Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Dolina Odry

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Studzienna, oferowane bezpośrednio przez

Soft Elektronik Sp. z o.o.

Szczecin, Śródmieście, Turzyn, ul. Studzienna 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 125 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Dolina OdryDolina Odry

4 zdjęcia

Dolina Odry
Dolina Odry
Dolina Odry
Dolina Odry

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Ciekawe rozwiązania architektoniczne i innowatorskie, płytki najwyższej jakości dopasowane w swych barwach do całości, zagospodarowanie terenu oraz końcowo elewacja wyróżniająca się na tle innych sprawią, że Dolina Odry będzie prestiżowym adresem Szczecina, swoistą enklawą zieleni, a Państwa wymarzonym miejscem.

Standard wykończenia o podwyższonych parametrach, instalacje wewnątrzlokalowe , przestrzeń i światło, komfort i zieleń znajdująca się w przydomowych ogródkach. Wspaniałe miejsce, by żyć pełną piersią, by być u siebie. Jest to inwestycja, która zawsze się zwróci.

Cena za 1m2 w porównaniu z lokalizacjami w centrum miasta jest wyjątkowo atrakcyjna i zaczyna się już od 8.650zł do za 1m2.

Rozpoczęcie inwestycji - VI kwartał 2021 r., a jej zakończenie planowane w jest na IV kw. roku 2023. Budynek jest budowany w technologii przyjaznej dla środowiska z najwyższej jakości materiałów budowlanych. Cichobieżna winda, najnowsze technologie, przestronne korytarze, komfortowo zaaranżowane i wykonane klatki sprawią, że to tu znajdziesz swój prawdziwy dom. Po prostu wybierz już dziś Dolinę Odry. Jesteś u siebie.

Inwestycja Dolina Odry znajduje się na Turzynie, ul. Studzienna 3 (1.6 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Soft Elektronik Sp. z o.o.

Inwestycja Dolina Odry została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Aktualnie w inwestycji Dolina Odry nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Soft Elektronik Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Przedstawiamy Państwu wspaniałe miejsce, by żyć, by mieszkać, by inwestować. Budowane dla Was mieszkania, choć położone są w centrum miasta, to jednak leżą w ciszy i zieleni, choć blisko drogi i lokalnych węzłów komunikacyjnych, to otulone koroną drzew dają wytchnienie od gwaru śródmiejskiego. To nie jedyne atuty tej lokalizacji, bo odległość 15 minut spacerem do Parku Brodowskiego, 10 min spacerem do Skweru przy Moście Brdowskim. Samochodem tylko 10 min do Wałów Chrobrego i centrum Galaxy również wpływa na atrakcyjność naszego kameralnego budynku.

Śródmieście to dzielnica Szczecina, która liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działają tu kina i teatry, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dolina Odry?

Przez centrum Szczecina biegną drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. W dzielnicy i jej najbliższej okolicy znajduje się 8 stacji kolejowych, w tym Dworzec Szczecin Główny. Regularnie kursują tu autobusy miejskie. Przez dzielnicę prowadzi 12 tras tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dolina Odry mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1571 metrów od inwestycji Dolina Odry znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczecin Łękno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dolina Odry znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dolina Odry znajduje się 55 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Przysposabiająca do pracy nr 2 w odległości 103 m, Prywatna Szkoła Podstawowa Leonarda Piwoni w odległości 121 m, Przedszkole Publiczne nr 37 "Na Górce" w odległości 157 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dolina Odry jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ortodental w odległości 117 m, Artimed w odległości 149 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 153 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dolina Odry składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 131 m znajduje się RKF, w odległości 200 m znajduje się Witkowo, w odległości 209 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dolina Odry w odległości 56 m znajduje się boisko / kort, w odległości 118 m znajduje się Sala Gimnastyczna Liceum Ogólnokszałcącego nr 6, w odległości 143 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 07.06.2022
Data aktualizacji: 19.09.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023