanowiskowy garaż z pomieszczeniem technicznym.

Komfortowa strefa na piętrze to aż 8 pomieszczeń. Sypialnia Master bedroom zaprojektowana została w formie apartamentu o pow. 20,32 m2 z wyjściem na taras, z obszerną i wygodną łazienką o pow. 13,23m2 oraz dużą garderobą o pow. 11,93m2. Dwa pokoje o pow. 17,05 m2 oraz 15,87 m2 z prywatnymi garderobami oraz pokój o pow. 13.05m2. Wszystkie pokoje oraz łazienka są wyjątkowo ustawne oraz dobrze doświetlone narożnymi oknami. Na piętrze zaprojektowana została dodatkowo funkcjonalna pralnia.

Usytuowanie:

Działka porośnięta jest starodrzewem w klimatycznym miejscu charakterystycznym dla Konstancińskiej zabudowy. W najbliższej okolicy znajdziemy zarówno zabytkowe wille jak i nowoczesne rezydencje. Ukształtowana sąsiednia zabudowa jest rzadko spotykana na rynku. Nowe budynki często są budowane w „polach”, poprzez zmieniające się ciągle warunki zabudowy nigdy nie mamy gwarancji, co powstanie na sąsiedniej działce.

Budynek zostanie posadowiony na działce 1500 m2 jako jeden z trzech budynków w inwestycji Traugutta Residence.

Inwestycja Traugutta Residence znajduje się w Konstancinie-Jeziornie, ul. Traugutta/Kościuszki (1.2 km od Warszawy), jest realizowana przez Traugutta Residence.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 1 nowego domu.

Aktualnie w inwestycji Traugutta Residence nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Traugutta Residence przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 1 dom.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Zdając sobie sprawę, iż w dzisiejszych czasach budynek przestaje być zlepkiem cegieł z oknami podchodzimy do rezydencji jak do sprawnie funkcjonującego organizmu. Budynki premium powinny być nowoczesne, funkcjonalne oraz maksymalnie oszczędne przy pomocy najnowszej i sprawdzonej techniki. Budynek zostanie oddany w stanie deweloperskim. Ogrodzenie frontowe murowane z przęsłami żaluzjowymi, w tym samym systemie wykonana altana śmietnikowa

Konstrukcja budynku

Najwyższej jakości materiały budowlane: - cegła silikatowa- idealna dla alergików, dobrze akumuluje ciepło oraz charakteryzuję się najniższym na rynku cięgieł wskaźnikiem promieniotwórczości. - fundamenty o konstrukcji żelbetowej- zapobiegają zjawisku „osiadania” budynku - stropy wykonane w technologii żelbetowej o grubości 20 oraz 18 cm. Izolują akustycznie oraz zapobiegają przenoszeniu się drgań, dodatkowo umożliwiają projektowanie dużych rozpiętości pomieszczeń, bez konieczności lokowania „słupów” psujących funkcjonalność. - dodatkowa warstwa styropianu nad 1 kondygnacją (14cm) tłumi i wycisza akustycznie parter od 1 piętra. - docieplenie zewnętrzne budynku o grubości 18 cm, rynkowy standard to 12-15 cm - tynki zewnętrzne silikatowo-silikonowe. Doskonale sprawdzą się wśród istniejących drzew.

Balkony

- taras wykończony płytą Trawertyn - balkon wykończony deską kompozytową ze szklaną balustradą

Instalacje

- instalacje rekuperacji, która utrzyma świeże, nie zanieczyszczone powietrze (wolne od smogu), obniżając przy tym rachunki za energię elektryczną. Wymiana powietrza wraz z filtrami pozwoli Nam również usunąć wirusy i bakterie. - instalacje elektryczną przygotowaną do inteligentnej automatyki - zestaw osprzętu inteligentnej automatyki firmy Legrand do sterowania za pomocą smartfona - inteligentny osprzęt CCTV z funkcją rozpoznawania twarzy - instalacje do paneli fotowoltaicznych - instalacje do punktu ładowania aut elektrycznych w garażu - instalacja światłowodu wraz z rozprowadzeniem instalacji wewnątrz budynku. Dostępny światłowód Orange. Rezydencja posiada wszystkie media z sieci miejskiej: kanalizacja, woda, prąd, gaz.

Ogrzewanie

- ogrzewanie podłogowe - piec gazowy kondensacyjny wraz z zasobnikiem. Instalacja pozostawi możliwość wykonania pompy ciepła w przyszłości. Instalacja umożliwi inteligentne sterowanie ogrzewaniem.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, TV kablowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Doskonała lokalizacja z szybkim dojazdem do Warszawy, bezpośredni wyjazd przez ulicę Prawdziwka pomaga uniknąć przejazdu przez centrum Konstancina. W odległości 300 metrów znajduje się ulica Pułaskiego łącząca Konstancin z Piasecznem z całym węzłem komunikacji miejskiej, 350 metrów dzieli Nas od nowo powstałego centrum handlowego (Lidl, Rossman, Pepco, Żabka, regionalne wędliny, warzywa&owoce, Papiernik, pralnia itd.). Dla miłośników aktywnego wypoczynku nie bez znaczenia będzie odległość do Lasu Kabackiego oraz Ogrodu Botanicznego PAN – 1,4 km. W odległości 5 km znajduje się Park Zdrojowy z Tężnią Solankową.

Konstancin-Jeziorna to miasto i zarazem uzdrowisko, położone w województwie mazowieckim, w odległości ok. 20 km od centrum Warszawy. Na terenie o powierzchni prawie 18 km2 występuje niejednorodna architektura. Usytuowane pośród ogrodów wille i rezydencje wraz z zabytkami, np. wille: Świt, La Fleur, Natemi czy Pallas Athene, znajdują się w rejonach Konstancina, Skolimowa i Klarysewa. Zabudowa miejska występuje na obszarze Jeziorny, zaś Mirków to tereny postindustrialne z zabytkowymi lub nowoczesnymi blokami, skoncentrowanymi wokół Centrum Handlowego Stara Papiernia. Nowe bloki i budynki wielorodzinne usytuowane są na osiedlu Grapa, a obiekty handlowo-usługowe − przy Al. Wojska Polskiego. Walorem lokalizacji są otaczające tereny zielone: Chojnowski Park Krajobrazowy oraz 5 rezerwatów, a także położone w obrębie miasta parki, zwłaszcza Park Zdrojowy z tężnią solną.

Komunikacja

Na terenie Konstancina-Jeziorny krzyżują się drogi wojewódzkie: nr 721 (Duchnów – Nadarzyn) oraz nr 724 (Warszawa – Góra Kalwaria). W obrębie miasta kursuje 5 strefowych oraz 4 lokalne linie autobusowe komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej. Odległość do portu lotniczego Warszawa/Okęcie wynosi zaledwie 16 km.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Traugutta Residence?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Traugutta Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Traugutta Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Śniadeckich 03.

Data publikacji: 12.02.2021
Data aktualizacji: 23.07.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: