Prestige City

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTechniq

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Prestige City dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M8
3
61 m²
1
347 700 zł5 700 zł/m²

Opis Inwestycji

W miejscu pięknym, urokliwym, cichym i pełnym zieleni w otoczeniu lasu i parku dworskiego, zaprojektowaliśmy WSZYSTKIE pożądane cechy osiedla mieszkaniowego w ramach jednego kompletnego projektu. TWORZĄC MIEJSCE UNIKALNE I PIĘKNE.Oddanie - IV kwartał 2020r.

Inwestycja Prestige City znajduje się w Skawinie, ul. Graniczna/Leśna (0.1 km od Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Techniq.

Inwestycja Prestige City jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 38 nowych mieszkań w tym 46 lokali typu apartament, znajdujących się w 13 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Prestige City pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 61 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 61 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Techniq nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 13 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 38 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Dach
Konstrukcja dachu drewniana. Pokrycie – dachówka ceramiczna czarna firmy Koramic Orea9. Wyłaz dachowy Fakro lub Velux, okna dachowe Fakro lub Velux, obróbki blacharskie i kominowe z czarnej blachy, rynny i rury spustowe PCV.
Elewacja
Dwuwarstwowe z niemieckiego pustaka ceramicznego Leier Thermopor P+W 25 cm i 18,8 cm. Ściana pomiędzy segmentami Leier Thermopor P+W 18,8 cm – łączna grubość ścian między segmentami równa ~ 42,6 cm (tynk 1,5 cm, pustak 18,8 cm, styropian 2 cm, pustak 18,8 cm, tynk 1,5 cm). Docieplenie ścian zewnętrznych styropianem o grubości 15 cm. Tynk zewnętrzny silikonowo-silikatowy firmy Ceresit. Drewno elewacyjne egzotyczne Okueme, Płytka klinkierowa elewacyjna.
Stolarka okienna
okna kolor antracyt PCV profil Aluplast 5-komorowy o współczynniku U = 1.1
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe Gerda – kolor antracyt.
Balkony
Balkony na konstrukcji żelbetowej, balustrady balkonów – stalowe ocynkowane malowane proszkowo.
Instalacje
A. okablowanie instalacji: elektryczna, telewizyjna, internetowa, domofonowa , monitoring osiedla B. rurarz instalacji: gazowa, centralnego ogrzewania, wod. – kan.s.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, taras.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie w tym 1 lokal typu apartament.
Powierzchnie mieszkań: 61 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Prestige City

Osiedle cechuje niesamowita lokalizacja. Znajduje się w terenach zielonych, osadzone jest w ciszy i spokoju, otoczone lasem i parkiem, a jednocześnie znajduje się tak blisko centrum Krakowa i komunikacji miejskiej oraz tras wylotowych do autostrady, lotniska czy w góry. Dodatkowo prawie na miejscu znajdują się szkoły, przedszkola, szkoła międzynarodowa czy lekarz i sklep itd.

Położone nad rzeką Skawinką, na północy oddzielone od Krakowa Lasami Tynieckimi miasto Skawina zostało założone w 1364r. przez Kazimierza Wielkiego. Obecnie jego terytorium zajmuje 20,48 km2, a mieszkają tu ok. 24 000 osób. Miasto jest w dużym stopniu zindustrializowane, działają w nim liczne zakłady przemysłowe, co przekłada się na charakter zabudowy. Dominuje budownictwo wielorodzinne, a w 180 blokach mieszka ok. 70% mieszkańców. Dobrze rozwinięte jest zaplecze medyczne, oświatowe i sportowe. W mieście znajduje się szpital specjalistyczny i pogotowie ratunkowe. Ich ofertę uzupełniają 3 zakłady opieki zdrowotnej i przychodnia miejska. Chlubą Skawiny jest Centrum Kultury i Sportu oferujące dostęp do wielu obiektów sportowych i ważnych instytucji kulturalnych, w tym kina. Miasto posiada też Galerię „Skawina” o bogatej ofercie handlowo-usługowej. Najważniejsze tereny zielone stanowi kompleks parków miejskich. Miasto jest dobrze połączone ze znajdującym się ok. 20 km na północny wschód Krakowem. Biegnie tędy droga wojewódzka i krajowa, docierają tu autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

Skawina znajduje się niespełna 20 km od Krakowa, z którym ma dogodne połączenia komunikacyjne. Przebiega tędy droga krajowa nr 44 i wojewódzka nr 953. Kursuje tu 9 linii krakowskich autobusów aglomeracyjnych. Czynny jest również dworzec kolejowy, kursują autobusy PKS. Z miasta do lotniska na krakowskich Balicach jest tylko 15 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Prestige City mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Prestige City znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Skawina Korabniki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Prestige City znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Royal w odległości 320 m, Royal School w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Prestige City jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ''OSMED'' w odległości 110 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Prestige City składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Globi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Prestige City w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.02.2018

Data aktualizacji: 09.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie