Ptasia Polana II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSpółdzielnia Mieszkaniowa SIM

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1723 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Tęczowe Osiedle F-7(2.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Filtrowa (4.4 km od centrum Bydgoszczy)
  Tęczowe Osiedle F-7
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 59 - 89 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM

Opis Inwestycji

Planowany budynek wielorodzinny przy ul. Biedronkowej w Bydgoszczy będzie dopełnieniem istniejącej już zabudowy na tym terenie.Stworzy kameralne dwu-budynkowe osiedle, usytuowane pośród domów jednorodzinnych. To miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój, a zarazem chcą mieć dostęp do infrastruktury miejskiej. W pobliżu miejsca zamieszkania znajdą Państwo sklepy, przedszkole, szkołę, przychodnię, basen a dla starszych dzieci skatepark i Orlik.Dla najmłodszych pociech miejsce do zabawy znajduje się na terenie mini-osiedla nazwanego Ptasią Polaną. Budynek Bd-2 to druga część „gniazdka”, która zamknie inwestycję na ulicy Biedronkowej. Zapraszamy wszystkich Państwa do budowania z nami, zwłaszcza że można już teraz zobaczyć jak wygląda pierwsza część Ptasiej Polany.Inwestycja w budowie

Inwestycja Ptasia Polana II znajduje się w Bydgoszczy, ul. Biedronkowa (7 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM.

Inwestycja Ptasia Polana II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 42 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ptasia Polana II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 60 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 42 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 261 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Ogrzewanie
gazowe
Wentylacja
mechaniczna, grawitacyjna
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, videodomofon, plac zabaw, TV kablowa, inteligentny dom, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Ptasia Polana II

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ptasia Polana II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Ptasia Polana II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kolbego / Dzięciołowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ptasia Polana II znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Aniołkowo w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ptasia Polana II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Żabka, w odległości 320 m znajduje się Polo, w odległości 340 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ptasia Polana II w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Osova Fitness Club, w odległości 500 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 07.09.2016

Data aktualizacji: 30.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie