La Marina

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSMG Śląsk Sp. z o.o.

Ceny od: 3 850 zł/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji La Marina dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
5A
4
161,93 m²
401 m2
5B
4
167,68 m²
470 m2
6A
4
161,93 m²
390 m2
7A
4
161,93 m²
361 m2

Oferty specjalne

  • Gorąca oferta

    OSTATNIE WOLNE DOMY!

    Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

La Marina

Osiedle La Marina położone jest w Dąbrowie Górniczej Ratanicach, zaledwie 20 minut od Katowic, nad największym i najpiękniejszym zbiornikiem wodnym w regionie - Pogoria IV.La Marina to osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.Projekt osiedla powstał z myślą o tym, aby harmonizować z otaczającą przyrodą. Przy budowie wykorzystano najwyższej jakości materiały. Do wykończenia elewacji i tarasów użyto naturalnego drewna, a duże przeszklenia sprawiają że salon jest bardzo jasny i dobrze doświetlony.Wszystkie domy wyposażono w ekologiczną instalację grzewczą opartą na pompie ciepła. Dla podniesienia komfortu każdy budynek wyposażony jest w instalację rekuperacji.W sprzedaży znajdują się domy w dwóch układach A i B, o powierzchni 161,93m2 oraz 167,68m2 i powierzchniach działek od 361,33m2 do 469,53m2.Domy mają bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym i dodatkowa toaleta, na piętrze są dwa duże pokoje i łazienka oraz przestronna sypialnia z loggią lub tarasem w zależności od układu oraz własną łazienką.Inwestycja została oddana do użytkowania.

Inwestycja La Marina znajduje się w Dąbrowie Górniczej, ul. Ratanice (6 km od centrum Dąbrowy Górniczej), została zrealizowana przez dewelopera SMG Śląsk Sp. z o.o..

Inwestycja La Marina została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych domów w tym 4 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji La Marina pozostały na sprzedaż 4 nowe domy o powierzchniach od 162 do 168 metrów kwadratowych w cenie od 623 431 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 162 do 168 m2 w cenie od 623 431 zł (4 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SMG Śląsk Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 14 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 265 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
w ramach ceny zakupu: ogrzewanie podłogowe w całym domu, oprócz kotłowni i garażu, pompa ciepła Viessmann, rekuperacja, instalacja alarmowa, rolety elektryczne w oknach na parterze, tarasy drewniane w ogrodzie, zagospodarowanie terenu przed domem
Ogrzewanie
Pompa ciepła powietrzna, firmy Viessman, ogrzewanie podłogowe w całym domu, poza kotłownią i garażem
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: przystań dla łodzi, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 4 domy w tym 4 domy typu bliźniak.
Powierzchnie domów:od 162 do 168 m2.
Powierzchnie działek:od 361 do 470 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 623 431 do 645 568 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 3 850 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji La Marina

Osiedle La Marina położone jest w Dąbrowie Górniczej Ratanicach, tuż obok jednego z najpiękniejszych jezior w województwie śląskim i tylko 20 minut od Katowic. Szybki i łatwy dojazd do drogi S86 łączącej Katowice z Warszawą oraz bliskość drogi S1 prowadzącej na lotnisko, która łączy się z autostradą A1, sprawia, że jest miejsce bardzo dobrze skomunikowane. La Marina, to najlepszy adres dla wszystkich tych, którzy cenią spokój i bliskość natury. Liczne ścieżki rowerowe, trasy rolkowe oraz bliskość jeziora sprawiają że jest to idealne miejsce dla osób aktywnych fizycznie.

Dąbrowa Górnicza to jedno z największych miast Polski. Powierzchnia aglomeracji zajmuje ponad 188 km2 i stanowi część Górnośląsko - Zagłębiowskiej Metropolii, która skupia czternaście miast regionu. Aktualnie w Dąbrowie mieszka ponad 125 tysięcy osób. Rozległy teren miasta rozciąga się od czarnej Przemszy aż do Pustyni Błędowskiej i podzielony jest na 18 dzielnic. Miejskie zabudowania mieszają się tu z budynkami fabryk, malowniczą roślinnością. Dąbrowa Górnicza jako nieliczna w województwie śląskim posiada rozmaite tereny rekreacyjne umożliwiające wypoczynek na świeżym powietrzu, wśród grona rodziny czy przyjaciół. Dodatkowo, miasto jest siedzibą największej w Polsce huty stali oraz szkła i koksowni. Wiele zlokalizowanych tu placówek edukacyjnych daje możliwość rozwoju i przyuczenia zawodu a rozbudowana sieć komunikacyjna umożliwia podróże po terenie całego Kraju.

Komunikacja

Drogi międzynarodowe przebiegające w pobliżu Dąbrowy ułatwiają bezpośrednią komunikację z Norymbergii przez Drezno, Wrocław, Katowice i Kraków, umożliwiając dojazd do Lwowa czy Kijowa. Droga Północ - Południe łączy Skandynawię z Gdańskiem, Warszawą, Katowicami i Ostrawą. W niedalekiej odległości (20 km, 80 km) od Dąbrowy znajdziemy dwa lotniska. Autostrada łącząca Katowice z Krakowem gwarantuje szybki dojazd do dużych metropolii. Zlokalizowana w Dąbrowie Górniczej duża stacja przeładunkowa łączy Polskę z Ukrainą i Rosją. Dąbrowa Górnicza posiada kilkadziesiąt linii autobusowych i trzy tramwajowe ułatwiające podróże w obrębie całego miasta. Przez miasto przebiegają także linie kolejowe Katowice - Warszawa, Częstochowa - Kraków, Katowice - Kielce.

W odległości 550 metrów od inwestycji La Marina znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Ratanice.

Data publikacji: 17.10.2018

Data aktualizacji: 08.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie