Czechowska 3

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTim Development Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 17 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Racławickie 28A(1.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Lublin, Aleje Racławickie 28 (2.4 km od centrum Lublina)
  Racławickie 28A
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 21 - 65 m2
  Nowa Nałęczowska

Opis Inwestycji

Apartamenty w ścisłym centrum miasta.W naszej ofercie znajdziesz zarówno ergonomiczne kawalerki jak i przestronne i komfortowe mieszkania 2 i 3 pokojowe. Długo szukaliśmy najlepszych rozwiązań, tak żeby oddać w Twoje ręce produkt najwyższej klasy.W inwestycji przewidziano również dwa lokale użytkowe.

Inwestycja Czechowska 3 znajduje się w Lublinie, ul. Czechowska 3 (1.1 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera Tim Development Sp. z o.o..

Inwestycja Czechowska 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 4 kondygnacje naziemne oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Czechowska 3 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 148 metrów kwadratowych.

Deweloper Tim Development Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: recepcja, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Czechowska 3

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Czechowska 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Czechowska 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 1242 - Lubomelska 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Czechowska 3 znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie w odległości 180 m, Przedszkole Niepubliczne "Zacisze" w odległości 310 m, Niepubliczne Przedszkole Dzwoneczek w odległości 390 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Czechowska 3 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 100 m, Klinika Okulistyczna w odległości 140 m, Poliklinika MSWiA w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Czechowska 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Spożywczy, w odległości 350 m znajduje się Żabka, w odległości 360 m znajduje się Spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Czechowska 3 w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Fitness.

Data publikacji: 13.04.2017

Data aktualizacji: 24.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie