Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 388 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Bursztynowy Park

19 zdjęć

Bursztynowy Park
Bursztynowy Park
Bursztynowy Park
Bursztynowy Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

  • las
  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 187 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: cena: 5 500 zł/m2 brutto

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne 12000zł, zewnętrzne zadaszone 20000zł.
  • miejsca postojowe podziemne (191 miejsc) w cenie 35 000 zł: w hali garażowej.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, morze

Opis inwestycji

Bursztynowy Park logo

Bursztynowy Park to zespól siedmiu nowoczesnych budynków. Wszystkie zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie mieszkańców o czym świadczy nacisk na zachowanie jak największej powierzchni terenów zielonych. Praktycznie cała przestrzeń otaczająca osiedle to zieleń z małą architekturą nawiązującą do bursztynu będącego jedocześnie nazwą osiedla.

Budynki zostały wyposażone w windy, komórki lokatorskie oraz garaże podziemne. Większość miejsc parkingowych zostało umieszczonych w przestronnych halach garażowych co jest znaczącym atutem w przeciwieństwie do innych podobnych inwestycji gdzie przestrzeń parkingowa pokrywa przeważnie ponad 70% powierzchni zewnętrznej. Dojazd do osiedla zapewnia dobra sieć lokalnych dróg dojazdowych z dwóch stron.

Układ urbanistyczny budynków został zaprojektowany tak aby utrzymać dużo przestrzeni pomiędzy nimi. Kolejnym ciekawym elementem osiedla są zjazdy do hal garażowych, ich zadaszenie również wliczają się w skład terenów zielonych. Na osiedlu powstanie plac zabaw, kilka urządzeń do ćwiczeń oraz mała architektura z ławkami służącymi mieszkańcom do wypoczynku.

Wszystkie te elementy zostały zaprojektowane w bardzo nowoczesny, niespotykany w rejonie Rumii sposób, który w pełni pozwoli zaspokoić potrzeby mieszkańców.

Budynki wyposażone są w windy typu KONE. Części wspólne tj: klatki schodowe oraz wejścia do budynków utrzymują się w tonacji bursztynu nawiązując do nazwy osiedla. Wizerunek osiedla ocieplony został elementami drewna oraz specjalnie zaprojektowanym oświetleniem. Ogrzewanie dostarcza podłączenie do sieci grzewczej OPEC.

Inwestycja Bursztynowy Park znajduje się w Rumi, ul. Kosynierów (4.6 km od Gdyni), została zrealizowana przez Tora-Sigma.

Inwestycja Bursztynowy Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 187 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bursztynowy Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Tora-Sigma przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (191 miejsc) w cenie 35 000 zł

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie cena: 5 500 zł/m2 brutto.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Bursztynowy Park znajduje się w Rumi przy ul. Kosynierów. To doskonale skomunikowana lokalizacja - nowoczesna a zarazem bardzo komfortowa. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Aquapark, sklepy, galerie handlowe, butiki, szkoły, baseny oraz restauracje. To idealna przestrzeń dla osób ceniących sobie łatwy dostęp do codziennych udogodnień. Dojazd do osiedla zapewniają dwie drogi - od strony ul. Kosynierów oraz od ul. Dolnej umożliwiającej wjazd na osiedle z głównej drogi krajowej. Dodatkowym atutem jest przystanek autobusowy znajdujący tuż przy inwestycji.

Rumia to miasto o powierzchni 30,08 km2, które zamieszkuje ok. 43 700 osób. Leży w pow. wejherowskim, w woj. pomorskim i graniczy z Gdynią oraz Redą. Wchodzi w skład Aglomeracji Gdańskiej i jest jedną z miejscowości tworzących Małe Trójmiasto Kaszubskie. Częściowo leży na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który zajmuje ok. 40% terytorium miasta. Centrum Rumi wciąż jeszcze nie jest w pełni ukształtowane, za to na obrzeżach miasta z każdym rokiem rozrasta się zabudowa mieszkalna. Znaczne obszary dopiero czekają na zagospodarowanie. Póki co, powoli rozbudowywane jest tu zaplecze oświatowe, na które składa się 15 przedszkoli i 15 szkół różnego szczebla. Działa tu poradnia medyczna i 7 zakładów opieki zdrowotnej. Miasto posiada najważniejsze elementy infrastruktury sportowej. Znajduje się tu także galeria handlowa i centrum handlowe.

Komunikacja

Rumia położona jest przy drodze krajowej nr 6, co zapewnia jej dobre połączenie z Trójmiastem i innymi, okolicznymi miejscowościami. Przez miasto przechodzi też droga wojewódzka nr 100. Znajduje się tu dworzec kolejowy, z którego odchodzą pociągi do Szczecina, Gdańska i na Hel. Ok. 10 km od Rumi znajduje się morski port pasażerski, a ok. 25 km stąd, w Gdańsku-Rębiechowie, znajduje się port lotniczy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bursztynowy Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bursztynowy Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Bursztynowy Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Reda Aquapark 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bursztynowy Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bursztynowy Park znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: CENTRUM EDUFUN w odległości 570 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bursztynowy Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się ALDI.

Data publikacji: 26.05.2022
Data aktualizacji: 02.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Rumi

Oferty w Rumi

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: