Willa River Residence

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezStatut Sp. z o.o. Sp. K.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 70 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nova 19(1.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż piaseczyński, Stara Iwiczna, ul. Nowa 19 (2.4 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 193 brutto/m2
  Nova 19
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba domów: 2
  Powierzchnia: 104 m2
  Liczba pokoi: 5
  Nova 19
 • Osiedle Słoneczny Sad(1.6 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż piaseczyński, Józefosław, ul. Geodetów 11 (1.3 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 177 brutto/m2
  Osiedle Słoneczny Sad
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba domów: 10
  Powierzchnia: 146 - 256 m2
  Liczba pokoi: 5
  Dream Home Sp. z o.o.
 • Cicha Łąka(2.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż piaseczyński, Piaseczno, ul. Cichej Łąki (1.8 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 889 brutto/m2
  Cicha Łąka
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 31
  Powierzchnia: 90 - 114 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  Ancona Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

RIVER RESIDENCE to luksusowy obiekt położony w podwarszawskim Piasecznie na terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazu Chronionego.Przyroda, w którą wkomponowano budynek, stanowi doskonałe tło do stworzenia w nim niepowtarzalnego miejsca wypoczynku i relaksu.Harmonia, spokój, odprężenie to hasła, które idealnie oddają stan ducha każdego estety, który się tu znajdzie…Bliskość Konstancina a także dobry dojazd do centrum miasta, czyni to miejsce łatwo dostępnym dla Mieszkańców.Willa RIVER RESIDENCE wykonana jest w stanie deweloperskim, z mahoniową stolarka okienną, bez wykańczania wnętrza, co pozwala Kupującemu na dowolna aranżację. Wewnątrz znajduje się basen o powierzchni lustra wody 80 m2 z ozdobnymi rzygaczami w kształcie głowy lwa.OPIS:Działka – powierzchnia 1144 m2Trzy miejsca parkingowe w garażu podziemnym.Willa – powierzchnia całkowita 510 m2, w tym:330 m2 powierzchnia mieszkalna20 m2 ogród zimowy160 m2 pomieszczenie z basenem.Media: woda, energia elektryczna, gaz, kanalizacjaWysokość pomieszczeń: parter 4,0 m; piętro 3,50 mDwie naziemne kondygnacje z możliwością  nadbudowy trzeciej.

Inwestycja Willa River Residence znajduje się w Piasecznie, ul. Piaseczno (2.7 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Statut Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Willa River Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego dom w tym 1 domu typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Willa River Residence pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 510 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Statut Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 1 dom.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 250 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 3 zł.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Willa River Residence

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwia: 6 strefowych, jedna nocna i 10 lokalnych linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa River Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Willa River Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lamina 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa River Residence znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole4 w odległości 600 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Willa River Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medvit w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa River Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Netto, w odległości 250 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 260 m znajduje się Kaufland.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa River Residence w odległości 130 m znajduje się Skate Park Piaseczno, w odległości 310 m znajduje się Orlik, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.04.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie