Parkowe Wzgórze Etap II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Terra Casa S.A.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 253 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Prestige City (3,6 km dalej)

Inwestycja Prestige City znajduje się w Skawinie, ul. Graniczna/Leśna (0,1 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Techniq. Inwestycja Prestige City została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 13 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 38 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 27 do 65 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

krakowski, Skawina, ul. Graniczna/Leśna (0,1 km od Krakowa)

Inwestycja polecana

Prestige City
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 30
 • Powierzchnia: 27 - 65 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 3
Techniq
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Skawina (4,3 km dalej)

Inwestycja Osiedle Skawina znajduje się w Skawinie, ul. Bukowska (2,4 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Investment Property Group Nieruchomości. Inwestycja Osiedle Skawina została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 27 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 26 do 56 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

krakowski, Skawina, ul. Bukowska (2,4 km od Krakowa)
Ceny od: 5 300 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Skawina
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 6
 • Powierzchnia: 26 - 56 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 3
Investment Property Group Nieruchomości
Mieszkania spełniające kryteria

Taklińskiego (4,4 km dalej)

Inwestycja Taklińskiego znajduje się na Dębnikach, ul. Taklińskiego (10,1 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Villa Krzysztof Rudnicki. Inwestycja Taklińskiego jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 14 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 50 do 92 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Kraków, Dębniki, ul. Taklińskiego (10,1 km od centrum Krakowa)

Inwestycja polecana

Taklińskiego
 • Termin oddania: 2 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 14
 • Powierzchnia: 50 - 92 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4
Villa Krzysztof Rudnicki
Mieszkania spełniające kryteria

Zespół domów Parkowe Wzgórze jest największą krakowską inwestycją na rynku budownictwa jednorodzinnego. Na 15 ha powstanie 150 domów wraz z pełnym zapleczem handlowo-usługowym oraz wspólnymi terenami zielonymi i rekreacyjnymi.

Pierwszy etap inwestycji zakładał budowę 52 domów i został już zrealizowany, powyższa część Osiedla jest obecnie zamieszkała. Drugi etap inwestycji – 47 domów zostanie ostatecznie oddany mieszkańcom do końca stycznia 2009r, a aktualnie trwają prace przy budowie ostatniego już III etapu – kolejnych  54 domów.

Architekci w wyniku ogłoszonego konkursu wyłoniliśmy koncepcję urbanistyczno-architektoniczną najlepiej odpowiadającą naszym założeniom a przedstawioną przez biuro JEMS Architekci z Warszawy, twórcę m.in. zrealizowanego projektu budynku spółki AGORAPrzestrzeń połączyliśmy najlepsze tradycje budownictwa europejskiego wraz z doświadczeniami kultury Dalekiego Wschodu (wszystkie etapy realizacji nadzorowane są przez specjalistę Feng Shui) Środowisko a Technologia przyjęliśmy zasadę pełnej integracji ze środowiskiem naturalnym przy optymalnym wykorzystaniu współczesnych technologiiPrzyszłość

nasz udział w realizowanym projekcie nie zakończy się w chwili sprzedaży domów, planujemy stworzenie przyjaznych warunków do mieszkania i budowania dobrosąsiedzkich relacji

Generalny wykonawca Generalnym wykonawcą Osiedla Parkowe Wzgórze zostało Przedsiębiorstwo Budowlane i Usług Technicznych Granit Sp. z o.o. z Brzeska

Inwestycja Parkowe Wzgórze Etap II znajduje się w Mogilanach, ul. Skawińska (3 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Terra Casa S.A..

Inwestycja Parkowe Wzgórze Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 47 nowych mieszkań . Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Parkowe Wzgórze Etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Terra Casa S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 47 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: plac zabaw, ochrona całodobowa, teren ogrodzony.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się las, park.

Lokalizacja inwestycji Parkowe Wzgórze Etap II

Mogilany to miejscowość leżąca w południowej części powiatu krakowskiego. Od północy bezpośrednio graniczy z Krakowem. Mogilany liczą sobie ok. 2,5 tysiąca mieszkańców. Choć charakter zabudowy miejscowości jest połączeniem stylistyki małomiasteczkowej i wiejskiej, to pojawiają się także zabytki w postaci np. XVIII-wiecznego zespołu dworsko-parkowego. Odległość od miasta zapewnia tu ciszę, spokój i świeże powietrze, jednak dobre połączenia komunikacyjne z aglomeracją krakowską dają dostęp do wszystkich atrakcji dużego miasta. W Mogilanach do dyspozycji mieszkańców pozostają najważniejsze obiekty infrastruktury społecznej, czyli zakład opieki zdrowotnej, szkoła podstawowa, gimnazjalna i ponadgimnazjalna oraz klub sportowy i ośrodek kultury. W miejscowości znajduje się zabytkowy park pełniący rolę pomnika przyrody. Z jednej strony rozciągają się z niego piękne widoki na Beskidy i Karpaty, a z drugiej – na Kraków. Mogilany leżą na prostej drodze prowadzącej do Krakowa, a przecina je transkontynentalna trasa E77 wbiegająca do Krakowa przez jego południową granicę. Działają tu autobusy PKS i prywatni przewoźnicy regionalni oraz linie aglomeracyjne MPK.

Komunikacja

Główną arterią komunikacyjną w Mogilanach jest europejska trasa E77, w której skład wchodzi droga krajowa nr 7. Stanowi ona bezpośrednią arterię prowadzącą do południowej części Krakowa. Mogilany skomunikowane są z resztą regionu, dzięki połączeniom PKS, kursom przewoźników prywatnych oraz liniom autobusów aglomeracyjnych o nr 245, 275 i 285. W odległości 550 metrów od inwestycji Parkowe Wzgórze Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Mogilany Cmentarz.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Parkowe Wzgórze Etap II znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Mogilanach w odległości 800 m, Przedszkole Samorządowe w Mogilanach ISKIERKA z Oddziałem w Libertowie w odległości 850 m, Przedszkole w Mogilanach w odległości 950 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Serce Sercu", w odległości 1 100 m Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdowotnej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Urząd Pocztowy w odległości 750 m, McDonald's w odległości 1 050 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Mogilany Ludowy klub sportowy w odległości 950 m.

Data publikacji: 21 lutego 2012 21:10

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:23

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z Terra Casa S.A.

Art Deco na Woli uroczyście otwarte!

Art Deco na Woli uroczyście otwarte!

Art Deco Apartamenty na Woli – Sztuka Detali

Art Deco Apartamenty na Woli – Sztuka Detali

Inwestycja czy galeria sztuki? Czyli o warszawskich projektach deweloperskich z artystyczną duszą

Inwestycja czy galeria sztuki? Czyli o warszawskich projektach deweloperskich z artystyczną duszą