Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Brzoskwiniowa

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Brzoskwiniowa, oferowane bezpośrednio przez

Stabilio

Tychy, ul. Brzoskwiniowa

Osiedle BrzoskwiniowaOsiedle Brzoskwiniowa

8 zdjęć

Osiedle Brzoskwiniowa
Osiedle Brzoskwiniowa
Osiedle Brzoskwiniowa
Osiedle Brzoskwiniowa
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2025

Powierzchnie

26 - 73/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

3

Budynki

4

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Tychy Zachodnie - 1650 m

Przystanek Autobusowy - 248 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka medyczna, 6 placówek edukacyjnych, 10 kawiarni i restauracji, 8 sklepów, 20 obiektów sportowych, 4 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 24 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 26 do 73 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle BRZOSKWINIOWA zostało zaprojektowane z myślą o stworzeniu miejsca, które wpisuje się w klimat przyjaznego miasta jakim są Tychy. Łączy w sobie zalety niskiej, 3-kondygnacyjnej zabudowy, funkcjonalnej i nowoczesnej architektury oraz lokalizacji, która zapewni mieszkańcom przestrzeń, bezpieczeństwo i wygodę.

Funkcjonalne wnętrza i wysoka jakość

Przyszli mieszkańcy naszej inwestycji mogą liczyć na funkcjonalne wnętrza wybranych przez siebie lokali, do których będą prowadziły świetnie wykończone, trwałe i naprawdę dobrze wyglądające wnętrza części wspólnych.

Pomimo zaledwie dwóch pięter, każdy z budynków wyposażony zostanie w cichobieżną windę renomowanego producenta, która zagwarantuje, że powrót z zakupów lub wjazd wózkiem dziecięcym nie będzie problemem. Winda stanowi również duże udogodnienie dla seniorów i osób z niepełnosprawnościami.

W pierwszym etapie inwestycji oddamy do Państwa dyspozycji 25 funkcjonalnie zaprojektowanych lokali mieszkalnych. Do mieszkań będzie można przyporządkować wygodną komórkę lokatorską oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Cechą charakterystyczną naszych mieszkań są duże, trzyszybowe przeszklenia zapewniające bardzo dobre doświetlenie pomieszczeń, niezależnie od ekspozycji na strony świata. Dzięki zastosowaniu ogrzewania podłogowego, na ścianach nie ma kaloryferów przez co nie tracimy nic z ustawności pomieszczeń.

Poznając inwestycję bliżej można odkryć, że dzięki lokalizacji, przemyślanemu rozkładowi jak i sąsiedztwu, zapewnia ona nieporównywalnie większą w stosunku do typowej zabudowy śródmiejskiej prywatność.

Inwestycja Osiedle Brzoskwiniowa znajduje się w Tychach, ul. Brzoskwiniowa (2.2 km od centrum Tych), jest realizowana przez Stabilio .

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Brzoskwiniowa w sprzedaży są 24 nowe mieszkania o powierzchni od 26 do 73 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Stabilio nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Tychy to miasto powiatowe leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej i w Kotlinie Oświęcimskiej. Miasto z trzech stron otaczają Lasy Pszczyńskie. Z założenia Tychy miały stanowić zaplecze mieszkaniowe dla Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, co zaowocowało wybudowaniem kilkudziesięciu osiedli. Mimo to zakłady powstające na terenie miasta sprawiły, że także ono samo rozwinęło się pod względem gospodarczym. W zabudowie mieszkaniowej dominują tu budynki wielorodzinne, choć na obrzeżach rozwija się budownictwo jednorodzinne. Wraz z rozbudową Tychów, tworzona była pełna infrastruktura społeczna. Dziś w mieście można znaleźć wiele szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także kilka liceów, zespołów szkół i szkół policealnych. Działają tu również dwa szpitale i liczne przychodnie lekarskie. Rozwinięte jest zaplecze kulturalne i sportowe, które tworzą m.in. kino, teatr, galerie sztuki oraz stadion sportowy, lodowisko i kilka ścieżek rowerowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Brzoskwiniowa?

Miasto jest węzłem komunikacyjnym, w którym trasa europejska E462 krzyżuje się z drogami krajowymi nr 44 i 86. Przy granicach miasta biegną drogi wojewódzkie nr 928, 931 i 934. Funkcjonuje tu komunikacja miejska, na którą składa się kilkadziesiąt linii autobusowych oraz kilka linii trolejbusowych. Działa tu także Kolej Śląska. Niespełna 60 km od miasta znajduje się lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach, a ok. 65 km od Tychów mieści się lotnisko w Krakowie-Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Brzoskwiniowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1650 metrów od inwestycji Osiedle Brzoskwiniowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tychy Zachodnie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Brzoskwiniowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Brzoskwiniowa znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Lander's. Kursy języków obcych w odległości 829 m, II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Norwida w odległości 843 m, szkoła w odległości 946 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Brzoskwiniowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: AD Clinic w odległości 926 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Brzoskwiniowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 295 m znajduje się Lidl, w odległości 727 m znajduje się Biedronka, w odległości 737 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Brzoskwiniowa w odległości 565 m znajduje się boisko / kort, w odległości 701 m znajduje się SMS Arena, w odległości 812 m znajduje się MOSIR.

Data publikacji: 25.04.2023
Data aktualizacji: 20.05.2024
Stabilio logo

Stabilio

Adres biura sprzedaży:

ul. Lawendowa 1/22 43-100 Tychy

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023