Ptasia Polana

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Biedronkowa, oferowane bezpośrednio przez Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM

Bydgoszcz, ul. Biedronkowa 27

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1840 ofert w najbliższej okolicy!

Ptasia Polana

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Ulica Biedronkowa zlokalizowana jest po prawej stronie ulicy Kolbego za kościołem św. Maksymiliana Kolbego, na dolnym tarasie. Charakteryzuje się ciszą i spokojem. Nowa, ciekawa mała architektura będzie przyciągać osoby, które chcą przede wszystkim odpocząć po pracy z dala od zgiełku. Chcemy współgrać z otaczającą i istniejącą już zabudową. Budynek jest tylko dwupiętrowy z mieszkaniami od 30m2 do 65m2 , z miejscami garażowymi w podpiwniczeniu budynku.

Osiedle, które tworzymy, ma być kolejną naszą dobrą wizytówką tak jak osiedla przy ul. Kormoranów, Rekinowej, Karolewskiej czy ul. Mściwoja.

W budynkach instalujemy indywidualne ogrzewanie gazowe. Każde mieszkanie wyposażone jest w elektroniczny piecyk gazowy z programatorem, dzięki któremu decyduje się samemu o uruchomieniu sezonu grzewczego i wysokości temperatury według własnych upodobań, co z kolei daje możliwość oszczędzania. Nie bez znaczenia jest też indywidualne opomiarowanie (woda, gaz, energia elektryczna), wszystkie liczniki znajdują się na klatce schodowej. Kolejnym atutem jest montaż zbiorowej instalacji satelitarnej oraz okablowanie komputerowe pod internet. Dbamy także o bezpieczeństwo naszych mieszkańców. Teren jest monitorowany, a kamery podłączone do gniazdek telewizyjnych w każdym mieszkaniu, co daje możliwość podglądu.

Inwestycja Ptasia Polana znajduje się w Bydgoszczy, ul. Biedronkowa 27 (7 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM.

Inwestycja Ptasia Polana została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ptasia Polana nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 45 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ptasia Polana?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ptasia Polana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Ptasia Polana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kolbego / Dzięciołowa.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ptasia Polana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Żabka, w odległości 260 m znajduje się Polo, w odległości 280 m znajduje się Freshmarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ptasia Polana w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Osova Fitness Club, w odległości 410 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 17.12.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: