La Marina

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez SMG Śląsk Sp. z o.o.

Ceny od: 3 850 zł/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji La Marina dostępne są 4 oferty

RzutNumerPokojeMetrażPow. działkiCena
5A 4162 m2401 m2
5B 4168 m2470 m2
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
6A 4162 m2390 m2
7A 4162 m2361 m2

Oferty specjalne

  • Gorąca oferta

    OSTATNIE WOLNE DOMY!

    Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

La Marina

Osiedle La Marina położone jest w Dąbrowie Górniczej Ratanicach, zaledwie 20 minut od Katowic, nad największym i najpiękniejszym zbiornikiem wodnym w regionie - Pogoria IV.La Marina to osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.Projekt osiedla powstał z myślą o tym, aby harmonizować z otaczającą przyrodą. Przy budowie wykorzystano najwyższej jakości materiały. Do wykończenia elewacji i tarasów użyto naturalnego drewna, a duże przeszklenia sprawiają że salon jest bardzo jasny i dobrze doświetlony.Wszystkie domy wyposażono w ekologiczną instalację grzewczą opartą na pompie ciepła. Dla podniesienia komfortu każdy budynek wyposażony jest w instalację rekuperacji.W sprzedaży znajdują się domy w dwóch układach A i B, o powierzchni 161,93m2 oraz 167,68m2 i powierzchniach działek od 361,33m2 do 469,53m2.Domy mają bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym i dodatkowa toaleta, na piętrze są dwa duże pokoje i łazienka oraz przestronna sypialnia z loggią lub tarasem w zależności od układu oraz własną łazienką.Inwestycja została oddana do użytkowania.

Inwestycja La Marina znajduje się w Dąbrowie Górniczej, ul. Ratanice (6 km od centrum Dąbrowy Górniczej), została zrealizowana przez dewelopera SMG Śląsk Sp. z o.o..

Inwestycja La Marina została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych domów w tym 4 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji La Marina pozostały na sprzedaż 4 nowe domy o powierzchniach od 162 do 168 metrów kwadratowych w cenie od 623 431 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 162 do 168 m2 w cenie od 623 431 zł (4 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SMG Śląsk Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 14 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 265 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony.
w ramach ceny zakupu: ogrzewanie podłogowe w całym domu, oprócz kotłowni i garażu, pompa ciepła Viessmann, rekuperacja, instalacja alarmowa, rolety elektryczne w oknach na parterze, tarasy drewniane w ogrodzie, zagospodarowanie terenu przed domem
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: przystań dla łodzi, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 4 domy w tym 4 domy typu bliźniak.
Powierzchnie domów:od 162 do 168 m2.
Powierzchnie działek:od 361 do 470 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 623 431 do 645 568 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 3 850 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji La Marina

Osiedle La Marina położone jest w Dąbrowie Górniczej Ratanicach, tuż obok jednego z najpiękniejszych jezior w województwie śląskim i tylko 20 minut od Katowic. Szybki i łatwy dojazd do drogi S86 łączącej Katowice z Warszawą oraz bliskość drogi S1 prowadzącej na lotnisko, która łączy się z autostradą A1, sprawia, że jest miejsce bardzo dobrze skomunikowane. La Marina, to najlepszy adres dla wszystkich tych, którzy cenią spokój i bliskość natury. Liczne ścieżki rowerowe, trasy rolkowe oraz bliskość jeziora sprawiają że jest to idealne miejsce dla osób aktywnych fizycznie.

Dąbrowa Górnicza to jedno z największych miast Polski. Powierzchnia aglomeracji zajmuje ponad 188 km2 i stanowi część Górnośląsko - Zagłębiowskiej Metropolii, która skupia czternaście miast regionu. Aktualnie w Dąbrowie mieszka ponad 125 tysięcy osób. Rozległy teren miasta rozciąga się od czarnej Przemszy aż do Pustyni Błędowskiej i podzielony jest na 18 dzielnic. Miejskie zabudowania mieszają się tu z budynkami fabryk, malowniczą roślinnością. Dąbrowa Górnicza jako nieliczna w województwie śląskim posiada rozmaite tereny rekreacyjne umożliwiające wypoczynek na świeżym powietrzu, wśród grona rodziny czy przyjaciół. Dodatkowo, miasto jest siedzibą największej w Polsce huty stali oraz szkła i koksowni. Wiele zlokalizowanych tu placówek edukacyjnych daje możliwość rozwoju i przyuczenia zawodu a rozbudowana sieć komunikacyjna umożliwia podróże po terenie całego Kraju.

Komunikacja

Drogi międzynarodowe przebiegające w pobliżu Dąbrowy ułatwiają bezpośrednią komunikację z Norymbergii przez Drezno, Wrocław, Katowice i Kraków, umożliwiając dojazd do Lwowa czy Kijowa. Droga Północ - Południe łączy Skandynawię z Gdańskiem, Warszawą, Katowicami i Ostrawą. W niedalekiej odległości (20 km, 80 km) od Dąbrowy znajdziemy dwa lotniska. Autostrada łącząca Katowice z Krakowem gwarantuje szybki dojazd do dużych metropolii. Zlokalizowana w Dąbrowie Górniczej duża stacja przeładunkowa łączy Polskę z Ukrainą i Rosją. Dąbrowa Górnicza posiada kilkadziesiąt linii autobusowych i trzy tramwajowe ułatwiające podróże w obrębie całego miasta. Przez miasto przebiegają także linie kolejowe Katowice - Warszawa, Częstochowa - Kraków, Katowice - Kielce.

W odległości 550 metrów od inwestycji La Marina znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Ratanice.

Data publikacji: 17.10.2018

Data aktualizacji: 26.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie