Nowe Forty

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSiemaszko

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 136 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Sowińskiego 78(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Szczecin, Śródmieście, Nowe Miasto, ul. Sowińskiego 78 (1.4 km od centrum Szczecina)
  Sowińskiego 78
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 129
  Powierzchnia: 34 - 60 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  White Stone
 • Ornament etap IV(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Szczecin, Śródmieście, Nowe Miasto, ul. Powstańców Śląskich (2 km od centrum Szczecina)
  Ornament etap IV
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 72 - 73 m2
  Liczba pokoi: 3
  Ornament Szczecin Sp. z o.o.
 • Potulicka 37(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Szczecin, Śródmieście, Nowe Miasto, ul. Potulicka 37 (1.9 km od centrum Szczecina)
  Potulicka 37
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 63 - 73 m2
  Liczba pokoi: 3
  Graz Deweloper

Opis Inwestycji

Osiedle nagrodzone prestiżowym godłem „Jakość Roku 2015”. Klasyczne i nowoczesne jednocześnie, doskonale zlokalizowane, funkcjonalnie zaprojektowane, o charakterystycznej architekturze nawiązującej do historii miejsca, w którym powstaje.„Nowe Forty” to nie typowe osiedle, ale cały nowy śródmiejski kwartał, który powstaje między ulicami: Narutowicza, Kusocińskiego, Sowińskiego i Głowackiego. W sumie ponad 3,5 ha gruntu, na którym w XVIII w. znajdował się fort Prusy, stacjonowało wojsko, był lazaret i koszary. Dziś ślady przeszłości coraz bardziej się zacierają. Dawne garnizony mają nowe funkcje. Zadomowili się tu studenci, sportowcy, prawnicy. Nasza inwestycja umiejętnie łączy historię tego miejsca z jego obecnym potencjałem. Architektura budynków nawiązuje do otaczającej teren zabytkowej zabudowy, ale jednocześnie jest nowoczesna ze starannie przemyślanymi rozwiązaniami. Budujemy osiedle ekskluzywne pod względem zastosowanych rozwiązań i materiałów budowlanych, zachowując przystępną cenę oferowanych mieszkań.W kompleksie zaprojektowano sześć budynków. Obecnie prowadzona jest realizacja budynku A3 od strony Kusocińskiego/Narutowicza oraz rozpoczęto realizację budynku B2 od ul. Głowackiego, którego sprzedaż jest planowana na marzec 2019r.Projektanci zadbali o podziemne parkingi dla mieszkańców, starannie zaplanowali przestrzeń wokół budynków i miejsca do rekreacji dla dzieci. Zaletą mieszkań na najwyższych kondygnacjach są przestronne tarasy, z których podziwiać można panoramę centrum Szczecina z nieznanej dotąd perspektywy. Na parterach znajdą się lokale użytkowe. Powierzchnie mieszkań - do wyboru. Zapewniamy możliwość łączenia lokali. Indywidualna aranżacja wnętrz na etapie budowy, którą oferujemy w standardzie, pozwala na kształtowanie przestrzeni mieszkalnej w dowolny sposób, w zależności od potrzeb i upodobań.Miejsce, w którym powstaje osiedle jest jego wielkim atutem - świetnie skomunikowane, z dostępem do wszelkich miejskich udogodnień. W bliskiej odległości są zarówno przedszkola, szkoły, przychodnie, jak i centra handlowe oraz obiekty kulturalne.Osiedle zostało nagrodzone w ogólnopolskim konkursie „Jakość Roku 2015”.

Inwestycja Nowe Forty znajduje się w Nowym Mieście, ul. Kusocińskiego (1.3 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez dewelopera Siemaszko.

Inwestycja Nowe Forty jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Nowe Forty pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 29 do 79 metrów kwadratowych w cenie od 5 800 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Siemaszko przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowe Forty

Śródmieście to centrum Szczecina, które liczy sobie ok. 128 265 mieszkańców. Składa się na nie 10 osiedli, a cała dzielnica jest silnie zróżnicowana pod względem funkcjonalnym. Znajdują się w niej najważniejsze placówki administracyjne miasta, a dominuje zabudowa mieszkaniowa i usługowa. Pojawia się też szereg budynków historycznych, w tym renesansowy Zamek Książąt Pomorskich. Obszary znajdujące się przy Odrze mają charakter typowo przemysłowy. Śródmieście to również kulturalne centrum miasta. Działa tu 7 kin i 7 teatrów, opera oraz filharmonia. Funkcjonuje też ponad 70 szkół, w tym te najważniejsze uczelnie, czyli Politechnika Szczecińska i Akademia Morska. Są tu dwa szpitale i 17 przychodni lekarskich. Mieszkańcy tej części Szczecina mają dostęp do pływalni Floating Arena oraz do dwóch dużych centrów handlowych. W Śródmieściu jest 8 stacji kolejowych. Biegną tędy trzy drogi krajowe i jedna wojewódzka, regularnie kursują autobusy miejskie tramwaje. Rozwija się tu także transport wodny. Wykonywane są rejsy pasażerskie i towarowe.

Komunikacja

Przez centrum Szczecina biegną drogi krajowe nr 10, 13 i 31 oraz droga wojewódzka nr 115. W dzielnicy i jej najbliższej okolicy znajduje się 8 stacji kolejowych, w tym Dworzec Szczecin Główny. Regularnie kursują tu autobusy miejskie. Przez dzielnicę prowadzi 12 tras tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Forty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Nowe Forty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szwoleżerów.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Forty znajduje się się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 4 w odległości 160 m, Branzowa Szkoła I Stopnia nr 3 w Zespole Szkół Nr 4 w odległości 160 m, Technikum Kolejowe w Zespole Szkół nr 4 w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Forty jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Forty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 240 m znajduje się Biedronka, w odległości 260 m znajduje się Ciroko Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Forty w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Młodzieżowe Centrum Sportu i Rekreacji.

Data publikacji: 02.04.2019

Data aktualizacji: 27.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie