Zielone Patio

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSpółdzielnia Mieszkaniowa Wola

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 213 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Komorowska 17(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Pruszków, ul. Komorowska 17 (4.5 km od Warszawy)
  Apartamenty Komorowska 17
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 48 - 93 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Glif Sp. z o.o.
 • Klonowa Willa(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Pruszków, ul. Ignacego Daszyńskiego 21 (4.7 km od Warszawy)
  Klonowa Willa
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 41 - 55 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Freedom Nieruchomości
 • Stalowa 40(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Pruszków, ul. Stalowa 40 (5.2 km od Warszawy)
  Ceny od: 7 970 brutto/m2
  Stalowa 40
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 45 - 120 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dak Invest

Opis Inwestycji

Zielone Patio

Zielone Patio Pruszków - inwestycja gotowa do zamieszkania, zrealizowana w Pruszkowie przy ul. Powstańców 5 (5 km od Warszawy). Nowoczesny budynek o kaskadowej architekturze (poszczególne części mają od 3 do 11 pięter), zaprojektowany z dbałością o każdy detal, z najwyższej jakości materiałów. Ceny zaczynają się już od 4900 zł/m2.Zielone Patio Pruszków wyróżnia się dużą powierzchnią loggii i tarasów oraz przestronnym patio przeznaczonym do wyłącznego użytku mieszkańców. To także najwyższy budynek w okolicy, dzięki czemu z górnych pięter roztacza się wyjątkowa panorama miasta.Atuty inwestycji - Komfort, bezpieczeństwo, styl:- Funkcjonalne układy mieszkań- Eleganckie i przestronne części wspólne- Patio - zielona enklawa dostępna dla mieszkańców- Całodobowa ochrona fizyczna i monitoring z 64 kamer- Cichobieżne windy "Kone"- Antywłamaniowe i przeciwpożarowe drzwi "Jakra"- Wideofony w każdym mieszkaniu- Przeszklone balustrady- Przestronne loggie i balkony- Niskoszumowe piony kanalizacyjne- Okna z szybami zabezpieczającymi przed przegrzaniem (Pd i Z)- Garaż podziemny- Komórki lokatorskieInwestycja jest gotowa do zamieszkania.Inwestorem jest Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola.

Inwestycja Zielone Patio znajduje się w Pruszkowie, ul. Powstańców 5 (5 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola.

Inwestycja Zielone Patio została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 189 nowych mieszkań. Budynek posiada od 4 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Zielone Patio pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 71 do 75 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie wyprzedane.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 189 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 314 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: wyprzedane.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: cena miejsca postojowego: 19.000 – 26.000 zł, cena miejsca postojowego rodzinnego: 33.500 – 37.500 zł;.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, monitoring, winda, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zielone Patio

Doskonałe położenie inwestycji zapewnia dogodne połączenie komunikacyjne ze wszystkimi punktami miasta oraz Warszawą. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, restauracje, szkoły i przedszkola, a dodatkowym atutem jest zielona okolica, bliskość parków i ścieżek rowerowych.

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

Komunikacja

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielone Patio mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Zielone Patio znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wojska Polskiego 05.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Patio znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej z Oddziałami Przedszkolnymi i Oddziałami Integracyjnymi w odległości 120 m, Przedszkolna Akademia Uśmiechu w odległości 220 m, Przedszkole Miejskie nr 10 w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zielone Patio jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dom-Med w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielone Patio składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Lewiatan, w odległości 250 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 310 m znajduje się Cukiernia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielone Patio w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.05.2015

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie