Jędrzychów

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSolid-Bud Sebastian Kwiatkowski

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 102 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Inwestycję stanowi sześć budynków jednorodzinnych dwusegmentowych w zabudowie bliźniaczej.Optycznie będą to trzy budynki, a w każdym po cztery odrębne lokale mieszkalne, każde stanowiące odrębną własność.Każde z mieszkań posiadać będzie osobne wejście, podjazd, dwa poziomy (parter i piętro) oraz strych.Powierzchnia użytkowa każdego mieszkania to 93,21 m2, zaś powierzchnia liczona po podłodze: 100,81 m2.W mieszkaniach funkcjonalny układ pomieszczeń.Na parter składają się następujące pomieszczenia:-wiatrołap - z miejscem na szafę wnękową,-wc - z miejscem na kabinę prysznicową,-pomieszczenie gospodarcze - do przechowywania różnych rzeczy,-duży pokój dzienny - z dużymi przeszkleniami oraz miejscem na kominek (dzięki temu w mieszkaniach dużo naturalnego światła oraz ciepła,-aneks kuchenny - z oknem.Na piętrze:-trzy sypialnie - w dwóch z nich okna dachowe,-łazienka - z miejscem na wannę,-korytarz - w suficie wyłaz na strych (zamontowane schody drabinkowe wyciągane z sufitu).Na strychu wygospodarowano 14 m2 powierzchni użytkowej, zaś powierzchnia liczona po podłodze to aż 30 m2 oraz zaprojektowano okno - możliwość zaprojektowania dodatkowej sypialni bądź pomieszczenia do przechowywania przeróżnych rzeczy.Dodatkowo do każdego z mieszkań przynależy podwórko – idealne miejsce do spędzania wolnego czasu, grillowania, zabaw dla dzieci i naszych zwierzaków. Powierzchnie działek od 260 m2 do 416 m2. Ogródki w pełni zagospodarowane: tarasy, chodniki, miejsca parkingowe wyłożone kostka brukową, ziemia przygotowana pod zasiew traw, nasadzone drzewka ozdobne, zamontowane lampy ogrodowe, całość odgrodzona od sąsiadów kompletnym ogrodzeniem.

Inwestycja Jędrzychów znajduje się w Zielonej Górze, ul. Dożynkowa (3.5 km od centrum Zielonej Góry), została zrealizowana przez dewelopera Solid-Bud Sebastian Kwiatkowski.

Inwestycja Jędrzychów została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Jędrzychów pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 93 metrów kwadratowych w cenie od 3 797 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Solid-Bud Sebastian Kwiatkowski przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 284 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Energooszczędny potencjał mieszkań – dwuspadowy dach, ograniczenie do dwóch kondygnacji: parteru i poddasza użytkowego, dwie ściany dzielone z sąsiadem, trzyszybowy pakiet okienny oraz dodatkowe docieplenie poddasza i strychu – przyczynia się do obniżenia strat ciepła i racjonalizowania zużycia energii. Budynek od zewnątrz ocieplony styropianem grubości 15 cm. Budynek wybudowany z wysokiej jakości materiałów. Inwestując w lepsze jakościowo materiały dajemy państwu gwarancje trwałości i niezawodności poszczególnych elementów oferowanej nieruchomości.
Konstrukcja budynku
-ocieplenie: styropian ekstrudowany XPS 10 cm, -izolacja: warstwa dysperbitu + folia kubełkowa.
Dach
-dachówka ceramiczna (płaska, grafitowa OREA 9 Wienerberger* lub NIGRA G10 Nelskamp*, ewent. ceramiczna falista). -czapy na kominy wykonane z granitu firmy DEX Parapety.
Elewacja
-styropian biały 15 cm, tynk zmywalny, baranek 1,5mm.
Stolarka okienna
-okna* profile REHAU, 6-komorowe, 3-szybowe; przy wszystkich oknach rolety elektryczne, -okna dachowe 78x140 imFenster FV na grubej ramie, trzy uszczelki, producent: Velux*, wyłączny dystrybutor: Rofstyk.pl, dodatkowo roletki wewnętrzne RHR (beżowe).
Drzwi zewnętrzne
drzwi antywłamaniowe dębowe
Posadzka
betonowe samopoziomujące
Ściany
-ściany nośne: pustak ceramiczny Roben 24cm, -ściany nośne między sąsiadami: Porotherm 25 AKU Wienerberger, wysoka izolacja akustyczna, komory bloczków zalane betonem, -ściany działowe murowane z betonu komórkowego Solbet 8cm + tynk 2x1,5cm = 11cm.
Parapety zewnętrzne
-parapety zewnętrzne wykonane z granitu firmy DEX Parapety.
Instalacje
-ogrzewanie podłogowe lub grzejniki do wyboru, -piec* Immergas Eolo Star 24, dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania, -instalacja elektryczna, gniazdka i kontakty zamontowane, oprawki z żarówkami, -rozprowadzone kable do telefonu i internetu, doprowadzone do granicy działki, -doprowadzenie do furtki przewodu od domofonu, -instalacja alarmowa - rozprowadzone przewody, -na budynku zamontowany uchwyt do anteny TV (opcjonalnie), -rozprowadzona sieć centralnego odkurzacza.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Do każdego mieszkania po dwa miejsca parkingowe utwardzone kostką brukową..
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Jędrzychów

Działka usytuowana w najpopularniejszej dzielnicy Zielonej Góry - na Jędrzychowie. Przy ul. Dożynkowej znajduje się odnoga - ślepa ulica. To tam zlokalizowana zostanie inwestycja. Jest to okolica bardzo spokojna, cicha. W bliskim sąsiedztwie ogródki działkowe, las, bardzo mało zabudowań. Na osiedlu znajdują się sklepy spożywcze, salony kosmetyczne, fryzjerskie, apteka, szkoła, kościół. Jednocześnie odległość do miasta nie jest zbyt duża. W kilka minut dojedziesz do centrum miasta, Fokus MALL czy innych lokalizacji.

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Powierzchnia miasta wynosi 58,34 kilometrów kwadratowych. Niezwykła atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

Komunikacja

Przez Zieloną Górę przebiegają trzy drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i cztery wojewódzkie (DW280, DW281, DW282 i DW283). W mieście transport kolejowy składa się z jednej stacji kolejowej, natomiast komunikacje miejską świadczy MZK Zielona Góra. Składa się na nią 37 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jędrzychów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Jędrzychów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jędrzychów działki.

Data publikacji: 27.04.2016

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie