Stranda Residence

Apartament wakacyjny

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezStranda Residence

Zapytaj o ceny

Rekomendowane pod inwestycje

Apartamenty wakacyjne znajdujące się w inwestycji Stranda Residence są przeznaczone pod zakup inwestycyjny z możliwością generowania przychodów z wynajmu lub dla ludzi poszukujących tak zwanego „drugiego domu” do wypoczynku. Oferty w tej inwestycji nie mają gwarantowanej stopy zwrotu.

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Stranda Residence dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A102
2
55,25 m²
Parter
A103
2
55,25 m²
Parter
A104
2
55,24 m²
Parter
A105
2
55,24 m²
Parter
A206
3
72 m²
1

Opis Inwestycji

APARTAMENTY STRANDA RESIDENCE – nowa inwestycja na szlaku Wielkich Jezior MazurskichStranda Residence to kompleks obiektów apartamentowych, z malowniczym widokiem na Jezioro Kisajno. Usytuowany tuż przy szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.Budowę rozpoczęto w marcu 2019 r., a zakończenie całej inwestycji planowane jest na I kwartał 2021 r.W budynku znajdować się będą 24 lokale o powierzchni od 53,57 m2 do 88,02 m2 .Dla części apartamentów usytuowanych na parterze przewidziane są ogródki do zagospodarowania, natomiast apartamenty położone na ostatnim piętrze będą wyposażone w tarasy połączone schodami z dachem budynku, na którym zaplanowane będą powierzchnie widokowo - wypoczynkowe, przydzielone pod konkretne lokale.Budynek będzie dostosowany do osób niepełnosprawnych, wyposażony w windę. Projekt zakłada również zagospodarowanie terenu: miejsca parkingowe, plac zabaw, zieleń oraz oświetlenie.Główne atuty inwestycji:- dzięki bezpośrednim sąsiedztwie Stanicy Wodnej Stranda, przyszli właściciele będą mieli zapewniony dostęp do jeziora Kisajno, portu oraz tawerny- usytuowanie budynku zapewnia wszystkim apartamentom stałą ekspozycję na słońce (tarasy usytuowane od południowej strony zapewnią duże nasłonecznienie apartamentów)- wszystkie apartamenty posiadają panoramiczny widok na jezioro Kisajno- lokalizacja inwestycji tuż przed kanałem giżyckim zapewnia łatwy i wygodny dostęp do całego północnego szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, jednocześnie gwarantując bliskość infrastruktury dużego miasta jakim jest Giżycko- lokal może być zarówno naszym drugim domem, jak również idealną inwestycją apartamentów pod wynajem- inwestor zapewni operatora, który będzie administrował budynki przez cały rok (apartamenty mają status całoroczny)- możliwość zakupu miejsca postojowego

Inwestycja Stranda Residence znajduje się w Giżycku, ul. Pierkunowo 36 (0.2 km od Giżycka), jest realizowana przez dewelopera Stranda Residence.

Inwestycja Stranda Residence jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 24 nowych apartamentów w tym 18 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Stranda Residence pozostało na sprzedaż 5 apartamentów o powierzchniach od 55 do 72 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 55 m2 (4 apartamenty)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 72 m2 (1 apartament)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Stranda Residence przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 24 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się jezioro.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępnych jest 5 apartamentów w tym 5 lokali typu apartament.
Powierzchnie apartamentów:od 55 do 72 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 2, 3-pokojowe.
Ceny apartamentów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Stranda Residence

Powiat giżycki powstał w 1999 roku, w ramach reformy administracyjnej. Jest częścią województwa warmińsko-mazurskiego. Głównym miastem regionu jest miasto Giżycko. Na powiat giżycki składają się gmina miejska Giżycko, gmina miejsko-wiejska Ryn, gminy wiejskie: Giżycko, Kruklanki, Miłki, Wydminy oraz miasta Giżycko i Ryn. Z początku powiat giżycki tworzyło 10 jednostek gminnych, jednakże w 2002 roku w wyniku intensywnych działań społeczności Węgorzewskiej i Gołdapskiej utworzone zostały nowe powiaty, które wydzielone zostały z dotychczasowego Powiatu Giżyckiego obszaru: miasta i gminy Węgorzewo, gmin: Budry, Banie Mazurskie i Pozezdrze.

Komunikacja

Przemieszczanie się po powiecie zapewnia sieć dróg utwardzonych, które wykorzystywane są przez prywatnych przewoźników oraz autobusy PKS. Komunikacje zapewnia także kolej oraz Centrum szlaku wodnego znajduje się w Giżycku, skąd utrzymywane są połączenia statkami pasażerskimi z Węgorzewem, Mikołajkami i Rucianem-Nidą.

Data publikacji: 17.07.2019

Data aktualizacji: 03.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie