Parkowe Wzgórze Etap II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTerra Casa S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 144 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Zespół domów Parkowe Wzgórze jest największą krakowską inwestycją na rynku budownictwa jednorodzinnego. Na 15 ha powstanie 150 domów wraz z pełnym zapleczem handlowo-usługowym oraz wspólnymi terenami zielonymi i rekreacyjnymi.Pierwszy etap inwestycji zakładał budowę 52 domów i został już zrealizowany, powyższa część Osiedla jest obecnie zamieszkała. Drugi etap inwestycji – 47 domów zostanie ostatecznie oddany mieszkańcom do końca stycznia 2009r, a aktualnie trwają prace przy budowie ostatniego już III etapu – kolejnych  54 domów.Architekci w wyniku ogłoszonego konkursu wyłoniliśmy koncepcję urbanistyczno-architektoniczną najlepiej odpowiadającą naszym założeniom a przedstawioną przez biuro JEMS Architekci z Warszawy, twórcę m.in. zrealizowanego projektu budynku spółki AGORAPrzestrzeń połączyliśmy najlepsze tradycje budownictwa europejskiego wraz z doświadczeniami kultury Dalekiego Wschodu (wszystkie etapy realizacji nadzorowane są przez specjalistę Feng Shui) Środowisko a Technologia przyjęliśmy zasadę pełnej integracji ze środowiskiem naturalnym przy optymalnym wykorzystaniu współczesnych technologiiPrzyszłośćnasz udział w realizowanym projekcie nie zakończy się w chwili sprzedaży domów, planujemy stworzenie przyjaznych warunków do mieszkania i budowania dobrosąsiedzkich relacjiGeneralny wykonawca Generalnym wykonawcą Osiedla Parkowe Wzgórze zostało Przedsiębiorstwo Budowlane i Usług Technicznych Granit Sp. z o.o. z Brzeska

Inwestycja Parkowe Wzgórze Etap II znajduje się w Mogilanach, ul. Skawińska (3 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Terra Casa S.A..

Inwestycja Parkowe Wzgórze Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 47 nowych mieszkań. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Parkowe Wzgórze Etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Terra Casa S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 47 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: plac zabaw, ochrona całodobowa, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, park.

Lokalizacja inwestycji Parkowe Wzgórze Etap II

Mogilany to miejscowość leżąca w południowej części powiatu krakowskiego. Od północy bezpośrednio graniczy z Krakowem. Mogilany liczą sobie ok. 2,5 tysiąca mieszkańców. Choć charakter zabudowy miejscowości jest połączeniem stylistyki małomiasteczkowej i wiejskiej, to pojawiają się także zabytki w postaci np. XVIII-wiecznego zespołu dworsko-parkowego. Odległość od miasta zapewnia tu ciszę, spokój i świeże powietrze, jednak dobre połączenia komunikacyjne z aglomeracją krakowską dają dostęp do wszystkich atrakcji dużego miasta. W Mogilanach do dyspozycji mieszkańców pozostają najważniejsze obiekty infrastruktury społecznej, czyli zakład opieki zdrowotnej, szkoła podstawowa, gimnazjalna i ponadgimnazjalna oraz klub sportowy i ośrodek kultury. W miejscowości znajduje się zabytkowy park pełniący rolę pomnika przyrody. Z jednej strony rozciągają się z niego piękne widoki na Beskidy i Karpaty, a z drugiej – na Kraków. Mogilany leżą na prostej drodze prowadzącej do Krakowa, a przecina je transkontynentalna trasa E77 wbiegająca do Krakowa przez jego południową granicę. Działają tu autobusy PKS i prywatni przewoźnicy regionalni oraz linie aglomeracyjne MPK.

Komunikacja

Główną arterią komunikacyjną w Mogilanach jest europejska trasa E77, w której skład wchodzi droga krajowa nr 7. Stanowi ona bezpośrednią arterię prowadzącą do południowej części Krakowa. Mogilany skomunikowane są z resztą regionu, dzięki połączeniom PKS, kursom przewoźników prywatnych oraz liniom autobusów aglomeracyjnych o nr 245, 275 i 285.

W odległości 550 metrów od inwestycji Parkowe Wzgórze Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Mogilany Cmentarz.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Parkowe Wzgórze Etap II znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Mogilanach w odległości 800m, Przedszkole Samorządowe w Mogilanach ISKIERKA z Oddziałem w Libertowie w odległości 850m, Przedszkole w Mogilanach w odległości 950m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m znajduje się Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Serce Sercu", w odległości 1100 m znajduje się Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdowotnej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 750 m znajduje się Urząd Pocztowy, w odległości 1050 m znajduje się McDonald's.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 950 m znajduje się Mogilany Ludowy klub sportowy.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie