Willa Akacja

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSoffia Development

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Willa Akacja dostępnych jest 12 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M1.3
2
51,43 m²
1
M1.4
2
51,59 m²
1
M2.5
2
52,13 m²
2
M3.4
2
52,14 m²
3
M3.5
2
52,15 m²
3
M1.2
3
77,41 m²
1
M1.7
3
70,43 m²
1
M2.3
3
76,08 m²
2
M2.8
3
70,84 m²
2
M3.3
3
76,07 m²
3
M3.8
3
70,83 m²
3
M3.12
3
65,6 m²
3

Oferty specjalne

 • Gorąca oferta

  KOŃCÓWKA SPRZEDAŻY INWESTYCJI WILLA AKCJA

  OSTATNIE WOLNE MIESZKANIA 2 I 3 POKOJOWE

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Willa Akacja to nowoczesna, kameralna inwestycja znajdująca się w urokliwym zakątku Pruszkowa pod Warszawą. Modna lokalizacja, eleganckie wykończenie oraz wygodny i szybki dojazd do stolicy sprawiają, że jest to doskonały wybór spokojnego miejsca do życia o wysokim standardzie. Budynek łączy w sobie zalety stylowego apartamentowca z przestrzenią przyjazną zarówno rodzinom z dziećmi jak i wszystkim tym, którzy chcą uciec od zgiełku wielkiego miasta. W ofercie znajdują się przestronne mieszkania o powierzchni od 40 do 80m². Dodatkowym atutem są również ogródki na parterze obiektu sprawiające, że Willa Akacja to wyjątkowe miejsce do odpoczynku na łonie natury. Inicjatorem projektu jest Soffia Development, która rozpoczęła działalność w 2015 r., realizując kompleksowe przedsięwzięcia inwestycyjne w branży budownictwa mieszkaniowego.

Inwestycja Willa Akacja znajduje się w Pruszkowie, ul. Akacjowa 8 (5.8 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Soffia Development.

Inwestycja Willa Akacja jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willa Akacja pozostało na sprzedaż 12 mieszkań o powierzchniach od 51 do 77 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 51 do 52 m2 (5 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 66 do 77 m2 (7 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Soffia Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (49 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (17 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (49 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne (17 miejsc).
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, własna kotłownia, wózkarnia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 12 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 51 do 77 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Willa Akacja

Willa Akacja usytuowana jest w urokliwej i niezwykle atrakcyjnej części Pruszkowa, w odległości 10 km od Warszawy. Lokalizacja ta łączy w sobie zalety spokojnej, zielonej i modnej okolicy, z wygodną odległością od stolicy. Komfortowy i szybki dojazd do centrum Warszawy zapewnia nie tylko doskonała infrastruktura drogowa, ale także bezpośrednie połączenie kolejowe – inwestycja położona jest zaledwie 1,5 km od najbliższej stacji SKM. Czas dojazdu do Śródmieścia to zaledwie 20 minut – bez zmartwień o korki. Wokół Willi Akacja znajduje się wiele punktów usługowych i handlowych, zapewniających wygodę w załatwianiu codziennych spraw i robieniu zakupów. Wszystko co niezbędne dostępne jest na wyciągnięcie ręki.

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

Komunikacja

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Akacja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Willa Akacja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Działkowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Akacja znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Mali Olimpijczycy w odległości 180 m, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w odległości 220 m, Wesoły Słonik w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Akacja składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Żabka, w odległości 340 m znajduje się ATUT, w odległości 350 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Akacja w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.08.2019

Data aktualizacji: 08.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie