Czechowska 3

Oferta archiwalna

Lublin, ul. Czechowska 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Czechowska 3

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Apartamenty w ścisłym centrum miasta.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno ergonomiczne kawalerki jak i przestronne i komfortowe mieszkania 2 i 3 pokojowe. Długo szukaliśmy najlepszych rozwiązań, tak żeby oddać w Twoje ręce produkt najwyższej klasy.

W inwestycji przewidziano również dwa lokale użytkowe.

Inwestycja Czechowska 3 znajduje się w Lublinie, ul. Czechowska 3 (1.1 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez Tim Development Sp. z o.o.

Inwestycja Czechowska 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Czechowska 3 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Tim Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Czechowska 3?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Czechowska 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Czechowska 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 1242 - Lubomelska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Czechowska 3 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Czechowska 3 znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie w odległości 180 m, Przedszkole Niepubliczne "Zacisze" w odległości 310 m, Niepubliczne Przedszkole Dzwoneczek w odległości 390 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Czechowska 3 w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.04.2017
Data aktualizacji: 24.11.2019

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Lublinie

Oferty w Lublinie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: