Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Inwestycja przy ul. Kulerskiego 30

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kulerskiego, oferowane bezpośrednio przez

Spółdzielnia Mieszkaniowa Dom Marzeń

Grudziądz, ul. Kulerskiego 30

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 169 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Inwestycja przy ul. Kulerskiego 30Inwestycja przy ul. Kulerskiego 30

9 zdjęć

Inwestycja przy ul. Kulerskiego 30
Inwestycja przy ul. Kulerskiego 30
Inwestycja przy ul. Kulerskiego 30
Inwestycja przy ul. Kulerskiego 30

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Bardzo dobra lokalizacja nieruchomości (około 15 min. do centrum) w pobliżu przebiegu tras komunikacji miejskiej (tramwaje, autobusy) oraz niedaleko dróg wylotowych w kierunku Torunia, Gdańska, Bydgoszczy, daje możliwość szybkiego przemieszczania się mieszkańcom. Bespośrednie sąsiedztwo z będącą w budowie (zakończenie planowane na 2012 r.) trasą dojazdową do "Węzła Grudziądz" na autostradzie A1(Toruń - Gdańsk) odległość do autostrady 2,7 km. Okolica ul. Kulerskiego to także dobry dostęp do sieci sklepów (hipermarket REAL), apteki, przychodni zdrowia, banków i innych punktów handlowo-usługowych. Na Osiedlu Rządz znajdują się przedszkola (miejskie i prywatne), żłobek, Zespół Szkół Ogólnokształcących, w skałd którego wchodzą: szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum ogólnokształcące. W odległości 300 m znajduje się Las Rudnicki idelny na prowadzenie aktywności fizycznej, a w okolicy 2 km położone jest Jezioro Rudnickie z plażą i wieloma ośrodkami wypoczynkowymi.

Wybór naszej oferty daje Państwu możliwość zakupu mieszkania wykonanego w nowoczesnej technologii przyjaznej dla środowiska, energooszczędnego, o niskich kosztach utrzymania. Właściciel mieszkania to także osoba współdecydująca i uczestnicząca w działalności Wspólnoty Mieszkaniowej.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Kulerskiego 30 znajduje się w Grudziądzu, ul. Kulerskiego 30 (3.9 km od centrum Grudziądza), została zrealizowana przez Spółdzielnia Mieszkaniowa Dom Marzeń.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Kulerskiego 30 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Kulerskiego 30 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spółdzielnia Mieszkaniowa Dom Marzeń nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Grudziądz to historyczne miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim przy prawym brzegu Wisły. To niewielkie miasto posiada bardzo rozwinięty system komunikacji miejskiej. Autobusy i tramwaje obsługiwane przez MZK Grudziądz umożliwiają podróże na obszarze całego miasta. Grudziądz to także rozwijający się przemysł zdominowany przez branżę elektromaszynową, lekką, budowlaną i spożywczą. Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja u zbiegu ważnych polskich szlaków komunikacyjnych przyczynia się do ciągłego wzrostu potencjału gospodarczego tej okolicy. Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna umożliwia przedsiębiorcom zwolnienie z podatku dochodowego, co przyczynia się do mniejszych kosztów związanych z prowadzeniem działalności.

Architektura Grudziądza to charakterystyczne spichlerze z przełomu XVI-XVIII w. Budynki dumnie zdobią panoramę zachodnich granic, stanowiąc tym samym wizytówkę miasta. Doskonale zachowane fragmenty murów, gotyckie i barokowe kościoły, militarna cytadela urozmaicają piesze spacery i przyciągają do miasta turystów z różnych stron Polski. Dla miłośników rowerowych lub pieszych wędrówek w Grudziądzu przygotowano liczne trasy i szlaki. Tężnia solankowa w kształcie piramidy to alternatywa dla osób, które potrzebują odzyskać równowagę i spokój ducha. W bliskim otoczeniu miasta znajduje się jezioro Rudnickie, które w upalne dni jest idealnym miejscem wypoczynku.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Kulerskiego 30?

Grudziądz sąsiaduje z autostradą A1 będącą częścią europejskiego korytarza transportowego łączącego Skandynawię z południem Europy. Autostrada przebiega w bezpośrednim sąsiedztwie miasta, a dotrzemy do niej za sprawą węzła - Grudziądz. W promieniu 20 km zlokalizowany jest inny ważny węzeł autostradowy – Lisewo, Nowe Marzy oraz Warlubie. W realizacji jest także projekt budowy drogi szybkiego ruchu Poznań- Bydgoszcz- Grudziądz – Olsztyn, która połączy zachodnie obszary kraju z północno-wschodnimi stronami Polski. Grudziądz graniczy jeszcze z jedną ważną trasą –Międzynarodowa droga E 75 Gdańsk-Cieszyn umożliwia szybką podróż do Trójmiasta w około 1h. Przez sam Grudziądz przebiegają dwie drogi krajowe: droga nr 16 w kierunku Olsztyna oraz nr 55 biegnąca w stronę Nowego Dworu Gdańskiego. Przez Grudziądz przebiegają także linie kolejowe: Toruń -Malbork, Działdowo – Chojnice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Kulerskiego 30 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1804 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Kulerskiego 30 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grudziądz Mniszek.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja przy ul. Kulerskiego 30 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Kulerskiego 30 znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Rządz w odległości 719 m, Przedszkole Miejskie Rządz w odległości 828 m, szkoła w odległości 853 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Kulerskiego 30 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 47 m znajduje się Lewiatan, w odległości 301 m znajduje się Biedronka, w odległości 346 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Kulerskiego 30 w odległości 342 m znajduje się boisko / kort, w odległości 723 m znajduje się boisko / kort, w odległości 730 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023