Apartamenty w Sercu Wieliczki

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bogucka, oferowane bezpośrednio przez SUPEROPCJA Sp. z o.o.

wielicki, Wieliczka, ul. Bogucka 16-16E

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 323 oferty w najbliższej okolicy!

Apartamenty w Sercu Wieliczki

3 zdjęcia

Apartamenty w Sercu Wieliczki
Apartamenty w Sercu Wieliczki
Apartamenty w Sercu Wieliczki

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Kaskada
  od: 5 500 zł/m2

  WLW Development

 • Osiedle Klonowe 15C
  od: 5 628 zł/m2

  Savan Investments

 • Osiedle Nowy Świat
  od: 6 082 zł/m2

  Wielickie Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z.o.o.

Opis Inwestycji

Apartamenty w Sercu Wieliczki logo

W centrum graniczącej z Krakowem Wieliczki, przy ulicy Boguckiej 16, powstała nowa inwestycja o nazwie „Apartamenty w Sercu Wieliczki”.

W ramach projektu powstało 6 trzypiętrowych budynków mieszkalnych z dwunastoma lokalami mieszkalnymi. Sześć z nich to mieszkania dwupoziomowe, usytuowane na parterze i pierwszym piętrze, pięciopokojowe, mające powierzchnię nieco przekraczającą 111 mkw. Pozostałe mieszkania – trzypokojowe, o powierzchni ok 58 mkw. - zlokalizowane są na drugim piętrze.

Na kondygnacji podziemnej znajdzie się parking z osiemnastoma miejscami postojowymi. Wśród nich znajduje się sześć miejsc pojedynczych i sześć stanowisk podwójnych.

Osiedle jest w pełni ogrodzone, a na jego terenie znajdzie się między innymi plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Inwestycja Apartamenty w Sercu Wieliczki znajduje się w Wieliczce, ul. Bogucka 16-16E (0.6 km od Krakowa), sprzedaż prowadzi SUPEROPCJA Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty w Sercu Wieliczki została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty w Sercu Wieliczki pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 111 metrów kwadratowych w cenie od 5 487 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Jedną z zalet inwestycji jest niewątpliwie jej lokalizacja. Tutaj poczujesz przestrzeń i swobodę życia w Wieliczce, korzystając z ułatwień komunikacyjnych, których może pozazdrościć każda główna dzielnica Krakowa. W pobliżu „Apartamentów w Sercu Wieliczki” znajduje się przystanek autobusowy, z którego autobusy aglomeracji miejskiej zapewniają dojazd do centrum Krakowa w 20 min. Udając się na przestanek nie ma potrzeby sprawdzania rozkładu jazdy, ponieważ częstotliwość odjazdu autobusów wynosi 10 min. W równie bliskiej odległości od inwestycji znajduje się Przystanek Szybkiej Kolejki Aglomeracyjnej - SKA, którą mieszkańcy Wieliczki mogą dostać się do Galerii Krakowskiej w niecałe 20 min. Ulica Bogucka przebiega w niedalekiej odległości od południowo-wschodniej granicy Krakowa, zapewniając szybki wyjazd na drogę krajową nr 94, a stąd między innymi na IV Obwodnicę Krakowa i Węzeł Wielicki, połączenie główną arterią z centrum Krakowa, wyjazd w kierunku Rzeszowa, Wrocławia, a także lotniska Kraków-Balice. Mieszkańcy Wieliczki mają dostęp do licznych terenów zielonych, do których zaliczyć należy przede wszystkim: Park Adama Mickiewicza, Park św. Kingi oraz Ogród Żupny i Aleję Jana Pawła II. Mogą korzystać także z bogatego zaplecza sportowo-rozrywkowego, którego część stanowią atrakcje Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego Solne Miasto z: nowoczesnym krytym basenem, boiskami i kortami tenisowymi, siłownią, halą widowiskowo-sportową, salą zabaw dla dzieci, a sezonowo także z lodowiskiem. W mieście działa biblioteka, Szkoła Muzyczna I stopnia, kilka przedszkoli samorządowych, szkół podstawowych i średnich.

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Jego powierzchnia wynosi 13,4 km2 , a mieszka w nim 21 878 osób. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biednie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty w Sercu Wieliczki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Apartamenty w Sercu Wieliczki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty w Sercu Wieliczki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: POZ w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty w Sercu Wieliczki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 370 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 390 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty w Sercu Wieliczki w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.04.2020
Data aktualizacji: 06.11.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: