Osiedle Przy Rolnej II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Rolna, oferowane bezpośrednio przez Spravia

Poznań, Wilda, Osiedle Wilda, ul. Rolna 31

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 17 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Przy Rolnej II

4 zdjęcia

Osiedle Przy Rolnej II
Osiedle Przy Rolnej II
Osiedle Przy Rolnej II
Osiedle Przy Rolnej II

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle Przy Rolnej powstaje w odkrywanej na nowo Wildzie, tuż za ulicą Hetmańską. To świetna lokalizacja dla poszukujących spokojnego miejsca, ale blisko centrum.

Mieszkańcy od razu będą mieli do dyspozycji bogatą miejską infrastrukturę – siatkę ulic, komunikację (przystanek autobusowy przy osiedlu, a tramwajowy 300m od niego), sklepy, szkoły czy przychodnie. Co więcej, w najbliższej okolicy nie brakuje terenów zielonych – jest park Jana Pawła II oraz Las Dębiński.

Dlaczego warto?

Aktywnie i rekreacyjnie

Amatorzy aktywnego wypoczynku znajdą na Wildzie wiele miejsc dla siebie. To tu znajduje się centrum sportowe Poznania – „Chwiałka” i obiekty AWF-u, czyli baseny, stadiony, korty i lodowisko. Jest też gdzie pobiegać i pojeździć na rowerze.

Modna Wilda?

Czas, aby mieszkanie na Wildzie stało się modne. Bo Wilda to piękny Rynek Wildecki, zabytkowe kwartały i industrialne zabudowania fabryki H. Cegielskiego. No i te platany przy ul. Rolnej!

Dobrze urządzeni

Architektonicznie osiedle odświeży okolicę. Wprowadzi nową jakość. Elewacja sprawiająca wrażenie klinkieru spodoba się od razu. Dobre urządzenie dziedzińca również. Pomyślano też o mieszkaniach. Będą bardzo funkcjonalne – zadbano, aby każdy metr powierzchni wynikał z doświadczeń rodzinnych czy życiowych projektantów. Są więc praktyczne i nie ma w nich miejsca na zbędne rozwiązania.

Inwestycja Osiedle Przy Rolnej II znajduje się na Wildzie, ul. Rolna 31 (2.7 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Spravia.

Inwestycja Osiedle Przy Rolnej II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 129 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przy Rolnej II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spravia przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie schowki w hali garażowej przy miejscach postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 129 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: schowki w hali garażowej przy miejscach postojowych
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Przy Rolnej II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Przy Rolnej II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Osiedle Przy Rolnej II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rolna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Przy Rolnej II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przy Rolnej II znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 176 w odległości 240 m, Prywatne Przedszkole Kaczka Dziwaczka w odległości 280 m, Szkoła Podstawowa nr 5 w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Przy Rolnej II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital HCP w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Przy Rolnej II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Piekarnia / Cukiernia, w odległości 170 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się Małpka Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przy Rolnej II w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.08.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: