Inwestycja przy ul. Kulerskiego 28

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSpółdzielnia Mieszkaniowa Dom Marzeń

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 2754 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Bardzo dobra lokalizacja nieruchomości (około 15 min. do centrum) w pobliżu przebiegu tras komunikacji miejskiej (tramwaje, autobusy) oraz niedaleko dróg wylotowych w kierunku Torunia, Gdańska, Bydgoszczy, daje możliwość szybkiego przemieszczania się mieszkańcom. Bespośrednie sąsiedztwo z będącą w budowie (zakończenie planowane na 2012 r.) trasą dojazdową do "Węzła Grudziądz" na autostradzie A1(Toruń - Gdańsk) odległość do autostrady 2,7 km. Okolica ul. Kulerskiego to także dobry dostęp do sieci sklepów (hipermarket REAL), apteki, przychodni zdrowia, banków i innych punktów handlowo-usługowych. Na Osiedlu Rządz znajdują się przedszkola (miejskie i prywatne), żłobek, Zespół Szkół Ogólnokształcących, w skałd którego wchodzą: szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum ogólnokształcące. W odległości 300 m znajduje się Las Rudnicki idelny na prowadzenie aktywności fizycznej, a w okolicy 2 km położone jest Jezioro Rudnickie z plażą i wieloma ośrodkami wypoczynkowymi.Wybór naszej oferty daje Państwu możliwość zakupu mieszkania wykonanego w nowoczesnej technologii przyjaznej dla środowiska, energooszczędnego, o niskich kosztach utrzymania. Właściciel mieszkania to także osoba współdecydująca i uczestnicząca w działalności Wspólnoty Mieszkaniowej.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Kulerskiego 28 znajduje się w Grudziądzu, ul. Kulerskiego 28 (43 km od Torunia), została zrealizowana przez dewelopera Spółdzielnia Mieszkaniowa Dom Marzeń.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Kulerskiego 28 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Kulerskiego 28 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Spółdzielnia Mieszkaniowa Dom Marzeń nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Inwestycja przy ul. Kulerskiego 28

Grudziądz to historyczne miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim przy prawym brzegu Wisły. Na powierzchni wynoszącej 57,8 km2 mieszka prawie 100 tys. osób. Niewielki teren posiada bardzo rozwinięty system komunikacji miejskiej. Autobusy i tramwaje obsługiwane przez MZK Grudziądz umożliwiają podróże na obszarze całego miasta. Grudziądz to także rozwijający się przemysł zdominowany przez branże: elektromaszynową, lekką, budowlaną i spożywczą. Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja u zbiegu ważnych polskich szlaków komunikacyjnych przyczynia się do ciągłego wzrostu potencjału gospodarczego tej okolicy. Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna umożliwia przedsiębiorcom zwolnienie z podatku dochodowego, co przyczynia się do mniejszych kosztów związanych z prowadzeniem działalności. Architektura Grudziądza to charakterystyczne spichlerze z przełomu XVI-XVIII w. Budynki dumnie zdobią panoramę zachodnich granic, stanowiąc tym samym wizytówkę miasta. Doskonale zachowane fragmenty murów, gotyckie i barokowe kościoły, militarna cytadela urozmaicają piesze spacery i przyciągają do miasta turystów z różnych stron Polski. Dla miłośników rowerowych lub pieszych wędrówek w Grudziądzu przygotowano liczne trasy i szlaki. Tężnia solankowa w kształcie piramidy to alternatywa dla osób, które potrzebują odzyskać równowagę i spokój ducha. W bliskim otoczeniu miasta znajduje się jezioro Rudnickie, które w upalne dni jest idealnym miejscem wypoczynku.

Komunikacja

Grudziądz sąsiaduje z autostradą A1 będącą częścią europejskiego korytarza transportowego łączącego Skandynawię z południem Europy. Autostrada przebiega w bezpośrednim sąsiedztwie miasta, a dotrzemy do niej za sprawą węzła - Grudziądz. W promieniu 20 km zlokalizowany jest inny ważny węzeł autostradowy – Lisewo, Nowe Marzy oraz Warlubie. W realizacji jest także projekt budowy drogi szybkiego ruchu Poznań- Bydgoszcz- Grudziądz – Olsztyn, która połączy zachodnie obszary kraju z północno-wschodnimi stronami Polski. Grudziądz graniczy jeszcze z jedną ważną trasą. Międzynarodowa droga E 75 Gdańsk-Cieszyn, umożliwia szybką podróż do Trójmiasta -1h. Przez sam Grudziądz przebiegają dwie drogi krajowe: nr 16 w kierunku Olsztyna, oraz nr 55 biegnąca w stronę Nowego Dworu Gdańskiego. Przez Grudziądz przebiegają 2 linie kolejowe: Toruń -Malbork, Działdowo – Chojnice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Kulerskiego 28 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 500 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Kulerskiego 28 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Południowa.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Kulerskiego 28 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Lewiatan, w odległości 320 m znajduje się Biedronka, w odległości 350 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Kulerskiego 28 w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.12.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie