Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mangalia Mokotów II

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Mangalia, oferowane bezpośrednio przez

Spravia

Warszawa, Mokotów, Stegny, ul. Mangalia 2

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Mangalia Mokotów IIMangalia Mokotów II

4 zdjęcia

Mangalia Mokotów II
Mangalia Mokotów II
Mangalia Mokotów II
Mangalia Mokotów II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 19 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Dla mieszkańca

Mieszkańcom oddamy osiedle, które będzie połączeniem nowoczesnego budownictwa i estetycznie zaprojektowanych części wspólnych. Klimat uzupełnią detale, m. in. jakościowe wykończenia strefy wejścia – eleganckie meble miejskie, stojaki rowerowe czy ekskluzywne klatki schodowe. Na terenie wewnętrznym znajdzie się natomiast miejsce na strefy relaksu i odpoczynku z pergolami, kolorowymi siedziskami i podestami rekreacyjnymi. Pamiętaliśmy o placu zabaw i siłowni plenerowej. Miejsca pod różne funkcje udało się nam wydzielić stosując sztuczne wzniesienia terenu (pagórki).

Ustawne balkony

Przestronne balkony będą wizytówką Mangalii Mokotów. Do dyspozycji mieszkańców oddamy powierzchnię, którą będzie można dowolnie zaaranżować i nadać jej indywidualny charakter, nie tracąc przy tym niezbędnego miejsca. Zaprojektowaliśmy je w taki sposób, aby były maksymalnie praktyczne i wygodne. Alternatywą dla mieszkań z balkonami będą te wyposażone w równie ustawne loggie, tarasy lub ogródki.

Zieleń zachwyci

Zdajemy sobie sprawę, jak istotną rolę pełni odpowiednio zaprojektowana zieleń. Jej znaczenie widać zwłaszcza w dużych miastach. Podczas projektowania Mangalii Mokotów postanowiliśmy podejść do sprawy nowatorsko. Zielona strona inwestycji będzie nie tylko piękna, ale również funkcjonalna, bowiem pojawią się także rośliny o właściwościach antysmogowych. Na wewnętrznym patio w gruncie rodzimym architekci krajobrazu posadzą platan – drzewo o pięknych liściach i rozłożystej koronie, popularne szczególnie w rejonie śródziemnomorskim.

Nowocześnie i estetycznie

Aby zapewnić komfort mieszkańcom osiedla, budynki wyposażymy m. in. w okna o podwyższonych parametrach akustycznych. Modne elewacje budynków pokryje ciepła biel i szarości oraz płyty o strukturze i kolorze drewna. Dopełnieniem będą balustrady balkonów z przydymionego szkła antracytowego. Celem projektantów było stworzenie eleganckiej architektury i nadanie budynkom nowoczesnego, miejskiego charakteru.

Inwestycja Mangalia Mokotów II znajduje się na Stegnach, ul. Mangalia 2 (5.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Spravia.

Inwestycja Mangalia Mokotów II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Mangalia Mokotów II nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Spravia przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mangalia Mokotów II?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mangalia Mokotów II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1813 metrów od inwestycji Mangalia Mokotów II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wilanowska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mangalia Mokotów II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mangalia Mokotów II znajduje się 35 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 299 "Bernardyńskie Krasnale" w odległości 287 m, przedszkole w odległości 314 m, The British School Warsaw w odległości 452 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mangalia Mokotów II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 237 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 261 m, Carolina Medical Center w odległości 286 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mangalia Mokotów II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 95 m znajduje się Galeria Wypieków Lubaszka, w odległości 101 m znajduje się Żabka, w odległości 128 m znajduje się Zdrofit.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mangalia Mokotów II w odległości 261 m znajduje się Tor Stegny, w odległości 271 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 288 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 30.03.2021
Data aktualizacji: 01.02.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023