Playa Baltis

Apartament wakacyjny
ARCHIWALNA

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSGI Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 513 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Bel Mare (Międzyzdroje)(0.4 km dalej)
  Apartament wakacyjny

  Nowe mieszkania na sprzedaż kamieński, Międzyzdroje, ul. Nowomyśliwska (44 km od Szczecina)
  Ceny od: 9 368 brutto/m2
  Bel Mare (Międzyzdroje)
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 170
  Powierzchnia: 25 - 100 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Prestige
 • Apartamenty Zdrojowa 5(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż kamieński, Międzyzdroje, ul Zdrojowa 5 (44.4 km od Szczecina)
  Ceny od: 13 400 brutto/m2
  Apartamenty Zdrojowa 5
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 12
  Powierzchnia: 25 - 59 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Zdrojowa 5
 • Villa Książąt Pomorskich(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż kamieński, Międzyzdroje, ul. Książąt Pomorskich (44.5 km od Szczecina)
  Ceny od: 15 990 brutto/m2
  Villa Książąt Pomorskich
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 34
  Powierzchnia: 25 - 37 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Opis Inwestycji

Playa BaltisLuksusowy apartamentowiec umiejscowiony nad brzegiem morza to nowa inwestycja SGI Baltis. Dzięki ciekawej, nowoczesnej architekturze projekt wyróżnia się wśród tradycyjnej, pensjonatowej zabudo­wy. Z apartamentów znajdujących się od strony północnej rozciąga się piękny widok na Bałtyk.Apartamentowiec wyróżnia nawiązujący do nadmorskich klifów kolor budynku – do wykończenia użyto cienkowarstwowego białego tynku mineralnego. Cztery piętra nadziemne zostały połączone cichobieżnymi windami z garażem w kondygnacji podziemnej. Poza apartamentami na terenie obiektu powstał klub fitness oraz sauna z miejscami do wypoczynku. Do części rekreacyjnej można wejść zarówno ze środka budynku, jak również z ogrodu otaczającego budynek.Inwestycja powstała przy głównej promenadzie w Mię­dzyzdrojach, na końcu jej zachodniej części, przy ul. Bohaterów Warszawy. Zlokalizowana jest nad samym morzem, w pierwszej linii zabudowań, w odległości 50 metrów od pobliskiej plaży. Autorami projektu są Ryszard Burbicki i Jacek Czaplicki z biura FBA s.c.Miejsce parkingowe dodatkowo płatne.

Inwestycja Playa Baltis znajduje się w Międzyzdrojach, ul. Bohaterów Warszawy (44.3 km od Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera SGI Sp. z o.o..

Inwestycja Playa Baltis została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 66 nowych apartamentów w tym 13 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Playa Baltis pozostało na sprzedaż 0 apartamentów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper SGI Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 66 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: plac zabaw, ochrona całodobowa, pomieszczenie rekreacyjne.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, morze.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Playa Baltis

Międzyzdroje to jedna z popularniejszych miejscowości nadmorskich w Polsce. Leży na wyspie Wolin w powiecie kamieńskim na Pomorzu Zachodnim i bezpośrednio sąsiaduje z Wolińskim Parkiem Narodowym oraz z Bałtykiem. Powierzchnia miasta to ok. 4,0 km2, a mieszka tu ok. 5400 osób. Od strony nadmorskiej zabudowa ma charakter historyczno-turystyczny, znajdują się tu główne atrakcje miejscowości. Pozostała część to obszar mieszkalny przeplatany budynkami usługowymi i najważniejszymi instytucjami. W Międzyzdrojach znajdują się dwa zakłady opieki zdrowotne. Dzieci i młodzież mają dostęp do trzech placówek oświatowych. Jest tu ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy z boiskami i kortami tenisowymi. Działa kino, salon gier i planetarium.

Komunikacja

Przez południowo-zachodnią część miasta przechodzi droga krajowa nr 3, która jest częścią europejskiej trasy E65. Biegnie tędy także droga wojewódzka nr 102. Za połączenia komunikacyjne w Międzyzdrojach odpowiadają autobusy PKS i pociągi PKP, które zatrzymują się tu na dwóch stacjach kolejowych. Ofertę transportową wzbogacają trzy firmy oferujące przewozy pasażerskie. Port morski daje miastu połączenie wodne ze Świnoujściem oraz z trzema miejscowościami w Niemczech. Ok. 60 km od Międzyzdrojów znajduje się lotnisko Szczecin-Goleniów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Playa Baltis mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Playa Baltis znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Playa Baltis znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 1 "Morskie Skar by" w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Playa Baltis jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Zdrowia w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Playa Baltis składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Biedronka, w odległości 260 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 280 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Playa Baltis w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Fala Międzyzdroje.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie