Smart Loft

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. 5 Lipca, oferowane bezpośrednio przez

Smart House

Szczecin, Śródmieście, Turzyn, ul. 5 Lipca 16A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 698 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Smart Loft

6 zdjęć

Smart Loft
Smart Loft
Smart Loft
Smart Loft

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 46 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Dzięki wysokim stropom mieszkania będą miały charakter loftów, dodatkowo podkreślą go również duże, łukowe okna. Mieszkania przekazywane będą w standardzie deweloperskim plus, tj. z wykończonymi gładzią gipsową ścianami oraz sufitami, systemem ogrzewania podłogowego w na całej powierzchni mieszkania, drzwiami zewnętrznymi o parametrach antywłamaniowych i przeciwpożarowych. Stalowe elementy budynku dodadzą całości industrialnego stylu a tzw. zielone dachy garaży podziemnych stworzą przyjemny i klimatyczny dziedziniec.

Elewacja

Budynek A zachowa oryginalną ceglaną elewację, która zostanie oczyszczona z wtórnych wybarwień, uzupełnione i zrekonstruowane będą ubytki spoin, odtworzony zostanie oryginalny układ cegieł w murze, . Zachowana zostanie również część stropów. Nowe, a zarazem nowoczesne będą m.in. klatka schodowa oraz winda zewnętrzna wykonane w konstrukcji stalowej z przeszkleniami, budynek otrzyma też nowy dach.

Stolarka okienna

Aluminiowa i PCV

Drzwi zewnętrzne

Dźwiękochłonne

Ściany

Ściany i sufity w pokojach - gładzie szpachlowe

Ogrzewanie

SEC

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Smart Loft logo

SMART LOFT – nowa inwestycja dewelopera Smart House

Jedyna taka inwestycja w Szczecinie. To nowoczesne mieszkania typu loft w budynkach dawnej fabryki papieru Wiese & Co z 1898 roku.

Nieruchomość położona w topowej części Szczecina - Pogodno, na pograniczu z Centrum miasta.

Dzięki połączeniu istniejącej zabytkowej zabudowy z nowoczesną architekturą powstaje tu miejsce o szczególnym loftowym charakterze, którą wyróżniać będzie nie tylko funkcjonalność, ale również elegancka nowoczesna forma. To doskonały wybór dla osób, które cenią połączenie historii z nowoczesnością.

Atuty Smart Loft:

* oryginalna ceglana elewacja

* zewnętrzna stalowa galeria wejściowa z przeszkloną windą oraz klatką schodową

* tarasy widokowe na ostatniej kondygnacji

* ogródki przynależne do mieszkań na parterze

* komórki lokatorskie

* parking podziemny

* inwestycja ogrodzona i monitorowana

* klimatyczne oświetlenie dziedzińca oraz różnorodna roślinność stworzą niepowtarzalne miejsce i przyjazną do życia enklawę

Wysoki standard budynków, najwyższa jakość użytych materiałów wykończeniowych oraz dogodna lokalizacja, z dala od ulicznego zgiełku, a jednocześnie w sercu Szczecina na pewno przyniosą satysfakcję z wyboru mieszkania w inwestycji SMART LOFT, a także dadzą gwarancję rosnącej wartości nieruchomości.

W cenie mieszkania otrzymają Państwo m.in.:

* komórkę lokatorską w budynku A

* ogrzewanie podłogowe

* gładzie gipsowe na ścianach i sufitach

Zapraszamy do rezerwowania Państwa wymarzonego loftu.

Inwestycja Smart Loft znajduje się na Turzynie, ul. 5 Lipca 16A (1.7 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Smart House.

Inwestycja Smart Loft została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 46 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Smart Loft nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Smart House przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Śródmieście to centrum Szczecina, które liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Znajdują się w niej najważniejsze placówki administracyjne miasta, a dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działa tu 7 kin i 7 teatrów, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. W Śródmieściu jest 8 stacji kolejowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje. Rozwija się tu także transport wodny. Wykonywane są rejsy pasażerskie i towarowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Smart Loft?

Przez centrum Szczecina biegną drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. W dzielnicy i jej najbliższej okolicy znajduje się 8 stacji kolejowych, w tym Dworzec Szczecin Główny. Regularnie kursują tu autobusy miejskie. Przez dzielnicę prowadzi 12 tras tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Smart Loft mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1290 metrów od inwestycji Smart Loft znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczecin Łękno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Smart Loft znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Smart Loft znajduje się 49 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii w odległości 160 m, Medyczna szkoła policealna w odległości 170 m, uczelnia w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Smart Loft jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 110 m, DUODENTAL w odległości 150 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Smart Loft składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Netto, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Mini-market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Smart Loft w odległości 230 m znajduje się boisko / kort, w odległości 240 m znajduje się boisko / kort, w odległości 250 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 03.03.2021
Data aktualizacji: 31.05.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: