Osiedle Nova Maxima

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Wincentego Pola, oferowane bezpośrednio przez Swoje M

Dąbrowa Górnicza, ul. Wincentego Pola

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 59 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Nova Maxima

7 zdjęć

Osiedle Nova Maxima
Osiedle Nova Maxima
Osiedle Nova Maxima
Osiedle Nova Maxima

Opis Inwestycji

Osiedle Nova Maxima składa się z 8 nowoczesnych, kompaktowych budynków w zabudowie szeregowej i usytuowane jest w samym sercu miasta.

Powierzchnia domów oraz działek będzie zróżnicowana, wynosić będzie odpowiednio:

- 125 m2 dla budynków skrajnych, powierzchnia działki na której będą umiejscowione wyniesie ok 280 m2

- 135 m2 dla budynków środkowych, powierzchnia działki na której będą umiejscowione to ok. 160 m2.

Całość osiedla będzie ogrodzona i monitorowana.

Inwestycja Osiedle Nova Maxima znajduje się w Dąbrowie Górniczej, ul. Wincentego Pola (0.6 km od centrum Dąbrowy Górniczej), została zrealizowana przez Swoje M.

Inwestycja Osiedle Nova Maxima została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nova Maxima nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Swoje M nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
stan surowy
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja osiedla Nova Maxima pozwala mieszkańcom pozostać w centrum miasta , jednocześnie umożliwiając spędzanie wolnego czasu w sposób dotychczas zarezerwowany tylko dla mieszkańców terenów podmiejskich. Bliskość parku Hallera , Aquaparku Nemo oraz największego w mieście Centrum Sportu i Rekreacji to niewątpliwe atuty nowej lokalizacji. W zasięgu kilkuminutowego spaceru znajdują się również szkoły, przedszkola oraz centra handlowe.

Dąbrowa Górnicza to jedno z największych miast Polski. Powierzchnia aglomeracji zajmuje ponad 188 km2 i stanowi część Górnośląsko - Zagłębiowskiej Metropolii, która skupia czternaście miast regionu. Aktualnie w Dąbrowie mieszka ponad 125 tysięcy osób. Rozległy teren miasta rozciąga się od czarnej Przemszy aż do Pustyni Błędowskiej i podzielony jest na 18 dzielnic. Miejskie zabudowania mieszają się tu z budynkami fabryk, malowniczą roślinnością. Dąbrowa Górnicza jako nieliczna w województwie śląskim posiada rozmaite tereny rekreacyjne umożliwiające wypoczynek na świeżym powietrzu, wśród grona rodziny czy przyjaciół. Dodatkowo, miasto jest siedzibą największej w Polsce huty stali oraz szkła i koksowni. Wiele zlokalizowanych tu placówek edukacyjnych daje możliwość rozwoju i przyuczenia zawodu a rozbudowana sieć komunikacyjna umożliwia podróże po terenie całego Kraju.

Komunikacja

Drogi międzynarodowe przebiegające w pobliżu Dąbrowy ułatwiają bezpośrednią komunikację z Norymbergii przez Drezno, Wrocław, Katowice i Kraków, umożliwiając dojazd do Lwowa czy Kijowa. Droga Północ - Południe łączy Skandynawię z Gdańskiem, Warszawą, Katowicami i Ostrawą. W niedalekiej odległości (20 km, 80 km) od Dąbrowy znajdziemy dwa lotniska. Autostrada łącząca Katowice z Krakowem gwarantuje szybki dojazd do dużych metropolii. Zlokalizowana w Dąbrowie Górniczej duża stacja przeładunkowa łączy Polskę z Ukrainą i Rosją. Dąbrowa Górnicza posiada kilkadziesiąt linii autobusowych i trzy tramwajowe ułatwiające podróże w obrębie całego miasta. Przez miasto przebiegają także linie kolejowe Katowice - Warszawa, Częstochowa - Kraków, Katowice - Kielce.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Nova Maxima?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Nova Maxima mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Osiedle Nova Maxima znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dąbrowa Górnicza Górnicza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Nova Maxima znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nova Maxima znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: GB Consulting Gabriela Mistela w odległości 160 m, II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej w odległości 280 m, Przedszkole nr 9 w Dąbrowie Górniczej w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Nova Maxima składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 410 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nova Maxima w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 300 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 30.12.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: