Cedrowy Zakątek

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Cedrowa, oferowane bezpośrednio przez

TKM Nieruchomości

pruszkowski, Żółwin, ul. Cedrowa 2

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 248 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Cedrowy ZakątekCedrowy Zakątek

9 zdjęć

Cedrowy Zakątek
Cedrowy Zakątek
Cedrowy Zakątek
Cedrowy Zakątek

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Stan surowy
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 8 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

stan surowy, standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Osiedle w doskonałej lokalizacji położone pomiędzy trasami wylotowymi z Warszawy, z bezpośrednim dojazdem do centrum Warszawy, w bliskim sąsiedztwie centrów handlowych w Nadarzynie i w Jankach. Domy idealne dla osób ceniących ciszę i spokój, położone w odległości około 200 metrów od lasu na regularnych działkach o powierzchni 800 m2

Budynki o powierzchni użytkowej 181,48 m2, zaprojektowane przez renomowaną pracownię architektoniczną, charakteryzują się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń z czytelnym podziałem na część dzienną (parter) i nocną (piętro). Na parterze oddzielono część mieszkalną od części technicznej (garaż, kotłownia + pomieszczenie gospodarcze). Na piętrze zlokalizowano sypialnię z łazienką (np. dla rodziców), drugą łazienkę przy wejściu do dwóch pokoi oraz otwartą wspólną przestrzeń z przeznaczeniem np. na bawialnię lub bibliotekę. Pokoje są foremne i bardzo dobrze doświetlone, z pięknymi widokami na okoliczne lasy. Domy posiadają świadectwo energetyczne.

Lokalizacja osiedla, sposób umiejscowienia budynków na działkach oraz funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń w budynkach sprawiają, iż przyszli właściciele będą mogli w pełni docenić komfort mieszkania we własnym domu. Dodatkowo zakup nieruchomości w systematycznie rozwijającej się okolicy stanowi doskonałą lokatę kapitału na przyszłość. Niezależnie od innych trendów inwestycyjnych, inwestycja w nieruchomości w długiej perspektywie czasowej jest zawsze dochodowa.

Inwestycja Cedrowy Zakątek znajduje się w Żółwinie, ul. Cedrowa 2 (12.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez TKM Nieruchomości.

Inwestycja Cedrowy Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Cedrowy Zakątek nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców TKM Nieruchomości przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat pruszkowski to rejon usytuowany w środkowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Obszar powiatu o powierzchni ok. 246 km2 zajmują miasta: Pruszków, Piastów i Brwinów oraz gminy wiejskie: Michałowice, Nadarzyn i Raszyn. Zabudowa jest dość zróżnicowana: Brwinów to miasto-ogród z zabytkowymi willami i pałacami, w Pruszkowie występują domy jednorodzinne i niskie bloki, zaś w Piastowie – niskie bloki robotnicze i wielokondygnacyjne budynki. Tereny wiejskie to grunty orne i zabudowa jednorodzinna. Lasy, 3 rezerwaty przyrody oraz 11 parków tworzą zielony pejzaż okolicy. W gminach: Nadarzyn i Pruszków działa wiele zakładów produkcyjnych, w Piastowie rozwija się przemysł chemiczny, zaś w Jankach znajduje się, jedno z największych w Europie, centrów handlowych. Dojazd do Warszawy umożliwia komunikacja miejska kolejowa: SKM, Koleje Mazowieckie oraz WKD, a w przypadku Piastowa - strefowe linie autobusowe. Przez powiat przebiegają trasy: E67 i E77, autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Cedrowy Zakątek?

Przez teren powiatu pruszkowskiego przebiega autostrada A2, 2 trasy europejskie: E67 i E77, a także 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). Do stolicy można dojechać liniami: Szybkiej Kolei Miejskiej, Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich, zaś z Piastowa – strefowymi liniami autobusowymi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Cedrowy Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2951 metrów od inwestycji Cedrowy Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Podkowa Leśna Główna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Cedrowy Zakątek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Cedrowy Zakątek znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada w Żółwinie w odległości 857 m, szkoła w odległości 881 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Cedrowy Zakątek w odległości 922 m znajduje się boisko / kort, w odległości 954 m znajduje się boisko / kort, w odległości 967 m znajduje się Orlik 2012.

Data publikacji: 14.05.2019
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: