Witolda 80

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Księcia Witolda, oferowane bezpośrednio przez

Space 4U Development

Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Księcia Witolda 80

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 587 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Witolda 80

10 zdjęć

Witolda 80
Witolda 80
Witolda 80
Witolda 80

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 38 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W pobliżu mostu Uniwersyteckiego w samym centrum Wrocławia powstaje nowa inwestycja Space4U Development.

Nowoczesna architektura budynku wzoruje się na stylu sławnego szwajcarskiego projektanta Le Corbusier'a. Budynek o prostej bryle z dużymi przeszkleniami, biała elewacja z oknami w odcieniu antracytu oraz elementy w kolorze pomarańczy nadają budynkowi elegancji i szyku.

Wysokie stropy (3.7m) i duże okna powodują, że mieszkania wydają się bardzo przestrzenne i są pełne światła. Budynek składa się z pi.eciu pięter.

Do każdego mieszkania przynależy balkon. Winda w budynku.

Kameralny budynek, tylko 38 mieszkań gwarantuje współmieszkańcom większy spokój. Teren posesji ogrodzony, obsadzony zielenią. Budynek monitorowany.

Inwestycja zostanie wykonana z bardzo wysokiej jakości materiałów, takich jak: Vailllant, Hormann, Kresissel. KBE. Garaż podziemny w budynku.

Budynek położony w centrum miasta w świetnej lokalizacji. Odległość do najważniejszych miejsc we Wrocławiu to: Rynek Wrocławskie 2,5 km, Uniwersytet Wrocławski- 1,5 km, port Marina z restauracjami 1km, Wyspa Słodowa oraz Ostrów Tumski 1,9 km, Pasaż Niepolda 1km.

W sąsiedztwie pełna infrastruktura: sklepy, restauracje, kina, zakłady usługowe, linie autobusowe (144) i tramwajowe (OL, 10, 15).

Budynek ma ekspozycję północno-południową, z wyższych pieter rozpościera się widok na Odrę.

Inwestycja Witolda 80 znajduje się na Nadodrzu, ul. Księcia Witolda 80 (1.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Space 4U Development.

Inwestycja Witolda 80 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 38 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Witolda 80 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Space 4U Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Witolda 80?

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Witolda 80 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 984 metrów od inwestycji Witolda 80 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Szczepin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Witolda 80 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Witolda 80 znajdują się 103 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Wydział Fizyki i Astronomii w odległości 318 m, Lokomotywa - Niepubliczny Punkt Przedszkolny Nr 2 we Wrocławiu w odległości 336 m, Instytut Geografii i Rozwoju Regionalnego w odległości 379 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Witolda 80 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Platinum w odległości 164 m, Old Town Clinic w odległości 412 m, Ośrodek Profilaktyczno-Leczniczy Chorób Zakaźnych i Terapii Uzależnień w odległości 444 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Witolda 80 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się O!Shop, w odległości 141 m znajduje się Żabka, w odległości 198 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Witolda 80 w odległości 133 m znajduje się Hala Sportowa Kosynierka, w odległości 434 m znajduje się boisko / kort, w odległości 475 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 16.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: