Ptasia Polana II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Biedronkowa, oferowane bezpośrednio przez Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM

Bydgoszcz, ul. Biedronkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1840 ofert w najbliższej okolicy!

Ptasia Polana II

8 zdjęć

Ptasia Polana II
Ptasia Polana II
Ptasia Polana II
Ptasia Polana II

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Planowany budynek wielorodzinny przy ul. Biedronkowej w Bydgoszczy będzie dopełnieniem istniejącej już zabudowy na tym terenie.

Stworzy kameralne dwu-budynkowe osiedle, usytuowane pośród domów jednorodzinnych. To miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój, a zarazem chcą mieć dostęp do infrastruktury miejskiej. W pobliżu miejsca zamieszkania znajdą Państwo sklepy, przedszkole, szkołę, przychodnię, basen a dla starszych dzieci skatepark i Orlik.

Dla najmłodszych pociech miejsce do zabawy znajduje się na terenie mini-osiedla nazwanego Ptasią Polaną. Budynek Bd-2 to druga część „gniazdka”, która zamknie inwestycję na ulicy Biedronkowej. Zapraszamy wszystkich Państwa do budowania z nami, zwłaszcza że można już teraz zobaczyć jak wygląda pierwsza część Ptasiej Polany.

Inwestycja w budowie

Inwestycja Ptasia Polana II znajduje się w Bydgoszczy, ul. Biedronkowa (7 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM.

Inwestycja Ptasia Polana II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 42 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ptasia Polana II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 42 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 261 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

gazowe

Wentylacja

mechaniczna, grawitacyjna

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, videodomofon, plac zabaw, TV kablowa, inteligentny dom, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ptasia Polana II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ptasia Polana II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Ptasia Polana II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kolbego / Dzięciołowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ptasia Polana II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ptasia Polana II znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Aniołkowo w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ptasia Polana II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Żabka, w odległości 320 m znajduje się Polo, w odległości 340 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ptasia Polana II w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Osova Fitness Club, w odległości 500 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 07.09.2016
Data aktualizacji: 30.08.2019

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: